Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • Ronin: Ty jako ono se jezdí i spousta ametérských podniků, které nejsou tak špatné. Já zatím zkusil slalomy (amatérské) se sériovým autem. Sice rally to není, ale tak co chceš v (skoro) 17 dělat? Až bude řidičák, tak to už je výběr pestřejší-Stopy, Šíma sprinty, Berg cup, CWC a mnoho jiných stačí jen hledat. Kolikrát je startovné poměrně přijatelné. A teď si "stačí" jen sehnat auto nebo postavit nějaký sporťáček a je to...

  Jak se říká všechno jde, když se chce...

  Držím ti palce, ať si něco vyzkoušíš.

  Komentář


  • JJ. Jak pravi Červ. Slalomy jsou dobry zacatek... Do Budejovic to mas kousek, tam se jezdi taky amatersky slalom. Staci, kdyz budes mit nejakou stovku na startovny, jako junior budes muset mit helmu a pak nekoho kdo zapujci auto (pro zacatek rodiny postaci, ale bacha slalomy strasne zerou gumy ) A mozna taky souhlas zakonnyho zastupce na prihlasku, ale to uz si nepamatuju a nevim jak se to praktikuje v Budejovicich.
   Kdyz to zkusis, tak urcite napis zazitky...
   Jo a jeste mrkni na video, takhle nejak to vypada...
   http://autoslalom.tym.cz/video.html
   a tady je link na Budejovice
   http://www.amk-cb.cz/
   http://www.skoda-motorsport.ic.cz/
   Historie Fábií WRC & S2000 ( Stále ještě v rekonstrukci... )

   Komentář


   • Rád bych to zkusil,ale lehko se to řekne...V rodině nikdo rallysportu nefandí ani jiným sportům,takže rodiče chápu,že nepojedu rallycross,vrchy nebo sezonu jako Pohár mládeže.ale aut je doma hodně jenom kdo mi ho půjčí....Holt to budu muset,jak to tak vypadá,vydržet do 18 a udělat nějakou banku....Mluví se o tom hezky....
    http://www.youtube.com/watch?v=Qm5Ew-QtKH8

    Komentář


    • foto Světlá

     fotky zo Světlej : http://emk.cz/?p=408

     Komentář


     • Rallye Světlá 2007

      Navštívili jsme sobotní etapu Rallye Světlá, Volný pohár. Je vidět obrovské nasazení a jízda srdcem. Mnohdy až za hranicí možnosti vozu a posádky. Ale o tom to je,to k tomu taky patří. Rozhodně jsme se nenudili a bylo se nač dívat.
      Sami se můžete přesvědčit, tady jsou fotky: http://www.src.czechrallyeweb.net/
      www.src.czechrallyeweb.net

      Komentář


      • Původně odeslal Ronin Zobrazit příspěvek
       Rád bych to zkusil,ale lehko se to řekne...V rodině nikdo rallysportu nefandí ani jiným sportům,takže rodiče chápu,že nepojedu rallycross,vrchy nebo sezonu jako Pohár mládeže.ale aut je doma hodně jenom kdo mi ho půjčí....Holt to budu muset,jak to tak vypadá,vydržet do 18 a udělat nějakou banku....Mluví se o tom hezky....
       Já si na to půjčuju babičinou Fávo... Sice to moc nejede, ale tak hlavně že jede. Jinak jsem trénoval tak, že jsem si nasbíral 2l PET lahve do nich nalil trochu vody a našel vhodný prostor. (docela se hodí osoba na rovnání) A počítej, že sem tam petka prdne.

       A co se týká těch gum... Tak ono taky hodně záleží na stylu. Já jezdím zatím spíš jak se hnojem. Ale jedna guma už padla o vynkl při tréninku... (naštěstí jen guma).

       Komentář


       • Mapy a harmonogram

        Mapy a časový harmonogram na nadcházející podnik VP a poslední 2 díly PPHR je na stránkách soutěže! www.rkha.wz.cz

        Přímý link: http://www.rkha.wz.cz/akce/posumav7/mapypodzim.htm

        Komentář


        • fotky jarního z Korábu

         Jelikož se v tomto tématu pohybuje dost lidí, kteří se účastnili jarního závodu do Korábu, tak upozorňuji, že zde http://www.fotkyzrally.com/2007/Korab/html/index.html se konečně objevili fotky z této akce, tak to můžete zkouknout.
         rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

         Komentář


         • video Rally Světlá

          Video ze Světlé http://www.rallyvidea.com/odkazy/ral...a_2007wmv.html

          PS: Jako tradičně pěkná podívána s velkým nasazením všech zůčastněných posádek. Je prostě vidět, že se jede hlavně pro radost.
          RoAd Rallye Team

          Komentář


          • Plánuji, že pokud nebude nějaké superodporné počasí bych se v pátek zajel podívat do Kramolína. Máte někdo nějaké osvědčené typy na pěkná místa? Kam jít, kam nejít atd...díky.
           MravenecZ

           Komentář


           • Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
            Plánuji, že pokud nebude nějaké superodporné počasí bych se v pátek zajel podívat do Kramolína. Máte někdo nějaké osvědčené typy na pěkná místa? Kam jít, kam nejít atd...díky.
            Začíná se na výjezdu ze ZD na asfalt (pravoúhlá odbočka na bordelu), pak následují 2 menší hupy (spíše to bude skákat při RZ z Kozlovic do Kramolína). Následuje tradiční kosa v Kozlovicích, tam je relativně málo místa na čučení, ale zase je na co. A prý tam bude stánek :-). 1 km od Kozlovic je přehledný úsek, kde vidíš serpentiny (cca 800 m?). Maňovice (loni na Václava tam boural mladý Semerád, na konci Maňovic retardér v zatáčce, kde se taky spousta posádek snaží. Pak auta přijedou do Kramolína, kde hned na začátku obce je kosa o 180° u hráze rybníka (tam bude dle mého názoru hodně málo místa na koukání). Pak by měl být na konci RZ ještě jeden horizont (jak moc se tam skáče nemám tucha). Ostatně krásně je to popsáno na stránkách pořadatele: http://www.rkha.wz.cz/akce/posumav7/mapypodzim.htm

            Komentář


            • Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
             Plánuji, že pokud nebude nějaké superodporné počasí bych se v pátek zajel podívat do Kramolína. Máte někdo nějaké osvědčené typy na pěkná místa? Kam jít, kam nejít atd...díky.
             Posledně jsem stál v Kozlovicích a nemělo to chybu. Jinak, osvědčený typ je, pokud budeš v Pozdyni, tak přijeď na pivo do Lele!!!

             Komentář


             • Tak uvidíme jak zítra bude. Když to bude trochu stát za to, tak bych vyrazil a snad by i na ty Lele přišlo :-)
              MravenecZ

              Komentář


              • Extra místo

               Extra místo je před Kozlovicema směrem na Maňovice, přejíždí se tam potok, je tam vidět z meze 5 zatáček, krizovky, poslední před Kozlivicema kope a občas tam byla nějaká bouda, jakožto i v těch předcházejících. Občas vytahané bláto.
               Doufám, že to říkám správně.
               rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

               Komentář


               • Kramolín x Švihov

                Ale já kdybych si měl vybírat, šel bych spíš na Švihov, Kramolín je podlě mě spíš taková roztomilá, nepříliš náročná klasika, zatímco Švihov je těžká RZ se vším všudy.
                Ale je fakt, že takových těch vyloženě diváckých míst typu vracák nebo kosa je daleko víc v kramolíně, zatímco ve Švihově je takové místo jen jedno.
                Myslím, že Kramolín je pro diváky a Švihov pro jezdce :-)
                rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

                Komentář

                Working...
                X