Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Rad bych vedel, proc se amaterske souteze jedzi vetsinou v Cechach. Zavody jsou to paradni, ale pro nas Moravaky daleko, coz je velka skoda.

http://www.czechrallyeweb.net | http://www.rallye-cards.net | http://barum.czechrallyeweb.net

Komentář

Na moravě to je Ve stopě valašské zimy a Silvestr rally. Zaslechl jsem něco o to že by se mohl letos objevit ještě jeden závod.

Komentář

quote:
        Rad bych vedel, proc se amaterske souteze jedzi vetsinou v Cechach. Zavody jsou to paradni, ale pro nas Moravaky daleko, coz je velka skoda.

prostě je to jednoduchý ,chce to obětavý lidi který to pro všechny (účastníci ,diváci)zorganizujou,jednoduchý,okolo plzně(obrazně) můžeš jezdit celý rok

Komentář

Mate nekdo zkusenosti s panem Simou a Oderskou rally a celou tou zalezitosti?
          Viz http://www.sweb.cz/simaprivatsprint/home.html

Komentář

Trochu nám upadlo téma do zapomnění, přitom již dnes a zítra, tedy 4.-5.4.2003 se jede druhý ročník Rallye Střela, na Plzni - severu. Chystáte se tam někdo? Je tam docela zajímavý obsazení, viz. www.marionetta.euweb.cz

Komentář

fotky z rally strela jsou na www.rallymedia.cz

dost pekny zavod.
              nadherne rzty, vse blizoucko, prekvapive dost divaku, uroven slusna.

Komentář

Byl jsem na Střele už podruhé,loni aktivně včera jen jako divák.Soutěž je suprová,erzety,organizace.Je vidět že to dělaj lidi ,kteří jsou pro to správně zapáleni.Obsazení bylo zajímavé dokonce i jedno polowrco se tam objevilo,i když žádnou díru do světa s tím neudělali.Bohužel byla velká úmrtnost posádek,takže ke konci už nebylo skoro na co koukat.Ale asi je to zapříčiněné začátkem sezony,že auta ještě nejsou doladěný.Lidí přišlo také velké množství.Takže vše nemělo chybu.Snad na stejné úrovni budou i ostatní soutěže Českomoravského poháru.

Komentář

Taky jsem tam byl, ale jenom v sobotu. Bohužel naše posádka č. 33 Šašek/Brotánek odstoupila zrovna před mojí kamerou (motor v háji )
                  Jinak až na tu zimu to bylo super, mám i nějaký videa.

Jo kdyby měl někdo nějaký záběry naší posádky, dejte mi vědět (vsuma@volny.cz)

Komentář

Viděli jste videa na rallymedia.cz? Jsou dost super a některé průjezdy jsou ukázkou velkého mistrovství v amatérských podmínkách.Jestli by se z amatérských rally vyklubala pořádná "druhá" liga, tak by to bylo parádní.
                    MravenecZ

Komentář

ty videa sou fakt super.uz dlouho si pohravam s myslenkou se taky zucastnit:-)))tak uvidime

Santa

Komentář

Jak jsem četl jinde, spolujezdkyni už máš! Jakou káru?

Komentář

Ta Corolla WRC je fakt Corolla WRC, nebo je to "jen" nějaký polotuning? Každopádně to autko vypadá dost mazaně a je určitě potěšující, že i takové kousky se schovávají za slovem "amatérský".

*JH*
                          To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

Když jsem ve startovce viděl Corollu WRC nemohl jsem tomu uvěřit,že by někdo na 3.ligu si pronajmul wrco.Jenže to "wrco" není wrco,ale podomácku postavná kára,která z wrca má snad jen kastli(i když se najde pár detailů,který mi tam nesedějí) a pak snad pohon všech čtyřech kol.A to asi je vše.Jinak je to obyčejný "áčko".Majitel a jezdec p.Macek ho stavěl doma údajně 4 roky!!!!A hlavně výkon toho auta a jezdce neodpovídá tomu ,že by to mělo být wrc.Ale jako reklamní tahák to není špatný......

Komentář

quote:
                              Jak jsem četl jinde, spolujezdkyni už máš! Jakou káru?

to nechame osudu,chci zacit s necim, co kdyz rozbiju, tak se prd stane. takze asi najaka skodovka. este ale musim chvili stradat ty pekny barevny papirky, porad jich neni dost:-(

Santa

Komentář

ale vznik AAS vitam. zpristupni to rally i tem, kteri nemohou platit auto za pul melounu a stratovne 10000kc.

Santa

Komentář

Working...
                                X