Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Amatérské Rally v ČR

Původně odeslal Hadžin Zobrazit příspěvek
    proč je zamčená diskuze Volnýho poháru ?Tady to povídání lítá např z VP do CWC atd atd a na druhý straně má každej samostatnej závod mistráku svůj chlívek ačkoli každej dopředu ví,kdo to vyhraje.Neřikejte mi,že Vám samotná diskuze k VP vadí i tady.Pajdo-jak se k tomu postavíš ? Vždyť dneská má VP větší úroveň než kdejakej sprint a to nemluvim o vyhlášenějších pohárech
    Souhlasím s tebou, že VP má větší úroven než kdejakej sprint. A můžu odpovědět i srnce. Měří se to počtem startujících posádek. VP vadí zde asi kvůli výměně názorů ředitele VP s panem Pelikánem, viz.poslední číslo časopisu Rallye
    http://www.pprklub.estranky.cz/

Komentář

Pánové, nevím nač ten rozruch, domnívám se, že jedna souhrná diskuze k amaterským soutěžím zatím stačí. A nedomnívám se, že by někomu z ewrc (dokonce ani "pajdovi" ) Volný pohár nebo jiné amatérské soutěže vadili.
      Porovnávat úroveň závodů jen podle počtu startujících je trochu divný. Nebo chcete tvrdit, že Mikulášská v Maďarsku má větší úroveň než soutěže v MS?
      www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Chlapci, nikdo nebude zavírat diskusi o VP, pokud do ní někdo něco budete psát. Jak vidíte sami, tak těch lidí, kteří by k tomu chtěli něco napsat moc není. Já bych taky nesouhlasil s tím, že VP má větší úroveň než sprint, to asi zatím skutečně ne. Na soutěže VP se rád zajedu podívat, je to zábava, sport, nasazení a to k rally patří. VP zde tedy opravdu nikomu nevadí a spor s pana Pelikána pravděpodobně nikdo nezaregistroval, tedy alespoň já ne
        A Pejda je je Pejda a Mravenecz je Mravenecz. Tak rally (a VP zvlášť) ZDAR !
        MravenecZ

Komentář

Tak to se omlouvám, já se domníval, že je to uzamčeno, právě kvůli tomuto sporu.

Komentář

Původně odeslal Medvěd Zobrazit příspěvek
            Pánové, nevím nač ten rozruch, domnívám se, že jedna souhrná diskuze k amaterským soutěžím zatím stačí. A nedomnívám se, že by někomu z ewrc (dokonce ani "pajdovi" ) Volný pohár nebo jiné amatérské soutěže vadili.
            Porovnávat úroveň závodů jen podle počtu startujících je trochu divný. Nebo chcete tvrdit, že Mikulášská v Maďarsku má větší úroveň než soutěže v MS?
            Byl jsi na nějakém podniku VP? Jestli si byl, tak musíš uznat, že je tam spousta amatérských jezdců, kteří nemají tolik peněz, ale určitě jsou jezdecky na úrovni velkého mistráku.

Komentář

Úroveň je pro mne vždy synonymum kvality, zatímco počet startujících kvantity. Ne vždy jedno určuje druhé.

Co se týče kvality jezdecké a řečí o tom, že někde jezdí zapomenuté talenty, tak toto jsem slyšel i ve vztahu k ČMPR. Pak se pohár (v jiné podobě a s jiným vedení, ale se spoustou jezdců společných) zapojil do sprintů. Zkus mi spočítat, kolika jezdcům se podařilo dostat se aspoň do desítky sprinterů? To platí i pro vítěze poháru za pár let zpět. To, že auto ve VP letí střelbu (na oko) může mít spoustu důvodů. Tímto nesnižju ničí umění, jen střízlivě hodnotím, nestřízlivé názory.
              Původně odeslal Petr Ptáček Zobrazit příspěvek
              Souhlasím s tebou, že VP má větší úroven než kdejakej sprint. A můžu odpovědět i srnce. Měří se to počtem startujících posádek. VP vadí zde asi kvůli výměně názorů ředitele VP s panem Pelikánem, viz.poslední číslo časopisu Rallye
              Naposledy upraveno dřevěná srnka; 27-11-07, 03:56.
              ... a přeci se točí!

Komentář

Těmto prohlášením se, Petře s prominutím, musím vždy smát. Jezdi, kteří nemaí tolik peněz....jezdím koukat na amatérské závody, trochu si myslím,že tomu rozumím a vidím. Vidím v litrech motory s fáva,pětikvalty,špéry,poslouchám, jak se do toho zase nasypalo kilo, stopade. Vidím tam jezdit auta, ve kterých jsou milióny...to je dnes amatérské závodění pro ty, co nemají peníze. Ano, může se nám zdát, že pánové s Feldama letěj kládu, pokyvujeme hlavou,jak jim to sakra dobře odjíždí z toho vinglu. Hm,ale vono to jede na velkých Weberech a zkus to nacpat do auta v mistráku...a podle toho i jedeš, když víš, že se Ti to sebere.
                Každopádně názor na VP mám takový, že je to v podstatě jen amatérský závod dle amatérských podmínek pořadatele (byť nepopírám,že někteří se snaží velice), což v konečném důsledku je nevýhodou opět pro posádku.

Byl jsi na nějakém podniku VP? Jestli si byl, tak musíš uznat, že je tam spousta amatérských jezdců, kteří nemají tolik peněz, ale určitě jsou jezdecky na úrovni velkého mistráku.
                Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
                  Úroveň je pro mne vždy synonymum kvality, zatímco počet startujících kvantity. Ne vždy jedno určuje druhé.

Co se týče kvality jezdecké a řečí o tom, že někde jezdí zapomenuté talenty, tak toto jsem slyšel i ve vztahu k ČMPR. Pak se pohár (v jiné podobě a s jiným vedení, ale se spoustou jezdců společných) zapojil do sprintů. Zkus mi spočítat, kolika jezdcům se podařilo dostat se aspoň do desítky sprinterů? To platí i pro vítěze poháru za pár let zpět. To, že auto ve VP letí střelbu (na oko) může mít spoustu důvodů. Tímto nesnižju ničí umění, jen střízlivě hodnotím, nestřízlivé názory.
                  Poslední objev je Pepa Čermák a ten je přes všechny talenty, když má dobré auto.Další je třeba Kopelent, Kynčl, Křišťan a pod.

Komentář

Kopelent ?? Který Kopelent?
                    Karel

Komentář

Původně odeslal jac Zobrazit příspěvek
                      Těmto prohlášením se, Petře s prominutím, musím vždy smát...
                      Souhlasím s tebou,žew je to amatérský závod, ale pořád vyjde sezóna levněji, když se pojede, jak říkáš s feldou s velkejma weberama, než když se pojede s myšákem od Charouze. Jinak nemášv mistráku šanci na úspěch a fandím těm klukům, kteří si dovedou doma po práci udělat auto, které odjíždí, jak říkáš dobře z vinglu.
                      Naposledy upraveno pejda; 27-11-07, 16:02. Důvod: zkrácení citace

Komentář

Původně odeslal Koukola J Zobrazit příspěvek
                        Kopelent ?? Který Kopelent?
                        Kopelent Ladislav. 2.místo na Příbrami 2007 ve třídě A5.

Komentář

Poslední objev je Pepa Čermák a ten je přes všechny talenty, když má dobré auto.Další je třeba Kopelent, Kynčl, Křišťan a pod.
                          Jsem si jist, že Tvé hodnocení objevů(u) tady rozesmálo nadpoloviční většinu.
                          V tomto případě patřím k většině.

Komentář

Myslím, že Pepa Koukola tím chtěl říct, že Láďa Kopelent je "starý mazák" ten objevem VP asi nebude. Ten jezdil rally, když ještě žádné VP nebylo.

Komentář

No Láďa jezdil v době když byl Šemík ještě hříbě. A takovejch je ve VP víc.

Komentář

Mm; neni i Flídr odchovanec VP?
                                viz: Mae-ho podpis

Komentář

Working...
                                X