Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2009

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Bohemia 2009

VT, díky za odpověď a protože jsem zvídavý, ještě se zeptám jednou: Kolik erzet delších než 30km jsi odjel? Já jich za patnáct let moc nepamatuju.
    ... a přeci se točí!

Komentář

No vše je věc názoru a zkušenosti. Ale možná by jste se mohli podívat na ohlasy jezdců a výsledky z roku 2007. Už se asi zapomělo. V obou průjezdech se neudála havárie. Jediný incident byl zapsán: Jan Votava zboural plot. Jinak ostatní odstoupení byla tzv. klasická(technická závada a podobně). A ohlasy jezdců nebyly kritické. Dokonce M.Prokop označil Bohemku za nejhezčí rally u nás. Akorát je rozdíl, že teď bude Navarov na začátku, kdy se posádky teprv dostávají do tempa. Jasný je jedno, vedro nebude, kdyby k tomu měly být vedra nad třicet, tak to by nebylo dobře.

Komentář

Sám vím, že spousta posádek (a nikoli ze špičky) se na dlouhej Návarov těšila a dokonce se hlásili do SupeRally, aby si ho mohli projet. Komu se to nepovedlo, byl smutnej. Letos budou mít šanci větší. Co nima udělá noc netuším, ale stížnosti čtu zatím jen tady, od jezdců kupodivu ne. VT je výjimka, ale věřím, že kdyby se jel třeba Troják na 50km, tak si zahýká blahem ;-)
        PS:Stejně nevěřím, že je VT ze Zlína...
        ... a přeci se točí!

Komentář

Pokud si to dobře pamatuju, tak když se jel ten dlouhý Návarov, někteří jezdci se vyjádřili, že obtížnější byla kombinace Sychrov a Smržovka v jedné sekci.

Komentář

Původně odeslal forde Zobrazit příspěvek
            Please,potřeboval bych poradit od místních matadorů!!!
            Jelikoš na spaní ve stanu to asi nevypadá,nevíte někdo o nějaké noclehu cca pro 10 lidí z pátka na sobotu v okolí MB Děkuji
            Můžeš zkusit www.motorestkurivody.tk .

Komentář

Nebo tohle: http://www.hotel-ubytovani.com/hotel...a-Boleslav.htm
              Neber život tak vážně,stejně z něho nevyvazneš živ

Komentář

Jelikož se semnou letos na Bohemku chystá i moje drahá polovička a ta by se už na spaní do auta ke mě a mýmu mladýmu nevlezla,byl bych vděčný za tip na něco lacinějšího,třeba nějaký koleje,nebo ubytovny.Platit 3x po pětikilu,to je pro mě trochu luxus.

Komentář

Původně odeslal M-Rallyteam Zobrazit příspěvek
                  ...možná by jste se mohli podívat na ohlasy jezdců a výsledky z roku 2007. Už se asi zapomělo. V obou průjezdech se neudála havárie. Jediný incident byl zapsán: Jan Votava zboural plot. Jinak ostatní odstoupení byla tzv. klasická(technická závada a podobně). A ohlasy jezdců nebyly kritické.
                  tenkrat myslim RZeta finisovala v Brode, takze sjezd do cile, stali jsme temer v cili, nekterym vadly brzdy, ale dost posadek to cekalo narocnejsi, pry tam byly sekce, kde se dalo "odpocinout"... v noci to bude mazec, chtel bych v udolich videt ty rozzhaveny kotouce...
                  www.mtfoto.cz | www.fb.com/martintrdlaphotography

Komentář

Já to vidim jasně, většina aut se dostane na RZ Návarov, kde se vetšině něco stane a na staroměstský pojede 30 aut
                    Nexus Racing a nikdy jinak !!!!!

Komentář

Původně odeslal JaraKl Zobrazit příspěvek
                      Jelikož se semnou letos na Bohemku chystá i moje drahá polovička a ta by se už na spaní do auta ke mě a mýmu mladýmu nevlezla,byl bych vděčný za tip na něco lacinějšího,třeba nějaký koleje,nebo ubytovny.Platit 3x po pětikilu,to je pro mě trochu luxus.
                      Možná by stačilo navštívit web Bohemky a stáhnou si katalog ubytování. Celkem slušná brožura od hotelů po ubytovny a kempy.

www.rallybohemia.cz
                      záložka diváci

Komentář

Původně odeslal forde Zobrazit příspěvek
                        Please,potřeboval bych poradit od místních matadorů!!!
                        Jelikoš na spaní ve stanu to asi nevypadá,nevíte někdo o nějaké noclehu cca pro 10 lidí z pátka na sobotu v okolí MB Děkuji
                        Možná jsem to už někde psal, ale stačilo by navštívit web Bohemky a stáhnout si katalog ubytování. www.rallybohemia.cz - záložka diváci

Komentář

Už druhý den se nemůžu dostat na web Bohemia rally.Máte s tím problém ještě někdo?Nebo je to jen u mě....?

Komentář

Dobrý den,teď jsem to zkoušel,ale taky mi to nejde...

Komentář

Migrace DNS serveru. Už jsem se taky ptal.
                              ... a přeci se točí!

Komentář

tak to je super, informace budou na poslední chvíli, ale třeba ne
                                Nexus Racing a nikdy jinak !!!!!

Komentář

Working...
                                X