Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Amatérské Rally v ČR

Původně odeslal rosta Zobrazit příspěvek
    se nam ta startovka naplnila!zbrojite ze nepisete?
    Nevím jestli má cenu nějak moc zbrojit když podle PROVÁDĚCÍCH USTANOVENÍ budou procházet auta TECHNICKOU PŘEJÍMKOU na Stk Vizovice?Co jsem slyšel tak se začly některé přihlášené posádky odhlašovat,protože mají auta co nesplnují podmínky pro provoz na pozemních komunikacích-rámy,kola,úpravy motoru,atd.Samozřejmě nechci strašit ale jestli má někdo nějaké info at´dá vědět.Díky

Komentář

měl bych taký dotaz, píšou tam motoristické přilby, můžou byt i motocrossové?

Komentář

ZMĚNA umístění TECHNICKÉ PŘEJÍMKY
        Technická přejímka proběhne v pátek 7.2.2014 od 16,oo do 20,oo hod. v prostoru STK Vizovice, Zlínská 1160 (proti čerpací stanici fy Gašparec).
        Opravná TP v sobotu 8.2.2014 bude od 6,oo hod. do 6,30 hod. před Sokolovnou v prostoru startu a cíle.
        Naposledy upraveno G.r A; 16-01-14, 19:55.

Komentář

Jedná se pouze o změnu umístění tech.přejímky a to do nového STK centra Vizovice....jde spíš o zviditelnění..nic jiného v tom nehledejte.

Komentář

Původně odeslal RALLY1976 Zobrazit příspěvek
            Nevím jestli má cenu nějak moc zbrojit když podle PROVÁDĚCÍCH USTANOVENÍ budou procházet auta TECHNICKOU PŘEJÍMKOU na Stk Vizovice?Co jsem slyšel tak se začly některé přihlášené posádky odhlašovat,protože mají auta co nesplnují podmínky pro provoz na pozemních komunikacích-rámy,kola,úpravy motoru,atd.Samozřejmě nechci strašit ale jestli má někdo nějaké info at´dá vědět.Díky
            To by byli sami proti sobě člověče, to by neprošly tak čtyři auta z pěti...
            Zaslechl sem, že by se snad měli jet jen 2x tři erzety (barák,raková,slušovice)
            Naposledy upraveno rak-rally; 17-01-14, 08:06.

Komentář

Původně odeslal RALLY1976 Zobrazit příspěvek
              proboha,NESTRAS!!!! jde jen o zastreseni prejimky.zadne stk ale technici ze stopy!!!sedni si na 10 hod do mrazu a pracuj.lepsi prostredi,bez deste a jinych povetrnostnich zivlu,tot vse.ZADNE STK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KDO DELA VLNY O ODHLASOVANI AT JE DELA JINDE!!!toto je overena info z vizovic!

Komentář

3 Rz? To by bylo slabe..

Komentář

Kdo sledoval Zvláštní ustanovení tak ví,že se tam 2x4 rz změnilo na 2x3 rz takže už to tak bohužel bude.

Komentář

za ty prachy slabota...ale na druhou stranu lepší jak nic :-)

Komentář

Pravda je že lepší než nic, to souhlasím, ale pokud bude fakt jenom barák , raková plus nějaký slalom na dostihovce tak už mě ani moc nemrzí že nemám čím jezdit... s tou stk to je fakt vtipné :-)

Komentář

No zatím to vypadá že tento rok to bude beze sněhu... tak snad ještě něco napadne.

Aktuálně na Baráku - http://www.jpeg.cz/obrazek/Kuw
                        Naposledy upraveno G.r A; 19-01-14, 10:55.

Komentář

Řešit možnost sněhu tři týdny dopředu je vcelku zbytečné (zejména když na drastickou změnu podmínek stačí tři hodiny)...

Komentář

Zajímají mě 2 věci: v ZU je napsáno že k technické přejímce máme mj. donést potvrzení o přijetí,tak to asi padá že?A ještě mě zaujalo že posádka se má dostavit do 10 minut od technické k přejímce administrativní jinak bude pentle. To su zvědavý jak se to stihne za deset minut,než se najde místo na zaparkování atd.,no bude to na knap.

Komentář

Odpověděli mi sami :-) http://www.valaska.cz/aktualne.html

Komentář

Stopa před 15i lety :-)
                                http://www.youtube.com/watch?v=SQIsWJUH-gQ

Komentář

Working...
                                X