Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Co říkáte šampionátu Šíma sprinty 04. Letos asi 15 závodů.

Komentář

• Pochopil někdo tohle? Jak se bude to startovné vybírat a jak se budou odměny rozdělovat? Je to třeba někdo kdo u Šímy jezdí a ví o čem je řeč?

Komentář

• Pardon zapoměl jsem tam vlepit ten link, takže tady je http://www.rallyfan.cz/clanek.php?id=1047

quote:
        Pochopil někdo tohle? Jak se bude to startovné vybírat a jak se budou odměny rozdělovat? Je to třeba někdo kdo u Šímy jezdí a ví o čem je řeč?

Komentář

• Potreboval bych vedet nejakej nejblizsí termín nejaké amaterské rally kterás e koná v zapadních cechách.prosim.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
          Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• quote:
            Co říkáte šampionátu Šíma sprinty 04. Letos asi 15 závodů.
            Pořádal to i na vyškovsku (serpentiny Slavkov), ale dokud nezaplatí svůj dluh za svodidla, tak si tady "nevrzne".

Upravil - JanO 09 Feb 2004 07:31:51

Komentář

• quote:
              quote:
              Co říkáte šampionátu Šíma sprinty 04. Letos asi 15 závodů.
              Pořádal to i na vyškovsku (serpentiny Slavkov), ale dokud nezaplatí svůj dluh za svodidla, tak si tady "nevrzne".

Upravil - JanO 09 Feb 2004 07:31:51
              První závod Šíma sprintů se jede teď v sobotu a v neděli. Na trati je prý dost ledu a taky sníh. Podrobnější info o této akci jsou tady http://www.rallyfan.cz/

Komentář

• to častulík:si se ani nechlubil,že scháníš sponzory přes i-net??no upřímně řečeno jsi dost naivní ,ale budiž ti přáno.(nic ve zlém)
                kuwa když máš takový přehled a nevíš nic o nás amatérech??ted o weekedu je schůze RKHA plzen tak tě dam vědět co je novýho.no jinak se jede pohár zkus cmpoharrally.cz a mam taky stránky rallysport klubu chříč,to dělá pan slementský kteký pořádá marionetta rally kralovice.mělo by se jet známý úsek,prý dva dni,ale termím nevím...

Komentář

• tak ten chříč je www.volny.cz/rally.chric

Komentář

• Právě jsem se vrátil z Oder,kde proběhl další závod pana Šímy.Trať byla perfektní,žádný led jenom čistý sníh cca 5-8 cm.Nádherné prujezdy bokem.Vyhrálo asi zelené Subaru.Stínem této akce je velmi malá propagace,proto i malá učast vozu,bylojen 10 posádek.Myslím si že kdyby byl větší zájem od pořadatele i posádek tak bychom mohli mít na moravě druhou stopu.Zítra se jede opět,start v10 hod.Věřím že přijede více posádek.Startovné na jeden den je 400 kč.

Komentář

• quote:
                      to častulík:si se ani nechlubil,že scháníš sponzory přes i-net??no upřímně řečeno jsi dost naivní ,ale budiž ti přáno.(nic ve zlém)
                      kuwa když máš takový přehled a nevíš nic o nás amatérech??ted o weekedu je schůze RKHA plzen tak tě dam vědět co je novýho.no jinak se jede pohár zkus cmpoharrally.cz a mam taky stránky rallysport klubu chříč,to dělá pan slementský kteký pořádá marionetta rally kralovice.mělo by se jet známý úsek,prý dva dni,ale termím nevím...

Radku trochu tě opravím. Vláďa Slemenský tu Chříč nepořádá. Pouze tam zajišťoval měření. To jen tak pro pořádek :-)

Komentář

• Dneska ráno jsem slyšel v rádiu Kiss Publikum Zlín, že při nějaké víkendové "amatérské rally" (ještě před začátkem) usmrtil jeden z jezdců diváka (vjel mezi lidi). Chtěl si ještě projet trať. Soutěž pak prý byla ukončena (nebo ani už nezačala). Nevíte, co to zase bylo za podnik? Aby z toho zase nebyly problémy i pro klasické rally....

-Tomas-

Komentář

• Na auto.impuls je toto:

Bylo to v okoli Valaskych Klobouk na Zlinsku, Predjezdec ve 150 kilometrove rychlosti vyletl z trate a trefil poradatele ktery na miste zemrel (pravdepodobne 18 leteho kluka)

Komentář

• to bmwman:díky ,no ale doted jsem si to myslel,protože se tam vždycky motal ale asi to dělá ten chlapík jak jezdí s tím mondeo combi a nápis beko co?on nám taky kdysi nabízel video ,jak jsme tam tenkrát nedobrzdily ten retardér z plný 5 a přeletěli ty gumy a jednu táhli pod sebou,a auto,konkr. spojovačka ,rameno atd. dostalo za vyučenou.no to jsou stinné stránky retardérů.my je asi ze zásady moc nemilujem,ale chápem to jako nutný zlo,co si myslíš ty???jo jaký máš plány se svým drakem??docela bych jel jako divák se na tebe podívat,nejsi zrovna nejpomalejší,což se o nás vždy říci nedá....

Komentář

• Sakra to je chvály. To si snad ani nezasloužim. Určitě se tam najdou rychlejší jezdci než já. Jinak já mám retardéry celkem rád. I na nich se dá vydělat nebo prodělat. Já pojedu co půjde. ČMPR nepojedem, protože je tam pro nás spousta nejasnejch věcí. Možností kde se na úrovni svést je pořád dost. Nejvíc se těším na Kramolínské soutěže kde se prej pojedou i šotolinový erzety.

Komentář

• Loni na jare sem se byl podivat na oderskou rally bylo to super chtel bych se zucastnit nevite nejakej web

Komentář

Working...
                                X