Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Taky bych se tam stavil, takové borce nevidím tak často s normálníma autama.Já jsem tam přijel včera o půlnoci, bylo to super, ale už tam přede mnou někdo lítal, nebyl to amatér.

Komentář

• Slalom jsem nikdy nejel, ale vy na zlínsku máte víc možností.

Komentář

• S Vanou to myslíš vážně?Musím být u toho.

Komentář

• No,já jsem tam teda Vanu ještě nezažil,ale prý tam taky někdy zavítá.A dřív tam lítal údajně i Malina.
          Pokud bys měl zájem a to platí i pro všechny ostatní,tak zítra bude zimní slalom v Bystřici pod Hostýnem na parkovišti pod Hostýnem.Je nás tam vždy tak 10 - 15,docela sranda.Start tak kolem 14 hodiny.

www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

• To už budu na cestě do Brna-do školy.Ale někdy se rád přijedu podívat.

Komentář

• !!! Nezapomente 24.ledna 2004 se jede první zavod Car Winter Cupu 2004 na trati Líšný – Prosíčka. Vice info: http://www.tenzor.cz/c-w-c

Hašan

Komentář

• Trošku odeběhnu od tématu dneska sem si koupil časopis Autosport a Tuning a je tam popis tý Mackovo podomácku vyrobený Corolle WRC- celkem síla a fakt si s tim vyhrál...

Komentář

• Taky tu Corollu WRC stavěl tři roky

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                  Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• Sakra asi si to budu muset taky koupit,abych vedel jak na to :-)))

Hašan

Komentář

• Taky jsem to četl, celkem si tím vyhrál, piíšou tam, že to stavěl za karosářských částí, které tovární jezdci pokřtili.

Komentář

• Když už tedy p.Macek jezdí s autem které vypadá jeko WRC,tak by nám také mohl ukázat jak to jezdí,a né to co on předvádí.Například na Kramélíně jsme mu dali na třetí erzetě 5 vteřin,a to jezdím s feldou.

Komentář

• quote:
                          Když už tedy p.Macek jezdí s autem které vypadá jeko WRC,tak by nám také mohl ukázat jak to jezdí,a né to co on předvádí.Například na Kramélíně jsme mu dali na třetí erzetě 5 vteřin,a to jezdím s feldou.

Tak to gratuluju porazit skoroWRC je docela uspech.Co mas za Feldu??

Hašan

Komentář

• To je super, moc se mi líbí, když má někdo auto, které je mnohem výkonově slabší a jezdec to dohání svým jezdeckým uměním.

Komentář

• V amatérské rally je pěkné to, že někdo se vyřádí rychlou jízdou a někdo zase ve stavbě zajímavého auta. Takže nechejme každému jeho radost.

Komentář

• [/quote]

Tak to gratuluju porazit skoroWRC je docela uspech.Co mas za Feldu??

Hašan
                                [/quote]
                                Jezdili jsem uzkou šestnácku.V Kramolíně jsme měli číslo 45.Bohužel to byl asi poslední závod,protože po změně pravidel nám dost chybí finance a se sponzorama je to také zatím dost špatné.Škoda.

Komentář

Working...
                                X