Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Amatérské Rally v ČR

Myslím, že blíže klasické rallye je jízda pravidelnosti. Nic proti AOS.
    ... a přeci se točí!

Komentář

AOS už chvilku jezdíme. S rallye to nemá společného skoro nic, ale je to o spolupráci řidiče a navigátora projet ne na čas, ale správně určenou trať podle pravidel silničního provozu. Zásadní rozdíl je v nákladech na provoz, když u rallye stojí jeden závod snad i víc, jak celá sezóna v AOS.
      Rallye tímto sportem určitě nesimulujeme, ale bývá to pěkná zábava. A dá se občas zajet nějaký ten slalom, tam už se závodí.
      www.atb303.eu

Komentář

Původně odeslal mezek Zobrazit příspěvek
        Ptám se všech, co něco pamatují a sledují i současné dění: existuje pořád něco jako BOAS? Nemám finanční možnosti "stavět" soutěžní auto takové podniky jako Rally Cup a pod. a jedna z možností, jak si zajezdit a "simulovat" soutěže byla právě kdysi BOAS...
        Nevím od kud jsi, ale lehčí AOSku pro začátečníky pořádá každý rok na podzim (říjen-listopad) autoklub AMK Poldi sport Kladno na Kladensku, já už jsem to 2x jel a dycky to byla super zábava, i když s rally to má společné jen to, že jde o spolupráci jezdce se spolujezdce, ovšem s tím, že tak možná z 90% záleží na spolujezdci, i když jezdec mu může samozřejmě výrazně pomáhat, pokud má už nějaké zkušenosti. A samozřejmě zatáčky na spojovacích úsecích si může projíždět jak chce, protože částečně jde o i čas, ale za běžného provozu a s tím, že pořadatel měřívá rychlost na nějakém místě radarem a za každý kilometr navíc uděluje trestné body - takové místo se občas pozná podle brzdných stop...
        Lehčí AOSky dělají taky v Roudnici nad Labem. Ale o tom všem jsou informace na tom webu jak tady psal stanis.
        rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

Komentář

Ještě to mezek: Jinak možností kde se svézt na uzavřené trati a na čas se sériovým autem je po republice víc než dost, hlavne amatérských závodů do vrchu po různými názvy (jeden se dokonce "maskuje" jako slalom :-) , takže závodní speciál stavět netřeba, spíš jde jen o to, na kolik se ti chce zatěžovat "civilní" auto...taky se jezdí Oderské sprinty apod.

Komentář

Původně odeslal AlesGute Zobrazit příspěvek
            Ještě to mezek: Jinak možností kde se svézt na uzavřené trati a na čas se sériovým autem je po republice víc než dost, hlavne amatérských závodů do vrchu po různými názvy (jeden se dokonce "maskuje" jako slalom :-) , takže závodní speciál stavět netřeba, spíš jde jen o to, na kolik se ti chce zatěžovat "civilní" auto...taky se jezdí Oderské sprinty apod.
            Tím slalomem myslíš hore kopcem co Šumava dole kopcem, 10.5. Kdyně?... já tam budu a ty?

Komentář

Já tam budu taky, ale zas jen čučet, bo se mi to auto nechce ku.vit a navíc se nechci ztrapňovat.

Komentář

Proto jsem taky psal to simulování v uvozovkách. Vím, o co v AOS jde a láká mne to spíše jako spolujezdce.
                Slalom by jednou moje auto určitě vydrželo, ale nebyla by to jízda na bednu... Ikdyž, je už ode mne na něco zvyklé
                Nad AOS ještě popřemýšlím, čtení itineráře se všemi přídavky je docela složité, tedy hlavně podle toho navigovat.
                Jinak jsem našel stránky slalomů a byl tam v kalendáři Liberec, v říjnu. Ale bez jakýchkoliv podrobností. Nevíte někdo víc?

Komentář

Původně odeslal mcatch Zobrazit příspěvek
                  Tím slalomem myslíš hore kopcem co Šumava dole kopcem, 10.5. Kdyně?... já tam budu a ty?
                  Jojo, já tam taky tradičně budu, což mi připomíná, že bych měl urychleně poslat přihlášku...snad nepřejedu startéra ;-)

Komentář

Já to taky plánoval, ale nevím no, v květnu je těch závodů nějak moc...
                    8.5. slalom v Katovicích, 17.5. další Rally Sliperry v Milovicích, teď o víkendu byl Škoda sraz v Běšinech...

Komentář

Zdravím, neměl by někdo nějaký fotky z 10.5. z avizovaného Korábu? Je jich totiž velký nedostatek. Díky Honza

Komentář

Výsledky z Korábu: http://www.autoslalom.cz/2008/slalom...e_2008_mcr.xls
                        A fotky tady ke stáhnutí: http://muj2.edisk.cz/stahnout-soubor...r_77.52MB.html

Komentář

Jéé, Ruda Chlad si taky zasportoval po čase horského sloužení..

Komentář

Tak tyhle fotky už mám. Kdyby měl někdo další, dejte vědět.

Komentář

Pojedete někdo příští víkend na Šímasprint Rally (autoetapy ) do ODer ?

www.simasprint.com
                              ,,Smrdí tu benzin ale nezoufám, nebot' dokud dejchám,pořád doufám ''

Komentář

• Brisk Radouňská Rallye

Chtěl bych připomenout všem kdo mají závodní auto a splňují podmínky pro Volný pohár, že v Radouních se nespí a plně se pracuje na přípravě soutěže (20. - 21. 6 Brisk Radouňská Rallye). Celkem bude na soutěži působit 300 pořadatelů a radiospojení bude zajišťovat 40 radiostanic.
                                Takže pokud se chcete svézt na nových, neokoukaných tratích, u nás máte možnost.
                                Navíc na nejlepší posádky z každé třídy čeká finanční prémie 3000 Kč.

bližší info: www.radounmotorsport.cz

Tak už se na Vás těšíme.

Petr Michálek
                                RMS

Komentář

Working...
                                X