Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Admiral Rally Vyškov 2009

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Böttcher rally Vyškov 2009

Původně odeslal fanda Zobrazit příspěvek
    Taky bych si přál další soutěž na Moravě, ale o Autosalonu jsem slyšel v souvislosti s jinou rally o které se tady zatím nikde nemluví. Nechme se překvapit.
    Že by Agrorally? Ale to je trochu kus od Brna, jakožto místa, kde se koná Autosalon. Nicméně vzhledem k očekávané bídné účasti v rámci MMČR proč ne.
    Fotky z Kopné 2012 - https://plus.google.com/u/0/photos/1...50791172966433

Komentář

Nevím, ten trochu kus je okolo 25 km, to jsou v republice delší přejezdy.

Komentář

Dopadlo nějak to jednání se zástupci Rally Cupu ohledně uspořádání Vyškova jako součást tohoto seriálu, jehož kvalita (se mně zdá) roste?
        Fotky z Kopné 2012 - https://plus.google.com/u/0/photos/1...50791172966433

Komentář

jedna velká 0

Komentář

Jak to vypadá s Vyškovem, neexistuje nějaká naděje jet ho ještě letos? Mám tuhle rally moc rád a mám na ni skvělé vzpomínky
            Rally Fans

Komentář

Všechno nasvědčuje tomu, že v letošním kalendáři sprintů zůstane „díra“ po Prachaticích (jak známo, právě na tento termín podali přihlášku do kalendáře Vyškováci, ale termín byl přidělen Prachaticím).
              Vyškováci už projevili snahu uvolněný termín narychlo zaplnit. Teď se čeká, jestli FAS změnu schválí nebo zamítne. Bez toho to nejde. Jenže čas rychle utíká a každým dnem je méně a méně reálné ten podnik ještě nachystat.
              Už to vidím černě…
              Naposledy upraveno JanO; 02-07-09, 09:00.

Komentář

Pelhřimov dostal přidělený nějaký termín????

Komentář

Nemyslíš náhodou Prachatice JanO? Protože Pelhřimov a v září a ještě ke všemu letos? Pelhřimov až příští rok doufejme, a také doufejme že v obvyklém termínu.

Komentář

Jasně, že Prachatice, Nevím, na co myslím. Už jsem to opravil.

Komentář

Děkuju za info. Doufám, že to vyjde a stihne se to připravit.
                      Rally Fans

Komentář

Tak že to vypadá tak jak jsem si to myslel-z Vaší strany snaha o uspořádání sprintu byla a je ale zájem nemá někdo jiný .

Komentář

Snaha o usporadani byla u HRK vzdycky, problem byl v nastaveni podminek, za kterych se mela soutez pripravovat.
                          L3doP5most....ses si jistej???

Komentář

Původně odeslal JanO Zobrazit příspěvek
                            Všechno nasvědčuje tomu, že v letošním kalendáři sprintů zůstane „díra“ po Prachaticích (jak známo, právě na tento termín podali přihlášku do kalendáře Vyškováci, ale termín byl přidělen Prachaticím).
                            Vyškováci už projevili snahu uvolněný termín narychlo zaplnit. Teď se čeká, jestli FAS změnu schválí nebo zamítne. Bez toho to nejde. Jenže čas rychle utíká a každým dnem je méně a méně reálné ten podnik ještě nachystat.
                            Už to vidím černě…
                            Já už jsem se tady o tomto problému psal na RALLYE PRACHATICE ale z Prachatic se nic oficiálního nedočkáte zatím ,až na poslední chvíli a to bude pozdě . Nelíbí se mi tento postup protože mají zájem jec jiný pořadatelé místo nich. Podle mne bych je nezařadil do kalendáře aspon na 5 let .Kopec černý to jely .

Komentář

Každý pořadatel přece musí FASu poslat návrh ZU 3 měsíce před podnikem. Tento termín vypršel před měsícem, takže byl prostor to relativně včas řešit. Otázkou je, jestli existuje vůle to řešit.

Komentář

Vyškov se pojede v termínu Prachatic!

Komentář

Working...
                                X