Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2009

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Bohemia 2009

Jablonecko 25cm noveho sněhu a 15jeste napadne tak nevím nevím jestlise náká bohemka pojede

Komentář

Tak dokonce i dalnice Turnov - Liberec je obtizne sjizdna (jeste ze jsem vcera prezul) a v Lbc je asi 10cm snehu.

Komentář

samá smutná zpráva
        WRC - Golden Age of Czech WRC ///// JKmodels
        !!!Jak bezpečně sledovat závody rally!!!

Komentář

Bohužel nás české Monte asi nečeká, protože u nás nesmí použít pneumatiky s hřeby ! Ani široké D10 ala Monte s malým hřebem ani užovky s krátkým hřebíkem ala Jänner. Pokud na silnici nebude mokrý asfalt, ale břečka něčeho neidentifikovatelného a přimrzajícího, nebude to závod, ale hazard. Najet s mokrou gumou po pár km mokrého asfaltu na ledovou plotnu, nebo na ujetý sníh...Vím, že se teď do mě pustí ti, kteří budou tvrdit, že rally je přizpůsobení podmínkám, ale jet s mokrou gumou na sněhu je nesmysl, stejně jako se sériovým zimákem. Jinou variantu naše řády nepovolují. Pokud se nestane zázrak, tak se z Bohemky 2009 stane velký prů.er.
          MravenecZ

Komentář

Mravenče, ale průšvih je, že se nesmí použít ty pneu s hřeby, víš jak nádherný závod by byl, kdyby se jel noční 45 km dlouhý Návarov a ještě na sněhu? Kam by se hrabal Col d Turini. Neexistuje nějaká výjimka pro to nasazení pneu s hřeby? Extrémní situace? No každopádně z dnešních seznamovaček se nikdo nic nedoví a třeba chudák Mikkelsen i kdyby zítra bylo krásně a 30°C nad nulou pojede krokem, pač to nezná.
            Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

V Jablonci padaj pořád sračky, kdo nemusí ať nejezdí,ty dvoulitorvý srágory nemaj šanci,doufám,že v sobotu budu v germánsku líp...vivat WRC

Komentář

Vyjímku mají myslím sanitní vozy.

Tohle vypada na rušení RZ.
                www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

• SNÍH vs RALLY BOHEMIA

Kluci, kdo z vás nemá zimní obutí nejezděte na Liberec. Dálnice je ve stoupání před libercem ucpaná, celá je navíc pod sněhem. RZ navarov a bzí po který jsem dneska jel jsou v podstatě celé pod sněhovou pokrývkou a nevím jak je propluhují, když mají plné ruce práce se silnicema 1. třídy, s dálnicema a s uklizením města. Večer vám sem přihodím info jak to vypadá na silnicích a na RZ. Ale pokud sem jedete vemte si do auta lopatu, deku a termostku s čajem. ZDAR

Komentář

Medvěde, tohle nevypadá na rušení RZ ale minimálně na rušení celých etap, ne-li celé rally. Dopadne to tak, že se pojede Městská a Sosnová a pak to sečtou. A v podstatě to mohla být krásná rally, ten sníh by byl fajn...kdyby byly pneu.
                    Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

• Re: SNÍH vs RALLY BOHEMIA

Teď jsem dostal info i z RZ Chloudov. Silnice není sice zablokovaná, ale je obtížně a to pouze se zimním obutím, průjezdná :-( RZ Sychrov alespoň co vím z části od Malá skála až Hodkovice je také pod sněhem. Okolí Jablonce nad nisou je absolutně izolované, popadané stromy a sníh. sakra takhle se to posere pár hodin před startem :-( Tak moc jsem se těšil.

Komentář

Liposh: to mě přesvědčovat nemusíš, že by to bylo fajn koukat na Bohemku na sněhu. Bylo by to super. Bohužel u nás hřeby být nesmí a podle mě by se teď narychlo ani nedaly pneumatiky s hřebem u nás koupit. Například na Janner se to dlouho dopředu objednávalo u distributorů. Navíc si neumím představit, že by je teď někdo narychlo povolil. Dostali jsme se do situace Rally Šumava 2004 a 2005 kdy byl podobný průšvih. Ostatně i Vsetín si to zažil pár let zpět a RZ se rušily. To poslední co bych chtěl je malovat čerta na zeď, ale jak vám říkám nevím, nevím.
                        MravenecZ

Komentář

Mohli by prosolit testovací okruh v Bělé, odkroužit tam pár koleček, jako okruhovou RZ a alespoň tím najet potřebné kiometry. Tam je příroda zvyklá od sovětské armády na ledascos a solit se tam určitě může do aleluja ....(pokus o vtip).
                          MravenecZ

Komentář

Nehrozí zrušení soutěže? Ono má totiž takto sněžit až do soboty...

Komentář

No, sněží i v Praze, a to je co říct, takže na RZ bude asi fakt velká legrace :-)
                              rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

Komentář

Zlatý naše Brno,po sněhu ani památky +3 stupně,vždyť je půlka října,na sníh je ještě času dost!OK letos Bohemka beze mne!Dlouho jsem váhal,ne ani tak kvůli sněhu oklolo trati,ale spát v autě při +-1 po večerním moknutí,to jsem jaksi nechtěl riskovat zdravotní následky. Mladší kluk hraje v sobotu ráno fotbal o první flek,tak se budu věnovat rodině a odpoledne půjdu tahat do pole řepu.Příští týden ve Vsetíně už bude líp a náhrada bude další týden šotolka u našich jižních sousedů!Takže letošní Bohemka,pokud se pojede tak zde od PC!!

Komentář

Working...
                                X