Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Amatérské Rally v ČR

Ano ,podivil jsem se nad Kopelentem , protože jsme s nim jezdili někdy kolem roku 1987 - a dál .Nezdá se mi ho řadit mezi odchovance amatérských rallye....... On už toho má dost za sebou a žádný začátečník to není..... Mimo jiné , on už jezdil když se prodíral nahoru Emil Triner se Siberou.....
    Karel

Komentář

Péťo, tys vpravdě pěkný Ptáček, když i Pepu Koukolu jsi probudil ze zimního spánku. Sorry kolego, ale jukni občas pod přilbu, abys "důchodce" náhodou neodhalil coby vycházející a nadějnou hvězdu.
      Pánové Flídr, Kopelent, Macek i Hendrich starší, jistě prominou, neb důchodce jsem skutečně napsal v uvozovkách.
      ... a přeci se točí!

Komentář

Původně odeslal sloní kýta Zobrazit příspěvek
        Mm; neni i Flídr odchovanec VP?
        viz: Mae-ho podpis
        Podle mě je Flídr odchovanec ČMPR. A nezačínej, že je to stejný jak VP...........

Komentář

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
          Pánové Flídr, Kopelent, Macek i Hendrich starší, jistě prominou, neb důchodce jsem skutečně napsal v uvozovkách.
          Hele, a co třeba Starostovo kámoš Sazka - Sportka - Markvart

Komentář

Markvart je Věc Makropulos, bo jezdil rallye snad dřív, než pro ni v Paříži stihli vymyslet pravidla a bude závodit i v době, kdy my FIA rozprášíme pro nekompetentnost.
            Původně odeslal Rajle Zobrazit příspěvek
            Hele, a co třeba Starostovo kámoš Sazka - Sportka - Markvart
            ... a přeci se točí!

Komentář

No tak Markvart už jezdí hodně dlouho a ten je opravdu tzv. důchodce.Víte jek dlouho jezdí a že už od začátku jezdí pouze se Škodovkou . Jednou jsem se s ním bavil a možná ještě pracuje na svém rekordu.Zeptejte se jej na jakém .To bude zajímavé..........
              Karel

Komentář

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
                Péťo, tys vpravdě pěkný Ptáček, když i Pepu Koukolu jsi probudil ze zimního spánku. Sorry kolego, ale jukni občas pod přilbu, abys "důchodce" náhodou neodhalil coby vycházející a nadějnou hvězdu.
                Proč se vždy chytneš nějakého vtipu? Ale vážně, objev roku 2007 je určitě Pepa Čermák a ten opravdu je z VP. Jestli si ho viděl jezdit, tak mě určitě dáš za pravdu.
                http://www.pprklub.estranky.cz/

Komentář

Původně odeslal sloní kýta Zobrazit příspěvek
                  Jsem si jist, že Tvé hodnocení objevů(u) tady rozesmálo nadpoloviční většinu.
                  V tomto případě patřím k většině.
                  Proč myslíš?
                  http://www.pprklub.estranky.cz/

Komentář

Původně odeslal Koukola J Zobrazit příspěvek
                    No tak Markvart už jezdí hodně dlouho a ten je opravdu tzv. důchodce.Víte jek dlouho jezdí a že už od začátku jezdí pouze se Škodovkou . Jednou jsem se s ním bavil a možná ještě pracuje na svém rekordu.Zeptejte se jej na jakém .To bude zajímavé..........
                    Ten rekord snad ani nechci slyšet (číst), vidím za tím nějaké baby! Franta je jednička!!!
                    Starosta

Komentář

Pokud jde o Pepu Čermáka, tak tento je původem jezdec trialu a již tam v dobrém slova smylu byl "dost vypatlaný" a tím byla jeho jízda velmi atraktivní. A pokud si někdo pamatujete na fotky z naší Podbrdské rallye 2004 tak to auto vedle Protonu Ládi Lišky v Dožické vodní nádrži byl Opel Pepy Čermáka. Pokud pamatuji jeho začátky v autě tak to datuji právě do roku 04 možná 03 a snad prvně jsem ho viděl na RZ u Aloise. Tímto Pepu moc zdravím.
                      dan krob

Komentář

Původně odeslal dan krob Zobrazit příspěvek
                        A pokud si někdo pamatujete na fotky z naší Podbrdské rallye 2004 tak to auto vedle Protonu Ládi Lišky v Dožické vodní nádrži byl Opel Pepy Čermáka.
                        Jo, tímhle momentem jsem ho poprvé zaregistroval a od tý doby ho hledám ve startovních listinách, popř. výsledcích. Co vím, tak 2003 - 2005 jezdil Lojzovy Erzetky. 2005 jel i ČMPR, 2006 neúspěšně VP + premiéra ve sprintech a letošní rok jezdí poměrně dost ve sprintech + vybrané velké.

Komentář

Když jsme u těch "amatérských" talentů, tak jaký máte názor na Vrkoslava a Moravce? Pepa jede taky moc pěkně, škoda, že Corsa odjela poslední dobou tak dvě RZ a kapota hore

Komentář

Oba jezdí velmi dobře, řekl bych že Vrkoslav o něco líp, bylo by zajímavé je vidět v silnějším autě.
                            Naposledy upraveno pejda; 28-11-07, 14:55.
                            http://jannidlrally.rajce.idnes.cz/

Komentář

Původně odeslal Jan Nídl Zobrazit příspěvek
                              Oba jezdí velmi dobře, řekl bych že Vrkoslav o něco líp, bylo by zajímavé je vidět v silnějším autě.
                              To je, Honzo, diskutabilní, ale jsem názoru, že oba jsou velkými talenty nejen VP.

Mj. "odchovancem" VP je posádka Sýkora - Škardová.

Komentář

Původně odeslal maevad Zobrazit příspěvek
                                To je, Honzo, diskutabilní, ale jsem názoru, že oba jsou velkými talenty nejen VP.

Mj. "odchovancem" VP je posádka Sýkora - Škardová.
                                Přesně tak,taky si myslím,že je velký talent a určitě má na hodně jezdců v mistráku.....
                                http://www.youtube.com/watch?v=Qm5Ew-QtKH8

Komentář

Working...
                                X