Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2009

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rally Bohemia 2009

http://www.rallybohemia.cz/ 16-17.10.2009 pátek-sobota

Pojede se jen na Liberecku nebo se zamíří opět na Kokořínsko? Nebo i na Českolipsko?
    Jakou hvězdu Bohemka přitáhne?
    Co říkáte na pozdní termín?
    A co Sosnová? Pojede-li se pátek-sobota tak kdy se pojede, pojede-li se?
    Vyhovuje vám více Bohemka třídení nebo dvoudení?
    Jaká varianta Navarova se letos pojede?
    Co říkáte na kolizní termín s Lauznitz rally?
    Kolik pojede šádulí S2000?

Re: Rally Bohemia 2009

Já hlavně doufám, že obě tovární posádky přijedou. Aby to nedopadlo jako v roce 2003, kdy slibovali Gardeho i Auriola a nakonec nepřijel nikdo...

Komentář

Dopadne to jako vždycky:
      - žádná hvězda nepřijede
      - díky pozdnímu termínu bude chabá účast
      - Škodovka buď nepřijede vůbec, nebo pošle nějakou hodně slabou náhradu (viz Kahle 2003)
      - Lausitz je jen o pár kilometrů dál, takže volba je jasná, jedu do Enderákova na šotolinu

Komentář

Sohlasím s Chocholouškem , nikdo z A- týmu nepřijede , možná opravdu slabá náhrada , ale pojedu se stejně podívat.

Komentář

Proč se vůbec jede Bohemka tak netradičně pozdě?Kam to směřuje?

Komentář

Prý tam byly nějaký tlaky ze strany Škody. Protože v tuhle dobu už je IRC odjeto a Škoda by tak údajně mohla nasadit tovární posádky...

Komentář

IRC v tu dobu odjeto není, končí až na konci listopadu. Ale termín se jim údajně hodí, to ano.

Komentář

Původně odeslal J.J. Zobrazit příspěvek
                Já hlavně doufám, že obě tovární posádky přijedou. Aby to nedopadlo jako v roce 2003, kdy slibovali Gardeho i Auriola a nakonec nepřijel nikdo...
                Přijel pouze Kahle který tady dostal naloženo, jel moc pěkně na oko,ale časy nikde. Počet Octavíí byl ale moc pěkný, pokud se nepletu jelo jich sedm z toho tři auta v tovární specifikaci (Kopecký,Kahle,Křeček) dvě EVo2 (Trněný,Trojan) jedna EVo3 s elektronikou EFi (Pozzo) a poslední podle mě jel Miloš Vágner.
                http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Podle mě jelo ten rok 9 octávií WRC. Zcela určitě jsi zapoměl na Jardu Starého a pak myslím, že jel i Staněk s evo1 po Emilovi...

Komentář

J.J. má pravdu, bylo jich skutečně 9 . Důkaz je zde: http://www.ewrc-results.com/startlist.php?event=189
                    FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Tovární vozy by na soutěž mohli nasadit i v průběhu léta a ne čekat na podzim.Jinak pořád nechápu jak se jim může hodit termín, že by útok na ME nebo dokonce IRC?

Komentář

To že se jim hodí termín jsem myslel, že se hodí Škoda motorsportu, ne pořadatelům Bohemky. Proč to nevím. Třeba jako test před posledím dílem IRC ve Skotsku...

Komentář

To asi ne, když Skotsko je na šotolině (a možná i ledu nebo sněhu vzhledem k termínu)

Komentář

Možná to chcou vytasit nejdřív na Barumce (ME, IRC) a pak kdyžtak až na Bohemce (nějaký bezvýznamný koeficient, který nikoho nezajímá). Doufám, že tímto nerozpoutám zas nějakou hádku Barumka x Bohemka, ale přijde mi to jako logické vysvětlení. A navíc je tady ta možnost, že v MMČR už bude rozhodlé a někdo si vyzkouší svezení s továrnou. Že by třeba nasadili tři auta a vedle Kopeckého, který by zajistil nějaký ten výsledek, by se svezli třeba Kresta s Pechem a na další sezonu to koupili nebo pronajali. No asi si už moc vymýšlím...
                            Fotky z Kopné 2012 - https://plus.google.com/u/0/photos/1...50791172966433

Komentář

Původně odeslal Mirek-607 Zobrazit příspěvek
                              To asi ne, když Skotsko je na šotolině (a možná i ledu nebo sněhu vzhledem k termínu)
                              Aha, to jsem nevěděl. Myslel jsem, že je to asfalt, teda něco jako Irsko...

Komentář

Working...
                              X