Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2009

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Rally Bohemia 2009

Tos vykoumal na horským kole, viď. Ale myslivcům radši nic neříkej. Tohle skončilo rokem 1989, teď nemyslím politicky, ale honem se podívej na Historii rally č. 9. Dneska by tě s tím nemýstným pískem vyfakovala i AJR.

Mě by stačila stará perla Zahrádky, Borek, Šváby, Pavlovice, Dřevčice, Drchlava.
    Naposledy upraveno Josef Novotný; 16-02-09, 16:14.

Komentář

Hele snění je proti stresu a tak proč se malinko nezasnít.Každý z nás se o něčem zasnil,třeba vyhraji milióny a kupim si Vás všecky....Také jsem se zasnil, jak by blízko mého bydliště mohla vést jedna RZ a ejhle za cca 8 let se můj sen stává skutečností! RZ Trúba na Valašské rally........

Komentář

Včera jsem se zasnil a když jsem se probudil, tak se v televizi rozplýval ňákej zelenej mozek, že na východní straně Krušných hor se daří tetřívkům a proti těm si neškrtne ani Katka Neumannová, natož nějaká rallye.

Komentář

No, ale aby v tom klidu nezlenivěli, bylo by je občas potřeba prohnat aby se trochu proletěli, na to by byla relly ideální......

Komentář

Pokusil jsem se zmapovat cesty vhodný na erzetky na Českolipsku. Některý se i jezdily při rally Česká lípa, rally Nový Bor, rallye Klíč nebo Lužický hory, rallye Škoda nebo Bohemia...Obvzlášť okolo Brniště je spoustu kvalitních cest vedoucích relativní pustinou. Nevím jestli se tu někdy něco jelo. V každým případě je to škoda a dala by se tu namotat slušná etapa. Mýsta jsou to mimo rezervace, aspoň doufám. Je velká škoda nemožnosti zabrousit do kopců na západ od Novýho Boru, tam by se daly střihat erzety jedna radost včetně kvalitních šotolinek, áále chko je chko...

Komentář

Chráněná oblast je chráněná oblast.Toto je opravdu nutné respektovat!Chráněná oblast není jen o tom, že se plaší zvěř apod., ale také o flóře jako takové a my fanoušci jsme dobytek, kteří by polámali různé chráněné rostliny,půdní rašeliniště pohnojili vlastními výkaly a močůvkou, nehledě nato, že bychom tu přírodu také ozdobili prazdnými kelímky, táckami od klobás apod........Jsem také rallyfanda, nejsem zanícený ochránce přírody, aby jste si nemysleli. Ale tohle musíme uznat!

Komentář

nejsem si jist jestli chko planýrovaná největším nepřítelem lesů-lesákama, má právo být označována titulem kvality typu chráněné krajiné oblasti. Toto se týká hlavně celýho hřebene kopců západně od Novýho Boru a Český Lípy. Tyto kopce, ač v CHKO, jsou neskutečně zjizvený a przněj se vesele dál. Tady by rally neublížila neboť už nemá dost dobře čemu. V 80 letech tu rus hledal uran a přemístil celý stráně. Teď tu řádí lesník a buduje planinu. Jako důkaz budiš toto:
                http://www.mapy.cz/#x=133213440@y=13...9301_149899137
                Nutno podotknout, že toto je asi dva roky starý snímek a současný stav je o dost katastrofálnější. Jakýkoliv argument o nemožnosti postavení erzety v této oblasti v zájmu ochrany přírody u mě neobstojí a je směšný. Místní lesák má ve mě velkýho nepřítele!
                Bude-li kdokoliv chtít podrobnosti, ať napíše...
                Naposledy upraveno zoid; 20-02-09, 06:42. Důvod: ***vostuda :) ***

Komentář

No jo zoide, a nenaděláš nic. Kolik by se tady u nás dalo postavit RZ, klidně i šotolinový sprint. Jenže hned přiletí Orálek s tím, že 4 km od tratě hnízdí ohrožený Pták Ohnivák(lat. Ptacus Plamenus) a je konec.Určitě, jak znám rallyfandy, bychom je umlátili, ugrilovali a ještě nechali ten grill rezivět ve starodávné studánce, produkující pitnou vodu nejmíň pro půl světa,podle toho co se kolem toho dělá ze cirkus...
                  Hlavně, že na hřibech častěj najdu gumu od lesnického traktora než praváka, to už nevadí nikomu.

Komentář

Zoide, prosím... Slova "místo" nebo "místní" se fakt nepíšou s "y". Brr

Komentář

Žil jsem v bludu...pardon

Komentář

Původně odeslal Mickey.nj Zobrazit příspěvek
                        Na Bohemce jsem byl pravidelně 3 roky zpátky i s rodinou a cestou jsem to vždy s něčím spojil (např.návštěva Českého ráje,Babylon,apod.), ale letos nevím?Pokud nebude účast jezdců atraktivní považuji to za ohrožené,je to přece jen poněkud daleko.
                        Já jsem taky Bohemku poslední roky spojoval s rodinou dovolenou v Prachovskejch skalách,takže termín mě taky trochu udělal čáru přes rozpočet.Hold budu absolvovat cestu přes republiku 2x.začátkem červenca na kolo a Svijany,no a v říjnu na Bohemku,ani jedno si nenechám ujít!!

Komentář

Bohemka pro mě podzimním termínem získá zase něco nového. Tratě by mohly dost klouzat a na cestách by mohlo být dost vytahaného listí a bláta. Do Babylonu se dá jít i když je venku +5 stupňů, ne?
                          Navíc je vysoce pravděpodobné, že pojede Škodovka se dvěma vozy S2000, protože kvůli ní se termínem hýbalo.
                          MravenecZ

Komentář

Počasí ve Smržovce loni v říjnu:

http://www.wunderground.com/weathers...y=20&year=2008

Komentář

JaraKl: Si letos koupíme běžky a uděláme exkurzi do Vesce, ne?

Komentář

Byl jsem na každé z posledních třech Bohemkách a vždy jsem to s něčím, ale každý rok s něčím jiným spojil.Je fakt, že jsem Babylon kvůli klukovi nevynechal ani jednou a dá se na něj jí kdykoliv.Mě hlavně šlo o to,že podzim v říjnu bývá ošemetný na počasí a tak se toho plánovat do přírody moc nedá.Něco jiného je babí léto v září, to by si dal říct!Ale jak se znám nejspíš zase něco vymyslím a na tu BR pojedu zas....

Komentář

Working...
                                X