Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Pokud se někdo zúčastníte Clasic rally ve Vlašimi napište své dojmy.

Komentář

Vlašim byla celkem dobrá,ale adminystratyva tam byla na h...o.Měli pěknej bordel ve výsledkách a v zařazení vozidel do jednotlivých tříd.

Komentář

jede se rz ve chříči ,pro plzeňský a okolí a to poslední sobota o prázdninách více na
        www.volny.cz/rally.chric ,je to samý (zřejmě)co se jelo na jaře

Komentář

takže napíšu něco málo o tom svezení v Chříči.sobota ráno,příjemný chládek s jemnýn mlžným oparem nad údolím,postupně přecházející v úmorný pařák po celý den.trať suchý pěkný asfalt v zatáčkách hodně vyházeno+písek,na startu tak 60 vozidel méně či více upravených.(úroveň se zvedá)rám povinný.ze špičky jedna evo 3 (ex-dušan švec),dvě subaru,golf vr6,pak felicie upravené pro sk.A5 (myslím dva kusy),a potom všehochuť která jela více či méně dobře.veteránů cca 10-15.(prěvážně škodovky,1x mini cooper).jela se již známá rz Slatina-Milíčov tam i zpět třikrát.jedna jízda se škrtala.myslím ,že tentokráte se to opravdu povedlo ,žádný větší zádrhel se nekonal,pár aut pouze kolize s příkopy.jinak se jelo velice rychle 3200m dlouhou trať zvládaly nejlepší posádky okolo 2:12min.,upravené nejlepsí české vozy zhruba plus 15 a více sekund.o atraktivitu nebyla nouze.jinak budou opět k dispozici fota a to na výše uvedené adrese.zatím se mějte.

Komentář

Tak jsem se vrátil z Pacova a byl to slušnej zážitek. Vyhrál Balek na skoro-kitu Felicii a myslím, že by se neztratil ani na klasických soutěžích, jel opravdu kládu. Na špičce se honí Cosworthy a kitové Felicie. Amatérské rally jsou jediná možnost jak vidět v akci auta s prošlou homologací, stejně jako třeba Ford Scorpio - děsnej vrak, ale jeli s tím úžasně. Příští rok snad přibude jedna 130 LR ex-MTX z mé garáže. (Pozdravuju Sovchyho a přeju úspěšné zakončení vojny).

Komentář

dnes a zítra se jede pokračování volného poháru v am. rally.BOSPA RALLY MÝTO(rokycansko/hořovicko).na startu přes 70 posádek včetně historiků.trať náročná,kdo by se jel podívat mají super udělaný program(bohužel se vůbec nemůže rovnat s letošním z nedávné příbramy)který se asi nejspíš sežene na motelu Mýto.

Komentář

Byl jsem se tam podívat,bohužel program se mi nedostal do rukou,tak nemohu hodnotit.Ale jinak celkový dojem ze soutěže nebyl dobrý.Ať už vezmu časový skluzy hned po ránu,přes natahování poledního obědu na více než cca 3hodiny,a přes organizaci kdy vytyčená divácká místa byla přímo proti přijíždějícím autům,konktrétně na odpo RZ v Kařezu,kdy po dlouhé rovince byl vingl doprava a diváci a pořadatelé samozřejmě s nimi, stáli přímo v únikové zóně.Jen zázrakem se nic zlého nepřihodilo.Celkově to na mě působilo dost chaotický.Ale i přesto jsem rád za to že existují u nás tyto amatérské soutěže.Jen by to chtělo vypilovat základní nedostatky v organizování jednotlivých soutěží.

Komentář

máš pravdu,svezení bylo pěkný dopoledne bomba rz,odpolední delší kařez-mýto byla hodně rychlá (mně se vůbec nelíbila)neplánovaný retardéry,výdej itinerářů cca4hod před slavnostním zahájením soutěže atd.o bezpečnosti ani nemluvím...,to byl brutal největšího kalibru.jak píšeš.od rána vpodstatě harmonogram 0 ,nic s ničím nepasovalo,chudáci diváci.navíc jsme přišli o dvě rz vinou časový ztráty.no nemam z tý organizace dobrý pocit.vím že to všechno zařizování je samo o sobě hodně složitý,ale je to taky velký závazek vůči soutěžícím,který zaplatí startovný.takový civilní auto na uzavřený trati nebo již zmiňovaná bezpečnost,to zavání hodně velkým průserem,díky bohu se ale nic nikomu nestalo..takže příště to bude snad lepší.

Komentář

Bohužel, neoprávněná vozidla na trati Bohužel, neoprávněná vozidla na trati Hořovické soutěže se stávají asi pravidlem. Letos favorit s dědečkem a loni jsme v sérii zatáček přes horizonty potkali dokonce autobus. Špatně se taky jezdí retardéry za horizontem o kterých velká část jezdců vůbec neví. Ano uspořádat soutěž je velmi náročné a většina z nás co tyto soutěže jezdí je ochotna tolerovat hodně nedostatků, ale nic se nemá přehánět.

Komentář

Tak už máme téměř po sezoně a už se někteří připravují na tu další.Už se ví jakou podobu bude mít kalendář volného podniku?Kolik to bude závodů?Jsou nějaké novinky v předpisech(mluvilo se o nehořlavém prádle)?

Ps:nemáte někdo nějaká fota nebo videa z ally Střela??

Komentář

Všechny informace o nevej sezoně máš na stránkách rally Posázaví.Bohužel se tam píše i o tom, že Posázaví a Světlá už nebudou ve Volnym poháru. Prý kvuli osobním důvodům. Je škoda ,že se ředitelé mezi sebou nemužou pořádně dohodnout. Tyhle dvě souteže jsou podle mě dvě nejlepší hobby rally.

Komentář

Jo to jsem četl a doufám ,že to bude platit pro všechny závody.Vždyt letos ty pravidla nebyla vůbec sjednocena.Jednou chtěli hasičák podruhý ne.Jelikož jsme letos na podzim začínali tak jsme v tom občas měli guláš,ale zvládli jsme to .
                          Takže kalendář může vypadat asi takto?!:
                          Střela,Pacov,Hořovice,Vlašim,Pacov,Hořovice,Střela ?? Plus volné podniky Posázaví,Světlá,Chříč,Kramolín....
                          Je fakt smutný ,že se nedokáží dohodnout a sjednotit to do jednoho poháru.....

Komentář

...beru zpět,už jsem tam našel i kalendář.Ale není tam ještě Střela,že by ji neodsouhlasili??

Komentář

ředitelé se sešli ale nedohodli. Jiné názory na to co ano a co ne. Problém jsou licence do amatérského poháru a testování aut před soutěžemi.

Komentář

nevite kdy se jede kramolin?diky

Santa

Komentář

Working...
                                X