Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Amatérské Rally v ČR

Nevím oco je rychlejší jeho fávo, ale když dovede prohánět N4, tak je opravdu dobrej.
    http://www.pprklub.estranky.cz/

Komentář

Opět musím souhlasit, to co převáděl v Kralovicích (když mu jelo auto) bylo fakt super
      http://jannidlrally.rajce.idnes.cz/

Komentář

Tam bylo více střelců, Kolář, Čermák, Šimurda.

Komentář

Tomášek a střelec? Má jen koně a málo kg. Od Posázaví prej 190 ps. Ukázkový příklad je Švihovská RZ. Když se jede do kopce, tak Moravec dostává, dolů mu to všechno vrátí...

Fáčko N4 prožene relativně snadno: cca 800kg , ke 150 koníkům, 15" kola, kitové brzdy, kitová převodovka. Mazda je proti tomu nic a taky stíhá. Třeba letošní zmoklé Hořovice. Vrkoslav 4., Moravec 5.
          Musí se brát v úvahu auto. Pamatuju si Sedláčka, když přesedl V Almeře z N do A. Hned jinej pohled!
          Netvrdím ani o jednom, že je lepší. Jen bych je chtěl vidět ve stejný pile...

Komentář

Jo, jo. Kolář a Šimurda jedou taky balzám na duši

Komentář

Původně odeslal Jan Nídl Zobrazit příspěvek
              Bylo by to zajímavé kdyby jeli naprosto stejným autem, ale stejně myslím, že by byl Vrky rychlejší, ale je to jen můj názor. Realita může být jiná. Zajímavý jezdcem VP se mi zdá též Tomášek, ten taky jezdí dobrou palbu.
              No Luboš Tomášek už taky není zrovna nejmladší, hezkých pár sezon jezdil slalomy a teď asi 5 let VP a další rally.

Komentář

Původně odeslal mcatch Zobrazit příspěvek
                No Luboš Tomášek už taky není zrovna nejmladší, hezkých pár sezon jezdil slalomy a teď asi 5 let VP a další rally.
                Jeden rok i byl ve slalomu Mistr ČR....
                www.SKODAteam.cz

Komentář

Super onboardy! Já se k tomu dostal až teď, ale všem doporučuji!

Otevírá skvosty a problémy vozů pravidelnosti: hledání cíle RZ, půlminutové čekání před koncem RZ, troubení, těžký výběr, kudy projet retardér, "co smrdí v autě?", atd.

Komentář

mne se zas libi z tech onboardu poznamky v diktatu typu: "brzdy" do ... atd. - jezdec nejen ze do te zatacky vubec nebrzdi, ale naopak drzi plny knedlik...klidne i nejakou tu minutu v kuse
                    www.mtfoto.cz | www.fb.com/martintrdlaphotography

Komentář

CO KDYŽ BRZDÍ PROBRŽDUJE LEVOU NOHOU A DRŽÍ TO POD PLYNEM?
                      Karel

Komentář

Původně odeslal Koukola J Zobrazit příspěvek
                        Taky myslím. Do kopce brzdit nemusí to ne, ale z kopce si sem tam přibrzdí. Však je na něj v zatáčkách hezký pohled.

Komentář

Původně odeslal Koukola J Zobrazit příspěvek
                          Já myslím, že by mu klesly otáčky?

Komentář

Původně odeslal Rajle Zobrazit příspěvek
                            Já myslím, že by mu klesly otáčky?
                            Ty myslíš pneumatik?

Komentář

Původně odeslal Martin Zobrazit příspěvek
                              mne se zas libi z tech onboardu poznamky v diktatu typu: "brzdy" do ... atd. - jezdec nejen ze do te zatacky vubec nebrzdi, ale naopak drzi plny knedlik...klidne i nejakou tu minutu v kuse
                              Přestože nejezdíme v trabantu, i naše posádka Felicie 40 kw má občas podobný problém, že zatáčku, která je napsaná "probrzdi" držíme pod plným - samozřejmě mluvím o situaci do kopce :-)
                              Z kopce bojim bojim.
                              rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

Komentář

...samozrejme, ze do kopce, muze si samozrejme pribrzdovat levou, ale konkretne z posledniho videa tam do kopce drzi furt podlahu... z kopce ne, z kopce jede vsechno...i trabant....
                                www.mtfoto.cz | www.fb.com/martintrdlaphotography

Komentář

Working...
                                X