Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• quote:
    zkus toto téma vzít od začátku a najdeš cos hledal... :-))

Loni na jare sem se byl podivat na oderskou rally bylo to super chtel bych se zucastnit nevite nejakej web

Komentář

• quote:
      Loni na jare sem se byl podivat na oderskou rally bylo to super chtel bych se zucastnit nevite nejakej web

mrkni sem pročti ty články a myslím že se dovíš to co potřebuješ

http://www.rallyfan.cz/index.php?jumpfrom=16&jumpid=10

Komentář

• nevite co řikaji policajti na to že si udelaš ram do auta chci si udělat cvičku

Komentář

• To už by mělo být v techničáku, stejně jako např. sportovní sedačky. Taky záleží na tom, jaký polisi potkáš, že ano

*JH*Zlín*
          To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

• ja sem vyděl v anonci favority za 40000 že tam mají rám to asi nebude neco povoleného
            já stím chci zajet na polňačku zařádit si pak jet v klidu domu a ne se ještě vyhejbat policajtům a to nemluvím o STK

Komentář

• ja sem vyděl v anonci favority za 40000 že tam mají rám to asi nebude neco povoleného
              já stím chci zajet na polňačku zařádit si pak jet v klidu domu a ne se ještě vyhejbat policajtům a to nemluvím o STK

Komentář

• Do civilního auta (papírů) rám a sedačky "normálním způsobem" legálně nedostaneš.

Komentář

• Co myslíš tím normálním způsobem? Ono to jde, ale jedná se vlastně o novou homologaci (stejně jako když si třeba necháš zamontovat do auta LPG, které nemá pro daný typ hromadnou homologaci) a to stojí nějaké peníze...

*JH*Zlín*
                  To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

• Třeba tak, nebo dovést auto z Bavor, kde to píší do techničáku normálně.

Komentář

• Pro Plzeňsko, ale i ostatní 23. a 24.4. Chříč, 1.5. Kramolín. Řekl bych Volný styl, cca 30 a 50 km ostrých RZ.

Komentář

• jasná zpráva...jedem oboje to dá nápad :-))) co ty bmwmane???musíme taky tu naší herku vyvětrat.slyšel jsem ,že na RZ-tce jeto bída a hnus??
                        co já jsem slyšel z dostupných docela důvěryhodných zdrojů tak byse měli objevit v chříči i jezdci z mmčr(peták,vlček,johánek,šašek,triner pouze jako divák)a ještě někdo ,pojedou mimo,a prý povozí sponzory a tak..takže good luck

Komentář

• quote:
                          Co myslíš tím normálním způsobem? Ono to jde, ale jedná se vlastně o novou homologaci (stejně jako když si třeba necháš zamontovat do auta LPG, které nemá pro daný typ hromadnou homologaci) a to stojí nějaké peníze...
                          Ale problémem zůstává rám. V Německu vám schválej ochranej oblouk za předníma sedačkama ale o celým rámu pochybuju. Alespoň tak mi to vysvětloval jeden prevít z DEKRy. Vždy totiž bude rám omezovat výhled dopředu z auta a proto ho nikdo do běžného provozu nepovolí.

Komentář

• To Machon: No, ale kdyz to srovnam s sirkou prednich sloupku u novych aut tak myslim, ze i kdyz púridam bezpecnostni ram treba u skodovky nebo facka tak je oproti tomu sloupek jeste celkem uzkej. Co myslis?

Hašan

Komentář

• prave ze v nemecku ti povoli snad vsechno, jen od toho musis mit papiry. Ale na druhou stranu musis mit v technicaku zapsany treba jen takovy sportovni volant.

Upravil - franus 07 Apr 2004 21:42:47
                              Pug205gti

Komentář

• quote:
                                Pro Plzeňsko, ale i ostatní 23. a 24.4. Chříč, 1.5. Kramolín. Řekl bych Volný styl, cca 30 a 50 km ostrých RZ.
                                kde se dá něco přečíst o těch zmiňovaných závodech?

Komentář

Working...
                                X