Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Víš nikdo z nás nechce aby byla poslední...

Komentář

zítra 21.4. je na okruhu v sosnové klubové setkání RKHA vPLZNI.jede se na 3x4kola .zařazen je i populární most.tímto zvu všechny na náramnou podívanou.auta jsou to především historická.o kolize není nouze.

Komentář

O vikendu by se mela jet Tour de Pacov, ale na zde uvedenych strankach jsem nenasel ani mapu, ani harmonogram. Nevite nekdo neco blizsiho???

Komentář

Ja si hlavne myslim, ze je to strasna blbost, udelat amaterskou soutez v terminu Valasky. Myslim, ze to je hodne kratkozrake a velmi neprozirave.

Komentář

jsou někde výsledky z tour de pacov? nikde jsem je nenašel.dík

Komentář

Taky jsem hledal a nenasel. Myslel jsem, ze se v tomto smeru zmeni mnohe k lepsimu, ze i amaterska rally ziskava na pozornosti, zatim ale nic. Snad casem budou...

Komentář

Nemáte někdo tušení kolik stojí výbava na 110R(rám+sedačky a pásy)HOMOLOGOVANÉ?

http://www.youtube.com/user/jardars videa historiků i soudobých rally z ČR i odjinud ...
                Škoda rally club-safety cars Milan Blahout fan club

Komentář

VYSLEDKY
                  http://www.jsc-studio.cz/celkove.htm

Pug205gti

Komentář

Volný pohár nabírá obrátky, další podnik Brdská rally už tento víkend. Kde se dá najít něco bližšího?

Komentář

Sháním fotky nebo video z Pacova nevíte někdo, kde bych to všechno našel? Byl to můj první závod, tak bych chtěl mít nějakou vzpomínku.(st č. 80 červená litřina). Vím jen o fotkách na rallyejournal.cz, ale ty nestojí za nic protože nejsou z RZ. Díky

Komentář

Nevite nekdo kolik by stal vnitrni ram treba jen na hobby, myslim tim ram u prednich sloupku a B sloupku a bez vzper ktere jsou v ukotveny v mistech zadnich sedacek?
                        A pak ram i s tema vzperama ukotvenych v mistech zadnich sedacek.
                        NA velikost auta jako felicie, favo......

Pug205gti

Komentář

Záleží kdo ti to bude děat a z čeho si to necháž udělat. Kolega dělal na 130 a sehnal originál montovanej asi za 8 tis.
                          MravenecZ

Komentář

Myslel jsem tak CrMo ocel

Pug205gti

Komentář

Na www.valaska.cz je odkaz ze 22.6.2002 se jede Plostina, jeli jste to uz nekdo,nevite nekdo presnejsi informace? Bude to jako valaska, nebo co to vlastne bude?

Pug205gti

Komentář

quote:
                                Sháním fotky nebo video z Pacova nevíte někdo, kde bych to všechno našel? Byl to můj první závod, tak bych chtěl mít nějakou vzpomínku.(st č. 80 červená litřina). Vím jen o fotkách na rallyejournal.cz, ale ty nestojí za nic protože nejsou z RZ. Díky

Byl jsem tam s kamerou. Muzu se podivat jestli neco rozumnyho nenajdu.

Komentář

Working...
                                X