Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Mogul Šumava Rally Klatovy 2009

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Mogul Šumava Rally Klatovy 2009

http://www.mogul-sumava-rallye.cz
    Jen doplním datum 16.-19. 4. 2009, druhá soutěž MMČR.
    Naposledy upraveno stanis; 14-12-08, 09:53. Důvod: když už zakládáš téma, tak bys k němu taky mohl něco napsat...
    Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Re: Mogul Šumava Rally Klatovy 2009

Tak teda první info k Šumavě.http://www.ajr.cz/?q=node/35
    Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Mogul Šumava Rally Klatovy 2009 - poprvé

Tož Šumavané se již začínají probouzet...a těšit na další ročník!
      Pláč nad tím, že Šumava není zimní, si nechám do soukromí a mezi kamarády , ale stejně je ve mně naděje, že se jednou přístup obcí zase změní a počasí umoudří a my se budeme moci těšit na tu "pravou", zimní Šumavu.
      Jako klíčové se mi z informací, na které laskavě poskytl odkaz gonzo, dvě věci:
      1) pátek se jede Vimperk, a snad i klasické vimperské erzety bez nešťastného Jinína (ale zřejmě s tradičním, byť mnou příliš neoblíbeným Čínovem), a
      2) sobotu zase naruší Plzeň, což je podle mého názoru "trága" (a moc mne neutěšuje, že to v roce 2010 snad bude jinak...i tak jsem zvědav, jestli úspěšně prosadí prolog v centru Plzně jindy než o víkendu).

Z toho mi vychází, že asi moc prostoru nezbude na tradiční klatovské RZ, myslím teď různé varianty erzet Boříkovy- Podolí a Brod - Mladice. Strážov - Patraska (teda Hodousice) se vloni jel, tak snad i letos... Roupov mne vloni moc nenadchnul, ale třeba jsem nebyl na těch správných místech.
      Naposledy upraveno Starosta; 06-01-09, 08:38.
      Starosta

Komentář

Mogul Šumava Rally Klatovy 2009 - podruhé...

Ale několik věcí mi není jasných, tak pokud sami víte více, budu rád za info.
        Především - termín rallye je 16.-19.4. Kdo nemáte v ruce kalendář - 16. je čtvrtek, 19. neděle. Znamená to, že se první etapa (Vimperk) jede až v sobotu a druhá (Kdyně-Plzeň) až v neděli? Dovozuji to jednak z vyjádření Vaška (už má na střeše zase sněhuláka!), cituji:"Pořadatelům se bohužel nepovedlo předsunout okruh v Plzni jako prolog na pátek před samotnou soutěží," jednak z toho, že nevím nic o tom, že by se soutěž vracela k třídennímu modelu, který vyzkoušeli asi před čtyřmi roky (počet etap by pak neseděl, ne?).
        Je to dost zásadní věc z hlediska toho, zda jet na Šumavu už na pátek a brát si/udělat si volno...
        Kromě toho - dostali jste se někdo na stránky předchozích ročníků? Já ne. Mám k dispozici jen odkaz http://obecniurad.cz/msr.cz/?language=cz&page=divaci , ale v podstatě je nanic, protože další odkazy v něm už nefungují.
        Pokud tyto stránky čte i pan Valenta či jiní činovníci PAMK, přimlouvám se za oživení starších stránek. A u současných stránek - nevím, zda je úplně šťastný systém "prázdných šuplíků", kdy nejprve musím otevřít nějakou složku, abych zjistil, že je zatím prázdná.
        Šumavě zdar!
        Starosta
        Starosta

Komentář

Doufám, že taky pojedu, táta má šefa u RZ takže bych koukal z okna no uvidime.
          Nexus Racing a nikdy jinak !!!!!

Komentář

Re: Mogul Šumava Rally Klatovy 2009 - poprvé

Pokud nejsou mé informace mylné, tak v pátek by se měl jet okruh v obrácením pořadí a o víkendu by se mělo závodit...
            www.SKODAteam.cz

Komentář

Re: Mogul Šumava Rally Klatovy 2009 - poprvé

a to možná přejímky už ve čtvrtek pátek okruh sobota neděle závody , to stačilo vloni čtvrtek -pátek .sobota ,aby se závody natáhli ,týmy si vzaly více dovolený a více je to stálo ( ubytování, doprovod atd. z práce každýho pustí bez problémů že a kolikrát do roka ) a páni měli větší diety a napakovali i domů . Ať se zamyslí jak to dělali dříve brzo ráno přejímka a hned se jelo a to nebyli počítače a lidi to bavilo .Dneska to bez peněz nikdo nedělá . I asociace jezdců by se měla na tohle podívat . Č.K. to samí čtvrtek přejímky až v pátek odpoledne start .
              Naposledy upraveno internet kavárna; 06-01-09, 19:15.

Komentář

Já myslím,že se dá předpokládat,že ten harmonogram bude téměř shodný s Vltavou....a tam už nějaké info narozdíl od Šumavy je.

http://www.historic-vltava-rallye.cz/

Komentář

Mno uvidíme jaké to bude.. radost mi rozhodně nedělá Plzeňská šaškárka a radost mi nedělá ani Roupov, v tom musím souhlasit s Vaškem Pechem.
                  Jinak podle toho co vím by to měla být celkem fajnově udělaná soutěž, jen mě taky mate ta délka. Uvidíme co se z toho ukáže.
                  Jinak PAMK snad doplní stránky a udělá to rychle:-)
                  A pak si už jen počkáme na to kdo projde rampou jako první já to tipuju že to bude ten kdo bude mět veliké štěstí a nebo Pech
                  Jak si budete přát platit ? Převodem, hotově nebo krabicí ?

Komentář

Hmm... tak podle té Vltavy se to už rýsuje. Čili v pátek Čínov, v sobotu Vimperk (tipuji: Zálesí, Čkyně, Lštění/Smrčná, a něco tradičního směrem na Prachatice) a v neděli brzké vstávání a Klatovsko s plzeňskou "veleakcí" (tipuji: Strážov, Koráb, Roupov, Plzeň).
                    Starosta

Komentář

Starosto, cituji Václava Pecha z webu ARJ, 2.11.2008:
                      Tak jak mě byla předložena jsem nesouhlasil především s RZ Roupov, která má být jako přejezdová a vyplnit tak hluchý přejezd z RZ Koráb do Plzně. Na RZ Roupov byli z řad jezdců velké stížnosti v minulém roce, byla příliš rychlá, nebezpečná a po sportovní stránce nezajímavá, také zde došlo k těžké havárii Viktora Saba. Po konzultaci s mnoha jezdci jsme názoru tuto RZ nezařazovat. Pořadatelé mají dostatek času na změnu, kterou jsme společně vymysleli a to přidat do druhé etapy novou RZ Orlovice cca 10 km, kterou je možno zařadit před RZ Koráb a pak nechat volný přejezd do Plzně. Pokud by se nepovedlo vyřídit všechna potřebná povolení na tuto RZ, dohodl jsem s p. Valentou, že by RZ Roupov zkrátil a zůstal by tam pouze polokruh, který je z celé RZ nejméně nebezpečný, ale pouze v krajní nouzi.
                      Celé zde: http://www.ajr.cz/?q=node/35

Komentář

Původně odeslal Mirek-607 Zobrazit příspěvek
                        Starosto, cituji Václava Pecha z webu ARJ, 2.11.2008:

Celé zde: http://www.ajr.cz/?q=node/35
                        Jo, díky za připomínku, četl jsem to A můj tip směřoval k tomu, že nebudou žádné Orlovice, ale zkrácený Roupov
                        Starosta

Komentář

P.S. Nejezdí právě někam na Jezvinec (tj. Orlovice) Vašek Pech trénovat? Pokud ano, nebylo by to moc šťastné, hned by bylo nasnadě ho napadnout, že si to vybral "pro sebe"... Ale možná se zcela a úplně pletu. Vašek navíc samozřejmě žádné Orlovice na letošní vítězství nepotřebuje

Možná si to pletu s těmi vyškovskými Orlovicemi...
                          Naposledy upraveno Starosta; 15-01-09, 13:02. Důvod: Zmatek
                          Starosta

Komentář

No jo, jsi z toho celej popletenej...

Faktem je, že se v okolí této obce dají najít lepší RZ než směrem na Plzeň.

Excelovat by na této příp. RZ mohli i jiní. Ducháček, Šlehofer... (tři tečky znamenají, že bych ještě někoho rád doplnil, ale ono už není koho...)

Komentář

Mnohem lepší třeba v okolí Staňkova nebo Stoda že
                              Mě osobně se loni Roupov líbil, nemyslím si že by to byla až tam špatná rz.
                              http://jannidlrally.rajce.idnes.cz/

Komentář

Working...
                              X