Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Amatérské Rally v ČR

Za necelých 12 dní se uskuteční Setkání historických vozidel u Čínova a PAMK Klatovy se začal činit jako za starých časů. Jak již je v PAMKu zvykem nejde o pomoc při pořádání klubové akce, ale o zastrašování jezdců, sbírání licencí. Člověk by si myslel, že změnou vedení se drobet změní poměry, ale bohužel neni tomu tak. Jen si pokládám otázku co je k tomu asi vede?
    dan krob

Komentář

udavač nepotřebuje funkci, stačí mu tužka, papír a těm pokrokovějším počítač s internetem, nebo telefon ...
      Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

No jo, místo aby byli rádi, že by jim při Šumavě mohlo pomoct 20-30 lidí, kdyby tedy chtěli, tak tohle......
        Asi fakt žádné pořadatele nepotřebují a mají jich dost...

Komentář

Původně odeslal mcatch Zobrazit příspěvek
          No jo, místo aby byli rádi, že by jim při Šumavě mohlo pomoct 20-30 lidí, kdyby tedy chtěli, tak tohle......
          Asi fakt žádné pořadatele nepotřebují a mají jich dost...
          já by šel pomoc , ale když to vidím co napsal Dan tak mi bolí všechno a nemůžu .To radči pomůžu jinde nejlépe na moravě tam jsou lepší lidi .

Komentář

Prostě to je PAMK, nic víc a asi se vrací ke starým časům. Pokládám si otázku ,,proč" a jako Dan Krob se ptám: co je k tomu vede ?
            Naposledy upraveno Koukola Josef; 23-09-13, 13:52.
            Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Reakce PAMK připomíná paniku mafiánských bossů, kterým vnikla do rajonu škodná. Beru ale celou záležitost vážně: Jde o akci mého klubu, jehož jsem členem. A stále se jedná o členský klub AČR. Má a stále bude mít mojí plnou podporu. Neexistuje totiž aby jeden členský klub podrážel snahu jiného členského klubu.
              Josef "Fredy" Vogeltanz.
              Naposledy upraveno Fredy; 23-09-13, 17:29.

Komentář

Zajímalo by mě ,které posádky jsou od PAMK takto brutálně zastrašovány...???

Komentář

Osobně vím o dvou, které jedou (staří kusy co už něco pamatují) a o jedné (mladší kousek) co se odhlásila.......

Komentář

to se zde nemůže psát Jména , to bys měl vědět Pospíšil s Babkou jsou na obrazovce internetu každý den a sledují každý drb a přitom se tváří já nic

Komentář

V praxi to probíhá nějak takto (viz str. 2 nahoře): http://www.autoklub.cz/dokument/3866...18-9-2013.html

Komentář

U p. Pospíšila mne to nepřekvapuje. Mám o něm své mínění na základě vlastních zkušeností z dob, kdy jsem jezdíval.
                        Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Přesto, že Pospíšil už není členem VV FAS, chodí tam, jak vidno, zachraňovat "čistotu mostoristického sportu" před zavrženíhodným působením některých autoklubů, registrovaných v AČR...

Komentář

Tak Novej měl pravdu, že napsal: udavač nepotřebuje funkci, stačí mu tužka, papír a těm pokrokovějším počítač s internetem, nebo telefon ...

Komentář

já to psal, prosím pěkně, obecně, ani jsem neměl tušení, kdo se účastnil jednání v Paláci hrůzy na kraji Sherwoodu, to jen aby nedošlo k nějaké mýlce, nebo nedorozumění, až budu chtít jmenovat, tak víte, že to udělám
                              Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Ale on vlastně neudával, on to jenom nahlásil. Čili udavačem není a je mi jasné, že když budeš chtít, tak dokážeš jmenovat.

Komentář

Working...
                                X