Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2009

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Rally Bohemia 2009

Proč myslíte, že Škodovka vyjede na domácí tratě až na Bohemce? Já myslím, že to bude daleko dřív.

Komentář

Já taky doufám, že to bude už na té Valašce. Už mě docela štve, že škodovka je pořád tak tajemná

Komentář

Původně odeslal Andrew Zobrazit příspěvek
        ...by se svezli třeba Kresta s Pechem....
        ...v jednom autě

Komentář

Dobrý nápad!!!
          Fotky z Kopné 2012 - https://plus.google.com/u/0/photos/1...50791172966433

Komentář

Jsi moc velký pesimista
            Hvězdy se lákají moc blbě, ale vycházejících hvězd bylo dost i v minulých letech-Sandell, Burkart, Bieltvedt a další (Roehrla na Vltavě taky znalo málo lidí a jak se na něj vzpomíná)
            Škodovka přijede, kam jinam, když ne za vlastní brány?
            V roce 2003 vyjelo ze škodovky tolik octavií, jako nikdy před ani potom a za to jak jel Kahle, mohl on nejmíň.
            Nebyl změněn termín Lausitzu?
            Původně odeslal Chocholoušek Zobrazit příspěvek
            Dopadne to jako vždycky:
            - žádná hvězda nepřijede
            - díky pozdnímu termínu bude chabá účast
            - Škodovka buď nepřijede vůbec, nebo pošle nějakou hodně slabou náhradu (viz Kahle 2003)
            - Lausitz je jen o pár kilometrů dál, takže volba je jasná, jedu do Enderákova na šotolinu
            ... a přeci se točí!

Komentář

Já jsem zaslech, že Škoda dala od Bohemky ruce pryč a nepomůže ani prostory v Boleslavi, prostě v duchu, že i manažeři mají krást cizí tužky. Uvažuje se o startu z Prahy. Tato informace je už dost stará a možná už dnes neplatí, ale ve vývoji příjmů zavedených sponzorů asi obrat nenastal, takže v nějaké překonávání rekordů nedojde a budeme rádi, když letošní ročník projde s odřenýma ušima.
              Co se týče termínu, měla se jet kromě Lausitzu a Bohemky ještě tuším Waldfiertel, ale ti termín změnili. Jinak asfaltová a šotolinová soutěž by si moc konkurovat neměly, za dnešní situace může jít tak o 10-15 posádek, které řeší dilema.

Komentář

Za dnešní situace je i 10 posádek dost...

Komentář

Josef, Škodovka nemůže dát od Bohemky ruce pryč. Bylo by to dost špatný znamení směrem ven. Jedna věc je kvůli "krizi" dávat volný pátky a druhá, nepodílet se nijak na soutěži, která se jí jede kolem plotu. Toho bych se nebál, protože ohlas (negativní) by nebyl nic příjemnýho.
                  ... a přeci se točí!

Komentář

Prodávám, jak jsem koupil a to s dvouměsíčním zpožděním. Tyto možnosti byly na stole. Tato situace tu již jednou nastala, tuším před nástupem Biely.
                    Naposledy upraveno Josef Novotný; 10-02-09, 15:03.

Komentář

Myslím si, že by právě Škodovka měla úkázat sílu nejen na sportovním poli(kterou už lehce nastínila...a doufámm, že vydrží), ale i na poli organizačním...a přece by sé téhle možnosti nevzdávali jen tak....
                      Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

Myslím, že DS by o tom měl něco vědět, tak mu zkusím věřit

Komentář

Srna je uvnitř, já venku. Víra ani nadšení nezmění nic na tom, že letošní sezona bude tancem v minovém poli. Teď nemyslím jen Bohemku. Letos jak jezdci, tak pořadatelé jdou do sezony s nenaplněným rozpočtem a úsměvem hráče pokru. Kdo včas nerozpozná své možnosti a nesloží karty, může skončit špatně.

Komentář

No, já jsem v tuhle chvíli taky venku, ale na komín vidím, to jo. Taky jsem pod ním pár let leštil klávesnici a brousil tužku. Vycházím z kratičké inside informace (two weeks ago) a dlouhodobé zkušenosti. Fabrika by fakt Bohemku neměla opustit a pokud má auto, tak tuplem ne. Kolik a v jaký formě přihodí, to je otázka, ale věřím, že Bohemia a Škoda budou patřit k sobě a stěhování do Prahy fakt nehrozí, to už tu bylo a prázdný Letňany dodnes každýho musej strašit nejen po nocích.
                            ... a přeci se točí!

Komentář

DS, tobě klobouček dolů.....dlouho jsem hledal slova, ale ty jsi to vystihl 100%....At tak nebo tak...at už to tady máme a nejlíp S Juhou, Kopejdou, Novikovem a celou naší špičkou....
                              Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

Původně odeslal Andrew Zobrazit příspěvek
                                Možná to chcou vytasit nejdřív na Barumce (ME, IRC) a pak kdyžtak až na Bohemce (nějaký bezvýznamný koeficient, který nikoho nezajímá). Doufám, že tímto nerozpoutám zas nějakou hádku Barumka x Bohemka, ale přijde mi to jako logické vysvětlení. ...
                                Tak téhle logiky se trošku bojím, co ti na tom proboha přijde logického?!
                                P.S. Máš doma akvárko?
                                FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
                                Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Working...
                                X