Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• http://www.cmpoharrally.cz/

Komentář

• quote:
      to vaca.p:no nevim ale jde o tvoji bezpečnost jak myslíš,rám bych si dal i do civila alespon polo. ale poliši mají jiný názory.to je základ viděl si fotky kopeckýho né???kdyby......... tak už.........víš jak

Já jsem se byl jenom podívat a do auta bez rámu bych také při závodu nesedl. Leda tak v zimě, kdy jsou kolem alespoň nějaké sněhové bariery. Ale ti co tam jeli tak jeli palbu jak z děla a bylo tam i dost havárek. ale za podívání to stojí.

A do civilního auta si rám dát můžeš, ale musí mít homologaci E a musí ti ho zapsat do techničáku. Zkus zasurfovat na Netu a info hledej u prodejců dílů na Tuning.

Komentář

• to vicky:jo jsou dva podniky,je to zákulisní (a kvalitativní)boj o jezdce tipu amatér a též příchodivší z mmčr poměr svezení výdaje asi hraje prim jestli nejde někomu o priority.
        to vaca.p:jo jasně vím němec to má jednodušší už jsem jich tam viděl jezdit plno těch vyrámovanejch tuningů ale tady ani ty nejdrsnější tuneři toto postrádají,dej nějakou adresu do placu,ale myslím ,že na TK bych asi pohořel....

Komentář

• o tomhle vikendu sem v okoli katovic a horazdovic videl auta s cislem na dverich,jednalo se o rallye Otava Katovice.byly to civilni vozy,bez ramu,posadky bez helem v trickach.hledal sem sice nejaky info na webu,ale nenasel sem nic.nevite o tom nekdo neco?diky vsem

santa

Komentář

• Chtěl bych se zeptat,jak to chodí na takové am.soutěži.Kolik se platí,jestli stačí přilba a rukavky nebo musíte mít i rám?Můžu přijet s jakýmkoli vozem (i s TDI)?Nevíte někdo kde se jede nejbližší am.soutěž okolo již.Čech?díky za odpovědi

Komentář

• ...co takhle... hledam spolujezdce na Labskou rally 20.-24.8. i s tréninkem a odpočinkem ...ma to udajně cca 85km RZ... nejaky auto s ramem by snad bylo...

R1SK3R
              R1SK3R

Komentář

• quote:
                ...co takhle... hledam spolujezdce na Labskou rally 20.-24.8. i s tréninkem a odpočinkem ...ma to udajně cca 85km RZ... nejaky auto s ramem by snad bylo...

R1SK3R
                [NAVY]Nevíš o Labský rally něco bližšího? Taky se tam chystáme s LRou, ale zatím jsem o soutěži žádné info nenašel, jenom že to pořádá Pavlata.[/NAVY]

Komentář

• http://www.labskarallye.cz/1_program_souteze.php

...tak už teď Ti držim palec už jsi něco jel??? a jak???

R1SK3R
                  R1SK3R

Komentář

• OK...přidám další informaci, helmy, kombinézy, intercom mám taky a amatérskou licenci Ti taky zaplatim

R1SK3R
                    R1SK3R

Komentář

• O víkendu se jede další díl ŠÍMA SPRINTU, Rally Odry. Jarní čast byly docela pěkné závody. Nějaké info je tady.
                      http://www.rallyfan.cz/zavod_d.php?id=71

Komentář

• Příští týden se jede Labská Eurocentrum rally.
                        Skoro 110 posádek přihlášených. Trať taky zajímavá. Okolo Hořic v podkrkonoší.

Už jsou i plánky tratě na netu.

Upravil - mcatch 18 Aug 2003 12:33:14

Komentář

• 60MB videjí z labské Rally na mé stránce )

www.jarda-rs.com
                          http://www.youtube.com/user/jardars videa historiků i soudobých rally z ČR i odjinud ...
                          Škoda rally club-safety cars Milan Blahout fan club

Komentář

• Nazdar Jardo, moc pěkný videa...jen na tom prvním nám to trochu uteklo :-). Můžu dát na stránky odkaz, že jo? St. číslo 84.
                            quote:
                            60MB videjí z labské Rally na mé stránce )

www.jarda-rs.com

Komentář

• Koukam Jardo-rs že jsme na RZ1 a RZ3 stáli ne stejným místě viz moje reportáž a fotky na www.bmw-rally.zde.cz .Tos byl ty na tej trojce v tom křoví ještě s jednim maníkem? Já stál vedle vás ve žlutej vestě.Pěkný videa.

Komentář

• quote:
                                Koukam Jardo-rs že jsme na RZ1 a RZ3 stáli ne stejným místě viz moje reportáž a fotky na www.bmw-rally.zde.cz .Tos byl ty na tej trojce v tom křoví ještě s jednim maníkem? Já stál vedle vás ve žlutej vestě.Pěkný videa.

Přesně to sem byl já a měl sem černou kšiltovku s tigrem :-)). Pak sem pomáhal tahat tu feldu z příkopu nemáš z toho vyprošťování víc fotek ?

www.jarda-rs.com

Upravil - Jarda-rs 30 Aug 2003 21:18:01
                                http://www.youtube.com/user/jardars videa historiků i soudobých rally z ČR i odjinud ...
                                Škoda rally club-safety cars Milan Blahout fan club

Komentář

Working...
                                X