Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

tak na tý soutěži jsem se byl taky juknout jen v sobotu ,až na zimu bylo vše ok .pěkný průjezdy ale ta úmrtnoost byla děsivá.navíc se zas potvrdilo ,že pan kopelent holt roky strávený v závodáku nezapře a nikdo se na něho nechytal...(ani A-juniorWRC)je to jen a pouze konstatování.k té corolle asi toto.muj názor dložená ex-tov. kastle a věci nacpaný z gt4.jinak to jelo jak peklo ale bohužel auto řídilo řidiče,uvidíme příště???

Komentář

Na RallyeJournal.cz je rozhovor s Mackem o jeho WRC.

Komentář

jo jo už jsem se tam taky prohrabal ...tak jsem to trefil tak napůl...to je dobrý amatér :-)))(ironie)za to by se dalo jezdit špice v a5 nemam pravdu?

Komentář

Po Chovancově Octě druhé české wrco slepené doma. Jenže na rozdíl od něj Macek nestojí v garáži...

*JH*
          To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

Macek taky ale neni mistr Slovenska a rallysprintů. Staňa už dlouho stát nebude...
            MravenecZ

Komentář

Jo, ale s takovým "WRCkem" by měl snad zajet lépe než 5 minut za druhým a minutu před Astrou, ne?

Komentář

quote:
                Jo, ale s takovým "WRCkem" by měl snad zajet lépe než 5 minut za druhým a minutu před Astrou, ne?
                Jakym takovym?

Komentář

Macek jel první etapu s tech. problémama (řazení a spadlá hadice od turba) a dokonce chtěl odstoupit. Po přeskupení jel až na konci startovního pole a druhý den zajížděl nejrychlejší časy.

Komentář

...tak Rally Monte Pacov - foto i video na WWW.RALLYMEDIA.CZ

Komentář

• Kdy bude další soutěž poháru??

Komentář

• Podrobnosti najdeš na www.cmpoharrally.cz ale slyšel jsem že Brdská rally je posunutá na 23.-24.5.2003

Komentář

• Pro všechny kdo si chtějí zazávodit jsou tu ještě závody soukromého šampionátu Šíma sprint 2003. Byl jsem se podívat na první Oderské rally a myslím že nejsou zapotřebí ani rámy. A palba to byla dobrá.

Víc informací je tady http://www.rallyfan.cz/clanek.php?id=398

Komentář

• to vaca.p:no nevim ale jde o tvoji bezpečnost jak myslíš,rám bych si dal i do civila alespon polo. ale poliši mají jiný názory.to je základ viděl si fotky kopeckýho né???kdyby......... tak už.........víš jak

Komentář

• Mam v tom nejaky chaos. O CM poharu vim skoro vsechno, ale pry se jede i "volny pohar". Jsou nekde nejake informace?

Komentář

• ten sima sprint je ale vetsinou na morave,ze jo?par nazvu mest(obci)mi nic nerikalo.
                                vice: http://www.sweb.cz/simaprivatsprint/home.html

santa

Upravil - santa 13 May 2003 09:13:51

Komentář

Working...
                                X