Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Amatérské Rally v ČR

Další závod na Korábu o nadcházejícím víkendu, tentokrát do vrchu a amatéři.
    http://www.edda.cz/mscrdovrchu/index...ate/jezdci&t=9
    časový harmonogram: http://www.edda.cz/mscrdovrchu/index.../detail&id=148

Komentář

Původně odeslal maevad Zobrazit příspěvek
      Další závod na Korábu o nadcházejícím víkendu, tentokrát do vrchu
      2: BigMae; Hele, Koráb se jezdí sudé týdny do kopce a liché s kopce?

Komentář

Jo, a v týdnu obousměrně, Šlehofer ti o tom píše v aktuálním čísle Rallyčka, str. 16. 8-)
        rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

Komentář

• Amater Rallye (M. Blahout)

Nový amatérský šampionát pořádaný populárním Milanem Blahoutem startuje již 29.6.2008 v Bělé pod Bezdězem..

Tak co kdo z Vás se zůčastní? Já to mám nějakých 240km ale přemýšlím že se zůčastním.. Jede ještě někdo z moravy??
          Ukaž že jsi na RALLY! https://www.facebook.com/jsemnarally/

Komentář

• Re: Amater Rallye (M.Blahout)

Já to mám asi 3km takže se tam určitě skočim podivat a něco nafotit
            www.janpavlicek.com

Komentář

Já jezdím toto: http://www.rallymania.cz/sliperry4/
              Podnik je to vlastně úplně stejný jako to co pořádá Blahout. On totiž dokonce Blahout byl původně jedním z vedení Sliperry a pak se nějak trhnul a založil konkurenční pohár na který tu odkazuješ. Já budu jezdit jen to Sliperry, na Boleslavsko to mám z Plzně celkem z ruky a Sliperry už mám celkově velice dobře rozjeté.
              Tož kdo se nemůže dočkat 29.6., může do Bělé přijet už teď v neděli, 15.6. na Sliperry. Jedu hnědým rapidem, st.č. 19

Komentář

Byla prodloužena uzavírka přihlášek na Brisk Radouňskou Rallye (20. - 21. 6.) a to do středy 18. června bez navýšení startovného.
                Pokud se tedy chcete svézt na 110 km RZ na 5 rozdílných tratích, tak neváhejte a pošlete přihlášku.

více info: www.radounmotorsport.cz

Komentář

Foto z dnešního rally sliperry najdete u mě na webu.
                  www.janpavlicek.com

Komentář

Johne, neměl bys prosím ve svém foťáčku i nějakou moji fotku?

Jinak byla docela slušná konkurence a obsazení stratovky, jak na ježdění, tak na dívání. Poměrně velké množství myšáků a subárek tomu dalo tu pořádnou šťávu, ale jsou to přeci jen blázni, já bych asi neměl nervy na to tam takhle lítat s autem za mega a víc...

Komentář

Jéé,já sem moc nefotil..spíš sem koukal,mám jenom pár fotek, ale žádnou tvou sem bohužel nenašel.Ale co si pamatuju, tak si nejel vůbec špatně a dalo se na to dívat Jinak jestli přijedeš i toho 29. tak si tě budu všímat víc
                      www.janpavlicek.com

Komentář

to snad nemyslis vazne, ze jsi se kochal misto abys fotil..a zrovna ty to jsi Johne teda hodne klesnul v mych ocich
                        www.mtfoto.cz | www.fb.com/martintrdlaphotography

Komentář

Nene, 29. nejedu. Snad tedy někdy příště Budu mít nějaké onboardy, pak je sem šoupnu

Komentář

Původně odeslal Martin Zobrazit příspěvek
                            to snad nemyslis vazne, ze jsi se kochal misto abys fotil..a zrovna ty to jsi Johne teda hodne klesnul v mych ocich
                            To víš..já nejsem takovej ten vesťák jako ty A jak to vidíš toho 29...pojedem?
                            www.janpavlicek.com

Komentář

kdyz jsem videl/slysel ten tvuj diktat s Bujackem, tak to radsi ozelim leda, ze bys teda sehnal nejakej ten vykonnej strep s turbem - a plnou nadrzi
                              www.mtfoto.cz | www.fb.com/martintrdlaphotography

Komentář

Nebuď měkkej vem žigula a jedem nebo to snad neni výkonnej strep s turbem a plnou nádrží?
                                www.janpavlicek.com

Komentář

Working...
                                X