Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • Re: Amatérské Rally v ČR

  Hmmm, tak tady si všichni myslí, že pánové z FASu takřka neudrží moč, a oni na nás od lesa... Tady končí sranda. Kdo poslancům řekne, že to takhle není správně?

  Komentář


  • Re: Amatérské Rally v ČR

   A dá se to někde najít? Já koukal na ministerstvo dopravy a nic to jsem tam nenašel. Jak na to má někdo reagovat, když to neni k dohledání?

   Komentář


   • Re: Amatérské Rally v ČR

    No já to slyšel jen ustně (ve stylu jedna paní povidala). Jediný článek pojednávají o tomhletom je na dnes v Blesku:

    Zákaz tajných závodů
    „Novela výslovně zakazuje účast na nepovolených akcích, tzv. tajných závodech,“ uvedl Martin Novák z ministerstva dopravy. Policie bude moct auto účastníkům odtáhnout a vrátit ho až po závodě.

    ... a to je dost spekulativní, ale kdyby někdo měl chuť může napsat p. M. Novákovi na MD.

    Komentář


    • Re: Amatérské Rally v ČR

     No ale naše hobbysoutěže přece povolené jsou všemi potřebnými orgány. Protože oficiálně lze pořádat i bez FASu. Takže by nemělo být tak zle. Ale asi by nevadilo se informovat u kompetentních orgánů, aby pak nebylo pozdě. Ujme se toho třeba nějaký pořadatel RallyeCupu nebo Volného poháru?

     Ony ty nepovolené závody, o kterých tam píšou, se primárně týkají akcí Gumball a spol. Což příliš nechápu, oni přeci na silnicích nezávodí. Oni pouze jedou z bodu A do bodu B formou organizovaného výletu. To, jestli při tom dodržují předpisy, je věc jiná...

     Komentář


     • Re: Amatérské Rally v ČR

      Tak z Blesku tomu moc nevěřím, uvidíme, ale je zajímavý, proč o tom nikde neinformujou, co se bude schvalovat nebo to tam maj tak schovaný, že průměrnej člověk to nenajde. To je nějaký divoký, to by museli vlastně zakázat i veškerý spanilky na srazech a např. i třeba Winter Trial,ne? I když v tom našem Kocourkově bych se tomu nedivil.

      Komentář


      • Re: Amatérské Rally v ČR

       Ale ono se o zákazu těch Gumballů už mluvilo. Naposledy v reakci na to, kdy banda nechutně bohatých a nepochybně zlých a špatných lidí vyjížděla z Prahy tuším na Slovakia Ring. To bylo snad někdy v létě. Tehdá se za vzor dávala německá polizei, která skutečně auta gumbalistům zabavila. Ale jak říkám, to že jedou odněkud někam není podle mého skromného názoru nepovolený závod. Jenže jedou drahýma autama, a to se v ČR neodpouští. A tak ovčané tleskají každému dalšímu nesmyslnému represivnímu opatření

       Komentář


       • Re: Amatérské Rally v ČR

        Ježiš chlapi klid, vy zase slyšíte trávu růst
        rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

        Komentář


        • Re: Amatérské Rally v ČR

         Gumballistům bych zabavoval až by se zelenalo, záminka se vždycky najde, jen chtít
         rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

         Komentář


         • Re: Amatérské Rally v ČR

          pro inek Zase z toho děláš senzaci . Z nepovolených akcích, tzv. tajných závodech jsi zamotal do zákazu všech FASem nelicencovaných , přitom volný pohár , R.C veškerá povolení pořadatel má atd. Co dneska lidi vymyslí až se divím.
          Winter Trial měli schválený FASEM
          i sami hlavní organizátoři Rallye Šumavy se tam naparovali v Sušici v hotelu Fialka kde všichni jedli . ( taky kde by jsme je hledali )

          Samožejmě horší je to se spanilkama tuningů , srazy + jízda , atd . na ně nikdo povolení od policie , průjezdy města atd. nemá a bude záležet jak to každý veme ani bych to nerozmazával zde kde to všichni čtou. .
          Jinak ten zákaz co je v Blesku je směřován na Gumball a spol co tu jezdí .
          Naposledy upraveno internet kavárna; 04-02-11, 06:44.

          Komentář


          • Re: Amatérské Rally v ČR

           internet kavárna: díky za uklidnění, tak nějak se mi inkova zpráva nezdála. Taky si to vykládám tak jak píšeš ty. A pokud inek vykonstruoval takovou zprávu na základě článku z Blesku, měl by tam snad jít dělat redaktora
           A spanilky na srazech - asi jak kde. Třeba kolonu starých felicí skrz Plzeň před pár lety dokonce doprovázelo několik policistů na motorkách a dělali nám "zelenou vlnu". Ohlásit/povolit to určitě lze, jestli to dělají všichni pořadatelé nevím, ale dá se to

           Komentář


           • Re: Amatérské Rally v ČR

            Všichni tady máte pravdu.A Inek taky.On totiž napsal kde to v podstatě může skončit,protože sem přesvědčenej že celou tu vyhlášku inicioval ČSAK.Do teď stačilo opravdu domluva na DI a Odboru dopravy.Pokud tam byli lidi co jim nevadí sport,bylo to jednoduší.Ale teď klidně může FAS,pokud se nedohodne s pořadateli RC a VP na jimi nastavených pravidlech,tak se to může klidně zaříznout.Na takovejhle papír jen čekali.A nedělejte si iluze že,když se tady o tom píše,že to nějak uškodí.Ti panáci to moc dobře ví,protože je to jejich práce na vytvoření monopolu.Mně teda Kavárník neuklidnil,protože jeho výklad je jak by si člověk přál.Ale díky všem právním kličkám a rozborům,budou výklady časem úplně jiný a k obrazu FASu.Vspomeňte si za čas,až tu budete nadávat že tohle a tohle nejde,kde to začalo a jak jste měli představu že jde jen o akce pracháčů.Houby.Ti prachy Opletalce neberou.

            Komentář


            • Re: Amatérské Rally v ČR

             Sakra, sakra, se to tu nějak rozjelo... Na základě jedný zprávy v Blesku. Je někde zveřejněný znění tý novely? Do tý doby je zbytečný tu tapetovat .

             Komentář


             • Re: Amatérské Rally v ČR

              Johny.Dneska schváleno v parlamentu a řádně okomentováno odpoledne v TV.Tak že nejen "Plesk".Ten byl akorát první.Tak že žádný fámy z bulváru.

              Komentář


              • Re: Amatérské Rally v ČR

               starej pes -
               Vážený pane nemá cenu zatím o tom mluvit co napsal Blesk , ani se pořádně neví na co se to konkrétně vztahuje a je k tomu už několik výkladů co už se v Blesku nenapsalo . Co chce FAS už několik let o tom víme , . Oni by chtěli vládnou všem . Ať si udělají svůj pořádek mezi pořadateli a licenencovanými , aby se aspoň polovina závodů letos odjela . Někde se udělalo škody dost při závodech , naslibovalo se hory doly a nikdo to nenahradil a lidi je mají plný zuby.Nesmíme zapomenout byly volby a plno lidí se vyměnilo - bratříčkování skončilo . Bez povolený od městkých úřadů atd. i Fas je malý . Když vidíte na rallye pořádaným Fasem předjezdce s rámem na normálních číslech tak co si o tom mám myslet . Ted jsme vyřizovali povolení na červen na uzavírky jedné akce a nebyl problém s policií atd. , samozřejmě když dodržím jejich požadavky . Samozřejmě by byl problém kdyby jsem jim to nenahlásil a byla to černota na silnici . Povolení na uzavírky a tratě se vydává i na jiný akce bes FASU než na rallye ,máme tu kopce , motorky atd, cizí motoristický soutěže který k nám zavítají atd. chtěl bych vidět kdyby ty povolený zakázaly všem .
               Naposledy upraveno 3389; 05-02-11, 10:29.

               Komentář


               • Re: Amatérské Rally v ČR

                Někdy se vnucuje myšlenka,kde a ve kterém století to vlastně žijeme.Blesk ani jiný odpad jsem nečet ani neviděl,takže nevím o co tady jde.
                Spíš mě zajímá definice AMATÉRSKÉ závody a PROFI závody a kdo určuje,co kam patří a proč.Jediné kriterium je opravdu "zastřešující orgán" ? Čeho je FAS AČR schopen,ví každý zasvědcený a také se ví,že má ve svých stanovách zakotveno poslání ,mimo jiné starat se o rozvoj motorismu.Jak se mu to daří je také známo a proto stále víc lidí hledá vyžití jinde.Ani v našem "absurdistánu" ale není možné,aby si několik soudruhů uzurpovalo nárok diktovat podmínky všem,tomu prostě nevěřím.
                Může někdo napsat,nebo dát odkaz ,co se vlasně nového chystá.

                Komentář

                Working...
                X