Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Amatérské Rally v ČR

Ok, tak jsem plašil zbytečně, jen mi to tak vyznělo

Komentář

Původně odeslal Petr Ptáček Zobrazit příspěvek
      Pořídil jsem si na vás novou škůdku, tak se těš. Kdo bude tu vaši Wrcošku pilotovat? Aby nebyli kocouři na ni.
      No budu to kočírovat ja a bráška usedne na své místo spolujezdce,vezme si do ruky ty svoje notičky a pojedem. A ty jedeš taky jo?
      Kdo vrká-prohrává

Komentář

To Malej Dollyetra Ptáčka seřežeš i když ti vyndám 2 svičky a pojedeš bez rozpisu!!
        Rally neni Hollywood

Komentář

Dolly, v Radouni neni spolujezdec moc třeba. Do 90% zatáček je vidět a po prvním průjezdu je toho spousta jinak. Je mi to líto, ale musíš zůstat doma Myslím, že P. Ptáčka seřežete i na dvoukole

Komentář

Původně odeslal DOLLY Zobrazit příspěvek
            To Malej Dollyetra Ptáčka seřežeš i když ti vyndám 2 svičky a pojedeš bez rozpisu!!
            To si piš, páč mi ktery jsme vyrostli v tom zbraslavskym motorsportu si Petra Ptáčka strčíme do kapsy... Hlavně aby si Pét´a doma nezapoměl kapesníček na slzičky...
            Kdo vrká-prohrává

Komentář

• Původně odeslal DOLLY Zobrazit příspěvek
              To bych musel mít na očích černou pásku, abych neviděl, když budeš navigovat ty, tak pojedu max. na dvojku.

Původně odeslal Malej Dolly Zobrazit příspěvek
              To si piš, páč mi ktery jsme vyrostli v tom zbraslavskym motorsportu si Petra Ptáčka strčíme do kapsy... Hlavně aby si Pét´a doma nezapoměl kapesníček na slzičky...
              To myslíš, abych tobě vzal kapesníček, až se budete hrabat ze škarpy? Chceš vzít papírovej, nabo látkovej?
              Naposledy upraveno pejda; 21-12-07, 11:16. Důvod: sloučení příspěvků
              http://www.pprklub.estranky.cz/

Komentář

Nezávislý pozorovatel:
                2x Dolly vs. Petr Ptáček
                [COLOR="Red"]1:0[/COLOR]
                Naposledy upraveno maevad; 21-12-07, 08:12. Důvod: viditelnější čísla

Komentář

čago,ja jsem už jednou v Radouni byl!A mitfarovani tam beru jako simboliku k zavoděni!Máš pravdu že neni třeba spolujezdce,ale ja jsem zastance toho,že :,,Spolujezdec je v autě proto aby tam seděl alespoň jeden rozumný človek :-) "on je jinak brácha jak utrženej ze řetězu.
                  Rally neni Hollywood

Komentář

To jo, s tím souhlasím.

Komentář

Původně odeslal Petr Ptáček
                      To myslíš, abych tobě vzal kapesníček, až se budete hrabat ze škarpy? Chceš vzít papírovej, nabo látkovej?
                      noo!A poradnej! Kdyz jsme jeli predloni prvne tak jsem tam jel s tim ze je to hracka,naopak hosi!Sezral me vracak a mel jsem to napsany:->!!! Ha a dobry 3 minutky v tahu a ja tim nekde na chvostu startovniho pole..Tesim se ale,, S tim snehem je to bida co!

Komentář

čau Joska,snih by mel byt!Jak už jsem psal(diskuze Janner)je tam ode mne docela podrobna předpověd,v noci shlednu zaběry z Družice na Ccn a pak vás budu informovat!posledni info bylo že okolo 25-27 by melo něco spodnout.ale aktualizuju to.
                        Ps: rano mi na Strakonicky chytla Mazda plamenem od katiku,ani nevim jak se to povedlo uhasit!radio jsem vyrval i s kabela ale snad to majda rozjezdi,pokecame o tom po tel.nema cenu to tahat do Diskuze
                        Naposledy upraveno pejda; 21-12-07, 11:16.
                        Rally neni Hollywood

Komentář

No to je jasny ze spolujezdec je v aute aby tam byl jeden rozumnej clovek,ale myslim ze v radouni budu mit brachu vedle sebe spís na to aby me vytahl ze škarpy až to nekam zahodíme A kdyz bude mít volnou ruku tak mi pomuže rozmotat tu sedlčanskou pletenou vánočku co budu mít z rukou
                          Kdo vrká-prohrává

Komentář

Vše nejlepší přeji Všem na Vánoce a na Nový rok a do další sezony ať to Všem šlape a žádný problémy hlavně zdraví

Komentář

Průběh Amatérské Rally na jihu Čech si můžete prohlédnout na http://www.zrrallyteam.cz/ foto,video a výsledky http://www.amk-cb.cz/kalendar_auto.h...d=26&Itemid=37 a samozdřejmě jsou tam další odkazy na jiné stránky .

Komentář

Původně odeslal DOLLY Zobrazit příspěvek
                                čau Joska,snih by mel byt!Jak už jsem psal(diskuze Janner)je tam ode mne docela podrobna předpověd,v noci shlednu zaběry z Družice na Ccn a pak vás budu informovat!posledni info bylo že okolo 25-27 by melo něco spodnout.ale aktualizuju to.
                                Ps: rano mi na Strakonicky chytla Mazda plamenem od katiku,ani nevim jak se to povedlo uhasit!radio jsem vyrval i s kabela ale snad to majda rozjezdi,pokecame o tom po tel.nema cenu to tahat do Diskuze
                                To víš se stařičkou Mazdou, musíš jak s maminou, hlavně pomalu.
                                http://www.pprklub.estranky.cz/

Komentář

Working...
                                X