Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Amatérské Rally v ČR

Matně si vybavuju, že někde byl rozhovor s Vrkym od Vl. Resla (?). Bohužel ho nemohu najít.

Komentář

Původně odeslal kunna Zobrazit příspěvek
      to Petr Ptáček: a jak by mohlo být po dohadech, když by jsme v S1600 viděli jen jednoho?

a ještě jsem si dal práci a projel výsledky z VP. Je zajímavé, že na deštivých Hořovicích dostával Moravec poloviční obklady než za sucha. To něčemu napovídá...
      Právě to asi nebude o autu, ale o talentu.
      http://www.pprklub.estranky.cz/

Komentář

Myslíš to tak, že když Moravec za nepříznivých podmínek stáhne ztrátu v s/km na polovinu, tak je lepší?

Komentář

Původně odeslal barban Zobrazit příspěvek
          Jsou taky nekde blizsi informace k Vrkyho favu? O tom, ze v nem pry nejsou kitove dily, jsem slysel, ale nic moc dalsiho. Diky.
          Co vím, tak motor je felicie, klika fabia, obsah 1491, Áčková hlava (údajně nejsou použity ty nejostřejší vačky, kvůli krouťáku), jak jsou na tom písty, ojnice se mi nepodařilo zjistit, ale údajně série, je to na Webrech.
          Viděl jsem 1,5ku na Webrech, která měla 157 ps. Něco uberou ty vačky, ale ke 150 ps by tam mělo být.

Komentář

Co vím, tak motor je felicie, klika fabia, obsah 1491, Áčková hlava (údajně nejsou použity ty nejostřejší vačky, kvůli krouťáku), jak jsou na tom písty, ojnice se mi nepodařilo zjistit, ale údajně série, je to na Webrech.
            Viděl jsem 1,5ku na Webrech, která měla 157 ps. Něco uberou ty vačky, ale ke 150 ps by tam mělo být.
            Takže kromě kastle to nemá s Favoritem moc společného
            http://jannidlrally.rajce.idnes.cz/

Komentář

A kolik to favo asi váží?
              Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

první Fáčka sk. A vážila údajně 830 kg, časem se to srazilo k 750 kg. Takže něco mezi?
                No, ty kevlar sedačky, nádrž asi taky, jestli sem dobře koukal (možná to byl kryt)... Asi spíš míň, než víc.

Komentář

Myslíš to tak, že když Moravec za nepříznivých podmínek stáhne ztrátu v s/km na polovinu, tak je lepší?
                  To nemyslím, ale určitě za mokra bude lepší Mazda.

Komentář

Původně odeslal Jan Nídl Zobrazit příspěvek
                    Takže kromě kastle to nemá s Favoritem moc společného
                    Blok motoru jestli je s Felicie nebo z Fáva, to nepoznáš, jelikož je uplně stejný.

Komentář

Původně odeslal Petr Ptáček Zobrazit příspěvek
                      Corsa už jezdí jen kopce. Pepa pojede Clio.Jel s ním už Střelu.
                      Co pojede Corsa asi nevi přesne ani Pepa,jinak jeho prvni závod s Corsou byl kopec v Berouně(4/03) pořadany Eddou Paterou(pojede se i 4/08 ) a v Rally debutoval v 12/03 na zimním Pacově se spolujezdcem P.Fišerem a pak strávil 3 sezony ve VP a letos jel komplet sprinty,Bohemku,Přibram Kralovice Hořovice a Beroun a asi 5-6 zavodu v Trialu(važně se nenudi)!Sezonu 08 pojede s Cliem N3
                      Pro Dana Kroba-pozdrav Pepovi vyřídim,Ja zdravim tebe(To abych ti tikal jsi mi dal přikazem v Kralovicich :-) ...) R.Linhart
                      Naposledy upraveno stanis; 06-12-07, 11:06.
                      Rally neni Hollywood

Komentář

Původně odeslal Petr Ptáček Zobrazit příspěvek
                        To nemyslím, ale určitě za mokra bude lepší Mazda.
                        A v jakých věcech? Vždyť tam nemá špéru, mokrý gumy jedou stejný. Napadá mě, že bude lépe fungovat zadní multi link náprava na Mazdě. Spíš si myslím, že se uklouzaného nebojí ten mezikus, než že by ten rozdíl udělala náprava!

Komentář

Trochu to upřesním, od Kralovic už špéru má.
                          Naposledy upraveno pejda; 06-12-07, 12:26.
                          www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Hořovice 2018

Komentář

Jo, tam ji už měl, ale Kramolín a Hořovice pršelo a jel bez, myslím.

Komentář

Když jsme u těch "amatérských" talentů, tak jaký máte názor na Vrkoslava a Moravce? Pepa jede taky moc pěkně, škoda, že Corsa odjela poslední dobou tak dvě RZ a kapota hore
                              Ahoj.
                              Jo je mi lito ze nase mala Corsika dela dámu a vzdy si postavi tu svou hlavicku..Clovek se ji v dilne venuje a pak vzdy neco praskne. Ale nemam ji to uz za zle,je to nase babicka ktere je za par dnu 14.:->Jde pouze o hnaci napravu a spise mozna o muj postoj k dane veci.Radim bez spojky nahoru dolu jak s vytahem a moc neresim techniku kterou jsem preci jen daval dohromady sam a s nemalou pomoci par dobrych pratel.Ale urcite ji jeste vyvezu a ne jen na kopec,je muzejnim kouskem nasi domaci sbirky a mam k ni nejvetsi cit.

Renault je ted ve fazi kdy clovek rika zda to jeste nekdy pojede,tesim se na nej a to moc!.Doufam a verim ze zda se nam povede pripravit ho do faze meho videni veci,bude nam delat radost jako v Jeseniku Type R P.Krizka.Musim mu tu techniku tady malicko pochvalit,opravdu hezke ENKO.DEKUJU! Vrky je mim stinem a moc se mi libi ze je jaky je!Libi se mi jeho auto a styl se kterym ho vede je velice uzasny a fascinujici,ja mu smekam!Ale ta technika vzdy nevydrzi vsechno,Znam to a vnimam vzdy horkost kterou musi mit v sobe kdyz se mu vzdy prihodi drobnost.

A co se tyce talentu je nam to kazdemu jasne,je jich kolem nas nespocetne,zavody jsou ale zabavou a ta stoji kapriky!Vzdy budou zavodit jen ti kteri maji a cim vic jich je tim vetsi zavody se jedou..A stat se tovarnim jezdcem je neco co se muze povest jen par hodne bohatym..Rallye uz neni tim co byvala a to je skoda! Dnes je to jinak!A me mrzi ze jsem nepoznal volne servisni zony a vice rz na zavod.Chybi mi ta ona Rallye! Rallye neni preci zadnej Holiwood,a dnes mi prijde ze je to snad jenom o tom holiwoodu..Volny pohar ma svou budoucnost a ja vim ze se vzdy rad vratim a sve srdicko krasne ukojim s kamarady kteri jsou fajn a zavodi nekdy i vice nez nekteri na MCR :-> Ahoj kuci
                              Naposledy upraveno stanis; 06-12-07, 17:54. Důvod: odstavce pro lepší čtení

Komentář

kua poslalo se mi dvakrat!Ridit Pc je pro me horsi nez cokoli s volantem ci riditky!:-> tak jsem to odmaznul.
                                Naposledy upraveno pejda; 06-12-07, 15:38. Důvod: první příspěvek smazán

Komentář

Working...
                                X