Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• To 2002team: Mym velkym snem take bylo jezdit nejaky zavody.At uz raĺly a nebo treba vrchy.No bohuzel na to momentalne a asi ani v nejblizsi budoucnosti nebudu mit penize.Moc rad bych si vyzkousel i pozici spolujezdce.Nevis o necem?Myslim, ze to musi bejt rozhodne velmi vzrusujici.Skoda, ze tech prilezitosti je tak malo :-((

Komentář

• ... příležitostí je spousta, jen se ozvat
      http://skoda130lr.wz.cz
      quote:
      To 2002team: Mym velkym snem take bylo jezdit nejaky zavody.At uz raĺly a nebo treba vrchy.No bohuzel na to momentalne a asi ani v nejblizsi budoucnosti nebudu mit penize.Moc rad bych si vyzkousel i pozici spolujezdce.Nevis o necem?Myslim, ze to musi bejt rozhodne velmi vzrusujici.Skoda, ze tech prilezitosti je tak malo :-((

Komentář

• To Machon: My uz jsme si preci psali.No a ja jsem az z Jablonce nad Nisou.Je to skoda :-(((

Hašan

Komentář

• To Machon: No,ale kdybys mel tuhle sobotu cas a chtelo by se ti vyrazit k nam na sever a mrknout se na zavody na sneho tal se mrkni na http://cwc.sf.cz/ nebo se ozvi na 723 113 107.

Hašan

Komentář

• Já se tam chystám, ale tenhle víkend asi ne, to bych mohl jet tak akorát autobusem...všechny auta mám rozebraný (!)

Komentář

• To Machon: Hele tak az sem k nam pojedes tak se urcite ozvi.Mohli by jsme se sejit.Co ty nato?

Hašan

Komentář

• quote:
                Když už tedy p.Macek jezdí s autem které vypadá jeko WRC,tak by nám také mohl ukázat jak to jezdí,a né to co on předvádí.Například na Kramélíně jsme mu dali na třetí erzetě 5 vteřin,a to jezdím s feldou.

...nejsem nijak velký příznivec pana Macka, ale mrknul jsem do výsledků z Kramolína, po cca 35 km byl před felicií se startovním číslem 45 o nějakých 130 sec., což je na "výletní" tempo pana Macka přijatelný náklep (víc jak 3,5 sec/km). Bohužel dál 45 nedojela...

R1SK3R
                R1SK3R

Komentář

• [/quote]

...nejsem nijak velký příznivec pana Macka, ale mrknul jsem do výsledků z Kramolína, po cca 35 km byl před felicií se startovním číslem 45 o nějakých 130 sec., což je na "výletní" tempo pana Macka přijatelný náklep (víc jak 3,5 sec/km). Bohužel dál 45 nedojela...

R1SK3R
                  [/quote]
                  To máš pravdu.Ted ti asi bude připadat že se vymlouvám,ale jestli jsi tam byl tak si jsi mohl všimnout že auta před startem do první erzety doce dlouho čekaly.A jet erzetu na studených gumách bylo docela děsivé,protože si na nich auto dělalo co chtělo,a navíc jsme nedobrzdili jeden z retardéru zhasl nám motor a ještě jsme museli couvat.Takže jsme zbytek erzety bohužel raději prodali.Bohužel to také bylo zpusobeno financemi a mi měli vyhovující gumy pouze vepředu u vzadu jsme jeli intermedia.Na druhe erzetě nám auto začínalo fungovat až ke konci.No a konečně na té třetí kde už jsme mohli i závodit se nám 1.5Km před cílem vylámali zuby na trojce a jelikož jsme nechtěli riskovat další poškození tak jsme se za cílem této erzety raději rozhodli odstoupit.Omlouvám se že jsem se tak rozepsal.Chtěl jsem totiž vysvětlit tak velkou ztrátu.

Komentář

• To 2002team: Uprimne me mrzi, ze jste meli takovou smulu.Jsem rad, ze jezdi aspon nekdo,kdyz ja na to nemam a proto vsem takovym nadsencum fandim.Jen tak dal.Jezdete!

Hašan

Komentář

• to 2002team
                      no to víš, že jsem tam byl a musím s Tebou souhlasit, že ta zdržení byla nepříjemná, my jsme načasování příjezdů do časovek dost velkou pozornost, a bylo celkem k ničemu, co jste tam měli obuté na té jedničce? My neměli taky moc z čeho vybírat a celou soutěž jsme jeli na 15"Pirelli neřezanej slick, vepředu sedmičky, vzadu devítky. První a poslední průjez polookruhové zkoušky cca 11,5 km jsme si nadělili přes minutu (

R1SK3R
                      R1SK3R

Komentář

• ...je taky pravda, že nás nikdo nezdržoval, nerozhazoval ani nerovnal před náma pneumatiky z retardérů a i výjezd z okruhu jsme měli poprvé volnej!!! dojeli jsme jen jedno auto nějakou červenou alfu a ta nás hned pustila ten výjezd byl dost nebezpečně řešenej!!!

R1SK3R
                        R1SK3R

Komentář

• quote:
                          ...je taky pravda, že nás nikdo nezdržoval, nerozhazoval ani nerovnal před náma pneumatiky z retardérů a i výjezd z okruhu jsme měli poprvé volnej!!! dojeli jsme jen jedno auto nějakou červenou alfu a ta nás hned pustila ten výjezd byl dost nebezpečně řešenej!!!

R1SK3R
                          Ona ta okruhová erzeta nebyla nic moc.Bylo to takové rovina,dobdzdi do retardéru a zase rovina.Mě osobně se ta první nelibyla vubec,druhá docela dobrá,ale pro naše auto až moc dlouhých rovin.Ta třetí byla moc hezká,alespon pro mne.Možná i proto jsme tam zajeli takový čas.Celkový dojem nic moc,ale diky za každý zavod ve kterém mužem startovat.

Komentář

• quote:
                            To 2002team: Uprimne me mrzi, ze jste meli takovou smulu.Jsem rad, ze jezdi aspon nekdo,kdyz ja na to nemam a proto vsem takovym nadsencum fandim.Jen tak dal.Jezdete!

Hašan
                            Bohužel tuto sezonu už jsme na takové věci byli docela zvykli.Protože nás technické problémy pronásledovali skoro celý rok.Kromě dvou dojetých závodu a jedné kolostřešní kombinace nas v tom technika pokaždé nechala.Děkuji za soucítění.Jak to zatím vypadá,tak mi také tento rok budem maximálně jako diváci.

Komentář

• Ted když jsem si pročítal starší příspěvky,jsem zjistil že jsem vás všechny pěkně zmátl.Já totiž nejsem řidič tohohle auta,já jsem jen spolujezdec.Moc se omlouvám.Děkuji za pochopení.
                              R1SK3R:Chtěl bych se tě zeptat s jakým jezdíte autem?

Komentář

• ...úzká felda s neidentifikovatelným motorem ani převodovkou není naše, měli jsme jí párkrát půjčenou a technických problémů jsme měli až,až... ale v tom Kramolíně jsme to dovlekli do cíle...

R1SK3R
                                R1SK3R

Komentář

Working...
                                X