Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Amatérské Rally v ČR

díky, propozice jsem nějak nenašel, mám to kousek tak se asi zajedu podívat
    Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

tak Humpolec odjetej, pěkná soutěž a jelikož se odehrála moje premiéra v pozici spolujezdce a podařilo se nám dokončit na 3tím místě absolutně tak VELIKÁ spokojenost!!!!!!!!!!!!!!!
      kdyby měl někdo fotky st. čísla 7 tak prosím zašlete na můj email:
      janrudolf@seznam.cz

Komentář

Kdyby měl někdo z posádek zájem o záběry (video) z Rallye Humpolec, dejte vědět na stepan.koubek@email.cz . Skoro každého mám minimálně jednou.
        Naposledy upraveno Koubes; 01-05-10, 20:29.

Komentář

Pro některé jezdce to musel být hodně adrenalinový sport, zvlášť pro toho co se potkal v prostisměru s paní v mercedesu.
          Červená raketa, momentálně s rozbitým nárazníkem. Ať žije kus plastu ležící na D1

Komentář

On se s ní fakt minul? Já myslel, že se tam dostala až za nim.

Komentář

Mám to z první ruky a brejle ten člověk nenosí, tak předpokládám, že se to tak je.
              Červená raketa, momentálně s rozbitým nárazníkem. Ať žije kus plastu ležící na D1

Komentář

Foto ze zázemí Rally Humpolec na konci alba jsou fota výsledků skvělá akce se super diváckou kulisou přeji pořadatelům této akce,aby vydrželi a podařilo se jim uskutečnit další akce tohoto typu ,ne které pokud to bude možné určitě dorazíme ještě jednou děkuji za pěkné svezení.

fota jsou jen statická spíše atmosféra
                http://davon.rajce.idnes.cz/2.Rally_Humpolec_1.5.2010/

Komentář

Davon.Moc pěkný fotky.Ne jen uzavřená trať RZ dělá závody závodama.Louka,stany a parta,to je zase ten starej dobrej duch rallye,kde se sejdou lidi co to baví.Je mi milejší kluk s Trabantem nebo MB1000 kterej si na autě dělá,než naleštěnej kluk s nacpanou kreditkou,co umí prd a tváří se jak mistr světa.Fandím vám všem a rozhodně nejsem sám.

Komentář

to STAREJ PES pravdu máš,proto tyto akce mám tak rád a vracím se do starejch časů kdy to bylo hlavně o lidech co maj podobný zájmy a ne o tom kdo přiveze dražší káru.

Komentář

Rallye Humpolec / 30 fotek PetrM - http://emk.cz/?p=3620

Komentář

Pěkný to máš. Koukám, že v tom lese nad Želivem to bylo dobrý. Já se tím prokousávám a určitě zůstanu u focení krajinek, ty se mě aspoň nehejbou :-), ale něco si posádky vyberou. Dynamika vozu se mě podařila zachytit málokde.

Komentář

Humpolec v podání st. č. 25 / st. č. 26 / 24 fotek PetrM - http://emk.cz/?p=3623

st. č. 25 Voneš Daniel / Červenka David – Fiat Panda
                          st. č. 26 Valent Richard / Novodvorský Tomáš – Fiat Uno

Komentář

Soutěž v Humpolci byla super. Pořadatelům se povedlo najít fantastickou trať, která prověřila posádky i techniku po všech stránkách.

Díky a příští rok se těšíme na opakování.

Pokud někdo máte fotky, uvítám odkaz nebo kontakt. (hlavně modrý trabík a fávo č. 34)

Komentář

Děkuji za foto Petrovi M super,super

Komentář

Davone není zač...
                                Tak v Radouni ahoj...
                                PetrM

Komentář

Working...
                                X