Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Amatérské Rally v ČR

Seznam přihlášených na Rallyshow v Uherském Brodě zde.
    Naposledy upraveno WRC_com; 09-11-10, 22:19.
    Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Definitivní seznam přihlášených na Rallyshow Uherský Brod zde, včetně Jaroslava Orsáka na Škodě Fabia S2000.

Komentář

Tak dobá informace a dobrý počin (po delší době......)
        Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Zdravím, rád bych se zeptal k zítřejší rallyshow uherský brod (ale asi se to týká všech rally obecně). Krásy rally jsem objevil teprve nedávno, tak předem omluva, pokud bude dotaz z kategorie hloupých

Když bych se chtěl podívat do servisní zóny ještě před startem rallyshow (dejme tomu třeba tak 1-2hod. před slavnostním startem prvního jezdce), bude tam něco k vidění (myslím auta, přípravy atd.) nebo už auta tou dobou čekají někde na seřadišti a v servisní zóně je prázdno?
          http://zdenda-foto.wz.cz/

Komentář

Chtěl bych se zeptat těch co byli loni v Uh.Br jestli byly nějaké místa kde se dělaly kolečka a šou pro diváky (mám na mysli něco jako zatáčka na dlažebních kostkách na Strahově při Pražském rallysprintu) , jinak bych uvítal nějaký tip.Předem díky.

Komentář

Tady budou online výsledky z Rally show Uherský Brod.

Komentář

Tak jsem se vrátil z UB a paráda. To co předvedli Ďodi a Dědo byla prostě paráda...Překvapil Marcel Svačina za volantem Fabky S2k, na pohled to bylo pěkné jenom škoda Silvera, už od startu první RZ mu to nejelo...ale poslouchat zvuk Dědova Quattra bych mohl celý den
                Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

První onboard
                  http://www.mediasport.cz/rally-cz/vi...w_beres_1.html
                  WRC - Golden Age of Czech WRC ///// JKmodels
                  !!!Jak bezpečně sledovat závody rally!!!

Komentář

tak jsem se vratil z Ub a první co musim řict: Bérešové, to byla nádhera, dokonce i Trněny jel pěkně, Silvero škoda, Ginter taky pěkné, Svačina bomba a Bujaček taktéž... moc pěkná podívaná.. k tomu na RZ3 šlo vidět z určitych mist celá RZ... krasná soutěž

Komentář

Souhlasím s niže psaným,Bérešové oba dva prostě paráda. Ručky ,boky kde to šlo. I Svačina napoprvé vodil Fabii krásně. Ale mimo jiné paradní výkon jak na oko tak na čas Moštěk. Felicii vodil opravdu krásně. Sobotka si neodpustil s VFTS kolečka pro diváky jen co viděl trochu placu (a o to na šou by mělo jít především). Trošku mě zklamali pořadatelé. Cca 1,5 hod před startem nás nepustili přes trať se slovy " Tam už nemožete,oni tam skůšajů ". Celkově pro mě vydařené závody včetně počasí.
                      Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Uhersky brod byl špicovy Berešove jely skvěle zajimala by mně zadní naprava s odpružením a tlumením kol u toyoty gt4 na ty šotlině mu to skákalo jako kdyby tam neměl vubec tlumiče raději uvidím kousek trati ale hlavně ho uvidím pořádně než všechno z dalky, musím zminit krásny prujezdy co předvaděl Vráj s myší 10 a tečku dne jsem si jel zajezdit i já na letiště v biskupicich krásny den to byl.

Komentář

http://www.mediasport.cz/rally-cz/vi..._trneny_6.html

Nezdá se vám ten diktát nějaký divný?
                          Fotky z Kopné 2012 - https://plus.google.com/u/0/photos/1...50791172966433

Komentář

Diktát ani ne,ale ta RZ je tak nějak zvláštní....
                            Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Mně přide, že mu to říká hrozně pozdě. Ale tak pozdě, že když dokončí zatáčku, tak Trněný už z ní vyjíždí. To sem eště neviděl.
                              Fotky z Kopné 2012 - https://plus.google.com/u/0/photos/1...50791172966433

Komentář

Stihne to čoklík ?
                                Kdo nebourá nezrychluje

Komentář

Working...
                                X