Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• quote:
    quote:
    Včera a dnes se jel ten amatérský vrch, ne? Přihrajte někdo informace, please.

Na http://www.rallyfan.cz/ jsou i fotky.

Dík

Komentář

• Já bych do toho narval všechny peníze, taky, že jsem to už udělal.Z důvodu menší havárie, která se mi stala minulý rok, jsem si postavil skoro nové auto.Šel bych do toho hned, ale nemám žádný příjem a škola taky něco stojí.Já Rally miluju, je to celý můj život, když se alespoň párkrát v týdnu pořádně neprojedu, jakobych nežil.

Komentář

• Ten kluk se mi líbí!!
        Jaké máš to Fávo?? Barva,poznávací znamení atd.??

www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

• Zelené, na silvestru bylo trochu potlučené, to se povede každému, teď je zeleno-žluté s nálepkama BP.

Komentář

• Jo a ještě jsem zapoměl napsat to poznávací znamení, nemám navařenou místo výfuku žádnou lešeňovou trubku jako většina rádoby jezdců.Nic to nepřidá a strašně to řve, mě stačí když mi hrozí lidi s dálky, a to ještě když mě neslyší.

Komentář

• To vítězství: takové rosničkově zelené a máš tam sportovní zrcátka,že?? A trénovali jste na ten silvestr v Rajnochovicích o týden dřív,že.Tak jestli si pamatuješ ty dva kluky,co tam přijeli se zelenou Feldou,tak to sem byl ten vysokej já...Jak jsem říkal že mám taky Fávo.A pak jsme se potkali na Valašce v servisní zoně!Pamatuješ?

Komentář

• hm já myslel ,že se něco dozvím a nic,co takhle hoši ICQ ? nic v zlém :-)

Komentář

• www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

• Jo to jsem byl já.Nečekal jsem, že Tě tady potkám.Včera a předevčírem jsem byl zase v Rajnochovicích, je tam skvělá trať.Odkud jsi Ty?

Komentář

• quote:
                      Zelené, na silvestru bylo trochu potlučené, to se povede každému, teď je zeleno-žluté s nálepkama BP.
                      Ze Silvestru si te taky pamatuju. Teda spis to auto. My jeli s modrym yardou, ale Rajnochovice spis moc ne, jinak bychom nejspis byli taky potluceni.

Komentář

• Jo,já jsem pečený vařený všude tam,kde se pohne nějaké polepené auto nebo kde se o nich povídáJá jsem s Chvalčova,Rajnošky mám přes kopec.A taky se tam chystám projet.Snad už zítra?!

Komentář

• quote:
                          quote:
                          Zelené, na silvestru bylo trochu potlučené, to se povede každému, teď je zeleno-žluté s nálepkama BP.

Ze Silvestru si te taky pamatuju. Teda spis to auto. My jeli s modrym yardou, ale Rajnochovice spis moc ne, jinak bychom nejspis byli taky potluceni.
                          Já si Tě taky pamatuju, cestou k Martínkům jsi pěkně letěl, na sněhu jsem Tě viděl jet na kazetě, kterou jsem si koupil, Ty jsi na ni byl, trochu jsi to před kamerou prodal, ale lepší to prodat, aby se něco nestalo a to nemyslím jen plechy, já jsem na těch záběrech nebyl.

Komentář

• to Plhus:Já bych tam jel zas, ale už jsem projezdil všechny peníze, někdy se můžem domluvit, já bych se kdyžtak stavil, můžem pokecat a zalítat tam na těch vašich kotárech.

Komentář

• To klidně můžem,už mě nebaví ty slalomi na parkovištich,co tady jezdíme.Je to naprd,jsou tam vyjeté zmrzlé koleje a to neni pro moje HP nic příjemného.Taky radši jezdím po silničkách,kde je slabý provoz.
                              A ty peníze,ani mi nemluv,za týden Rakousko,taky musím šetřit...
                              Já mám domluvené s Prášilem,ten co jel s Feldou,že až tam budou testovat,tak se mi taky ozvou,jezdí tam v noci a jezdí tam i Vana,Jarda Holý a tak.

Komentář

• Ale hlavně mě neba ty slalomy.....hmm

Komentář

Working...
                                X