Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Autoslide 2009

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Autoslide 2009

Datum: 10.1.2009
    Místo: Pardubice
    Oficiální stránky: www.autoslide.cz
    Seznam přihlášených: zde

Pro ty co o tom ještě neslyšeli - jedná se o závody na ledové (sněhové)ploché dráze, ovšem nikoliv na motorkách, ale s auty. Mezi přihlášenými jsou zastoupeni také jezdci rally. Je sice pravda, že jich tam moc není, ale jsou

Nemusela by to být špatná akce, otázkou však je jestli vyjde počasí...
    FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
    Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Re: Autoslide 2009

Potom,jak to slováci strašně vychvalovali,jsem si řekl,že to musím vidět. Tak jsem se na to díval v TV a musím říct,že větší nudu jsem na závodech dlouho neviděl-to je už i F1 lepší. Samozřejmě,každému se líbí něco jiného,ale tohle se mi nelíbilo vůbec. Taky tam šla pěkně vidět slabá úroveň Slovenského motorsportu (samozřejmě,nějaké hvězdy mají),když všechny dvoukolkáře,dokonce i čtyřkolkáře (kromě jednoho) doslova vyklepl náš Tomáš Kotek se svojí Hondičkou. Byla tam i Drotárova Octavia WRC (ale teď už nějak nevím,jestli ji pilotoval Igor)-s tou si Tom taky poradil celkem hladce.
    "If you no longer go for the gap that exists, you are no longer a racing driver." - Ayrton Senna

Komentář

Tak nějak Slausku,máš pravdu.
      Dobře jim to tehdá Tom Kotek natřel,taky to není žádné ořezávátko. Hold rallycrossař...

Komentář

A že by už jen rally driver?
        Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

To se ještě neví gonzo.Každopádně nic takového Tom nevylučuje,dle posledního rozhovoru co jsem slyšel.

Komentář

Len kratky komentar k Slauskovemu postrehu ohladne Autoslide. Je pravda ze ked som videl televizny zaynam moc ma neuputal pretoze autoslide dobre poznam a kazdy rok som tam ale mozem povedat ze realita je nieco uplne ine ako samotny zaznam. Ten ma skor hodnotu dokumentarnu pre samotnych jazdcov. Faktom je ze Autoslide tym ze je na malom priestore divak vidi kompletne rozjazdu a tato ma nieco okolo2 minut je to velmi velmi dynamicka zalezitost. Navyse tam je dost blizky kontakt s divakom samozrejme cez bariery ale podstatne blizsi ako napr na okruhoch. minimalne je to sport ktory je dynamicky ako rallycross ale navyse zo skutocnostou ze len na tomto podujati si mozu spolu zmerat sily v jednej rozjazde jazdci rally, autocrossu a rallycrossu.
            PS: najlepsie by vedeli povedat samotni jazdci

Komentář

pozri este toto videjko: http://www.autoslide.cz/article.php?...y=300408231208

Komentář

Podle fotek tu Oktávku řídil opravdu Igor.
                ewrc-results.com

Komentář

na Autoslide oba Semerádové a Passonen

Komentář

...a taky Pech,Drotár...startovka zde: http://www.autoslide.cz/article.php?...y=100508191453

...a já jako divák,jelikož jsem vyhrál vstupenky :-)

Bartoš Jan CZ Škoda Fabia 2000T - co je to za káru?
                    http://www.trtrally.estranky.cz

Komentář

Původně odeslal koudy Zobrazit příspěvek
                      Bartoš Jan CZ Škoda Fabia 2000T - co je to za káru?
                      http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=8985

Komentář

S jednou Škoda Fabia Turbo jsem se potkal na Epilogu v Brně, ale tu vodili Januška / Moravec / Jiřík. Jinak auto pěkné a čas 2:12,891 znamenal 34. místo v kvalifikaci, pořád ještě ve slušné společnosti BMW M3, slabších Porsche a Aston Martinů Vantage. Atmosférické dvoulitry Clio, Alfa a Honda 6 a víc vteřin za ním. Jestli to bude svištět podobně rychle...

Komentář

http://www.autoslide.cz/article.php?...y=191108062842

To by byla bomba

Komentář

Tak to by bylo opravdu parádní a pro Romana asi něco nového
                            Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Jedete někdo zítra (4.1.2009) na Autoslide na Slovensko?
                              www.jpdf.net

Komentář

Working...
                              X