Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Amatérské Rally v ČR

Původně odeslal Čejda Zobrazit příspěvek
    ...Vy jste tam byli v těch trikách ewrc? :-)...
    No jeden z nás měl starý triko eWRC, jeden měl nový a jeden byl ve žlutym ČeRŤáckym .
    FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Původně odeslal hujer Zobrazit příspěvek
      Shacki tak máš svůj zážitek.Otázka zníujdu do toho i příště nebo mi stačilo a už mám dost??
      Apropoo:Měnit mitfáru během soutěže??To slyším poprvé.A ono to jde??
      Ano, na téhle úrovni ano. Je to samozřejmě po domluvě s ředitelem soutěže. U Šmidlíků měnili spolujezdce třeba po každé RZ.

Komentář

Se staro-novou koncepci soutezi, kterou je rallye SHOW, je toto mozne. Prvotnim aspektem je samozrejme sportovni duch. Tedy jizda na cas a nejrychlejsi vyhrava. Druhym pak atmosfera, pratelsky duch, moznost povozit kamarada, sponzora apod. Tedy to, co v normalni rallye neni az tak uplne mozne.
        Cela koncepce vznikla z nekolika duvodu a postrehu z rozhovoru - 1. Pani Sukova (kramolin 2009) - ze se vytraci prave ta pratelska atmosfera a pohoda, ze jsou zavody jiz tak velke a narocne (samozrejme souhlasim, takova ma rallye byt). ze na pokec a usmevy neni tolik casu - 2. Zdenek Pokorny - ktery mluvil o pohode bez stresu po Jezne 2009.
        Zkratka vedle sportovni casti jde o SHOW

Komentář

Tak je pravda a mnozí si toho jistě všimli, že mnohem raději jezdím na amatérské soutěže. Je tam pohoda, nadšení kluci, nikdo si na nic nehraje, všechno je tak nějak na pohodu. To na velkých soutěžích začíná hodně chybět. Navíc se bojuje i v nižších třídách. Pro zajímavost - na Hustopečích jely dva vozy v A5. Na Rapotíně v A1, což je to samé co A5, 18 aut.

Komentář

Původně odeslal alesk Zobrazit příspěvek
            No jeden z nás měl starý triko eWRC, jeden měl nový a jeden byl ve žlutym ČeRŤáckym .
            Jo jo tak jsem vás viděl v servisu :-)))) Zelený triko ewrc a kšiltovka Michelin, příště dáme řeč
            http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
            Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

V sevisu jsme taky byli (v polednim po 4.RZ), kšiltovku na hlavě jsem taky měl, ale Michelin na ní napsáno nebylo . Byla černá škoda motorsport.

Jinak pocity z Rapotína nakonec převládaji kladný, i když soutěž byla už klasicky natažená (bohužel při ježdění na jednom úseku se tomu si nelze vyhnout) takže jsme nakonec nevydrželi až do konce .

Komentář

Zdravíčko nemá někdo nějaké fotky startovního čísla 35 (Škoda Favorit) z rally show Velký Rapotín ??
                Pokud ano pošlete mi ho prosím na gardenj@seznam.cz
                Předem moc děkuju!!!
                Byly to super závody!

Komentář

No tu modrou kšiltovku jsem měl já :-)))))
                  Soutěž se malinko protáhla, ale myslim že pouštění aut po půl minutě byl super nápad, pěkně to pak utíkalo. My jsem vydrželi až do konce, přeci jen jsme to meli domu neco málo pres deset minut autem.

Hodnš se mi líbil ten mladej klučina s favoritem v továrních barvách, na jméno si ted nevzpomenu, ale seděla vedle nej holka. Všude kde jsme byli tak jel opravdu hezky. Největší palbu jel asi ten "pickupista":-)))))

Komentář

Čejdo, to je zrovna ten, co nad tebou škemrá o fotky...

Komentář

Původně odeslal Čejda Zobrazit příspěvek
                      ... Hodnš se mi líbil ten mladej klučina s favoritem v továrních barvách, na jméno si ted nevzpomenu, ale seděla vedle nej holka. Všude kde jsme byli tak jel opravdu hezky. Největší palbu jel asi ten "pickupista":-)))))
                      Byli to Jirka Zahrádka a Petra Valentová

Komentář

Původně odeslal Luky_CZ Zobrazit příspěvek
                        Čejdo, to je zrovna ten, co nad tebou škemrá o fotky...
                        Já si to myslel Ale fakt paráda!

Komentář

Jojo s tim Favoritem Pick-Up, jel Pepa Zimmermann...je to náš borec

Komentář

To byla velká podívaná, jak to má lehounkej zadek tak na každejch brzdách to vypadalo že havaruje

Komentář

• video-Rapotín

Sice je to trochu dýl, než by bylo asi zdrávo, ale konečně mohu přidat odkaz na video z Rapotína. Takže kdo chce, může juknout zde .

Komentář

Nevíte někdo výsledky SPRINT SLALOMU PLOŠTINA? a nemáte někdo video nebo foto z této akce? Díky

Komentář

Working...
                                X