Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2009

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Rally Bohemia 2009

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
    No, já jsem v tuhle chvíli taky venku, ale na komín vidím, to jo. Taky jsem pod ním pár let leštil klávesnici a brousil tužku. Vycházím z kratičké inside informace (two weeks ago) a dlouhodobé zkušenosti. Fabrika by fakt Bohemku neměla opustit a pokud má auto, tak tuplem ne. Kolik a v jaký formě přihodí, to je otázka, ale věřím, že Bohemia a Škoda budou patřit k sobě a stěhování do Prahy fakt nehrozí, to už tu bylo a prázdný Letňany dodnes každýho musej strašit nejen po nocích.
    Jedině dobře, pokud se vše vyvíjí správným směrem. Třeba za Mochana makali Honza s Juhou v dalekém Monacu.

Komentář

Původně odeslal Mirek-607 Zobrazit příspěvek
      Proč myslíte, že Škodovka vyjede na domácí tratě až na Bohemce? Já myslím, že to bude daleko dřív.
      No nevím jestli je to daleko dřív, ale Barumka se letos jede dřív než Bohemia, nebo se pletu? Takže i já bych řekl, že továrnu uvidíme na našich tratích dřív než na Bohemii.
      http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

Všichni, tedy i Já doufáme, že to bude už na Valašce a to už je hodně brzo, nemyslíš?....Znáš to na každém šprochu pravdy trochu.....a že se těch ´´ŠPROCHŮ´´ v poslední době vynořilo....
        Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

No, nejvíc se zatím šprochá tady ... Myslíš, že když tady stokrát napíšu, že škodovka pojede v Krkonoších, že tam fakt nakonec pojede?
          ... a přeci se točí!

Komentář

...někdo si to ale bude myslet...
            Barumka?...muhehe

Komentář

Asi je potřeba rozdělit to co si přejeme, co se může reálně uskutečnit a to co zůstane jen snem....a proto doufám, že nám to tady už co nejdříve někdo osvětlí, když kluci z ŠM se k tomu nemají....
              Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

Počítám, že můžeme do konce září v klidu snít.

Komentář

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
                  ... Myslíš, že když tady stokrát napíšu, že škodovka pojede v Krkonoších, že tam fakt nakonec pojede?
                  Neboj ,nějaká škodovka v Krkonoších pojede
                  Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Zatím nikdo rozumně nevysvětlil proč Bohemka se cpe na tak pozdní jí netradiční termín.Řikám si, že to nebude jen tak.V posledních letech se pořadatelé snaží svoji soutěž nějak zatraktivnit, ale pořád se jí to nějak nedaří.A nejde mi to příliš do hlavy, že zrovna v termínu kdy se jede Lausitz a to pár km nad nima.Aby to mělo hlavu a patu napadá mne, že se Bohemáci chtějí spojit s Lausitzem, jen to zatím nedali na vědomí veřejnosti a chtějí to jako překvapení na poslední chvíli.Na Bohemce jsem byl pravidelně 3 roky zpátky i s rodinou a cestou jsem to vždy s něčím spojil (např.návštěva Českého ráje,Babylon,apod.), ale letos nevím?Pokud nebude účast jezdců atraktivní považuji to za ohrožené,je to přece jen poněkud daleko.Pokud, ale by se to opravdu s Lausitzem spojili tak pochopitelně neváhám,ale to zřejmě bude jen fantasmagorie s mé strany.

Jo a napadá mne,že Lautsitz předloni žádal o pořadatelství do IRC, ale nedostali jej a letos také ne.Pokud by se spojili byli by pořadatelsky silnější.......??????

Komentář

gonzo: a už je to tady
                      Mickey.nj: ale vysvětlil a to ten nejpovolanější, tedy ředitel Mochan a myslím, že zrovna na stránkách eWRC. Kdo povolanější už by k tomu měl mluvit? Co se týče tvých rodinných výletů, tak Babylon funguje i na podzim a Český ráj se taky nikam nestěhuje.
                      Naposledy upraveno dřevěná srnka; 11-02-09, 17:16.
                      ... a přeci se točí!

Komentář

To Dřevěná srnka:Můžeš mne prosím na ten hovor s ředitelem nasměrovat?Přece jenom, je ten portál eWRC již docela solidní džungle (berte to jako kompliment!)Dík.

Komentář

Omlouvám se, ale nemůžu. Zkus použít funkce hledání na hlavní straně.
                          ... a přeci se točí!

Komentář

Ten článek se hledá dost těžko, je to tady: http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=9856

Komentář

To stiinek: Díky moc! Takže, hlavně kvůli ŠKODA Motorsport, aby se to nekolidovalo s jiným termínem, který se oni zúčastní,a aby mohli mít jako hlavní tahák obě Fábie S 2000.S WRCečkem již asi mimo závod tam letos nikdo nepojede - S 2000 jsou u nás na celkém solidním vzestupu a pevně věřím, že to bude pokračovat.No řekněte sami..
                              Kopecký - Fabia S 2000
                              Hanninen - Fabia S 2000
                              Kresta - Peugeot S 2000?
                              Tarabus - Fiat Punto S 2000 - v případě bojů o přední příčky v MMČR,jinak svět
                              Peták - Peugeot S 2000
                              Odložilík - Peugeot S 2000
                              Pantálek - Fiat Punto S 2000
                              Prokop by si to mohl tu Fabií S 2000 zkusit (tvrdí, že se v něm chce svézt a na Bohemce je doma)?
                              Někdo z Norska přes Hauglanda?
                              Nějaký ten Polák
                              Vojtěch - prý shání chechtáky na rally (ale to je zbožné přání)
                              A určitě i někdo nebo i někteří, kteří dostanou přes sezónu "rozum"

Jeli by jste pak na Lausitz Rally?Ale klídek, jen jsem se zasnil (sny se i plní).........

Komentář

Vůbec mě neberte vážně, jen jsem se malinko zasnil. Ale kdyby se k páteční Sosnový přidalo ještě něco malinkatýho...kdyby...
                                Mýstní potvrdí, že na této erzetce by v žádném případě nebyl rychlostní průměr přez sto...

Komentář

Working...
                                X