Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2009

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Bohemia 2009

pláštěnka stojí 50kč a stačí pro ní dojít do obchodu.Zařídit náhradní rz stojí spoustu peněz a vyřizování.Takováhle událost je jednou za 100let a ty kvůli tomu budeš na každej rok zařizovat povolení na rz která se stejně nepojede a budeš to platit?Tak to zkus navrhnout a že vše zaplatíš a obstaráš na každou soutěž a bude to super
    WRC - Golden Age of Czech WRC ///// JKmodels
    !!!Jak bezpečně sledovat závody rally!!!

Komentář

Pánové, já razím heslo, že nikdy nelze svalovat vinu na náhodu, či počasí. Pojďme se tedy dohodnout, že situaci přičteme globálnímu oteplování způsobenému nedodržováním Kjótského protokolu ze stran USA a Číny...a startovné se bude vymáhat na Baracku Obamovi
      Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Možná by si zdejší křiklouni měli zkusit uspořádat nějakou soutěž, aspoň slalom, nebo tak něco. Pak by asi změnili názor...

Komentář

Proč tu není Tomáš Singer. Ten by se k tomu za Asociaci jezdců určitě nějakým způsobem vyjádřil a za kolegy postavil.

Komentář

Původně odeslal liposh Zobrazit příspěvek
            Pánové, já razím heslo, že nikdy nelze svalovat vinu na náhodu, či počasí. Pojďme se tedy dohodnout, že situaci přičteme globálnímu oteplování způsobenému nedodržováním Kjótského protokolu ze stran USA a Číny...a startovné se bude vymáhat na Baracku Obamovi

Muhehe
            Konecne prispevek k veci :-D Tam si podme stezovat

Komentář

A už se tak stalo. Byla vyslišena má slova.

Počasí udělalo z Rally Bohemia nepovedený rallysprint
              Pá, 16/10/2009 - 08:37 — Tomáš Singer

Již termín, na který se posunula Rally Bohemia, vyvolával mezi jezdci nelibost a u diváků tomu bylo stejně. Obava byla z počasí a z těžkých RZ na Jablonecku. Další dosti nebvyklou věcí byla dlouhá RZ, která se měla jet také v noci. V jeden okamžik by bylo na této RZ minimálně 30 posádek. Jezdci měli obavu z defektu a následné výměny kola na úzké silnici a ve tmě. Obava byla z možnosti úrazu od následující posádky, nebo z ucpání trati a následném zrušení RZ, tedy téměř pětiny závodu. Bohužel počasí tyto otazníky a obavy vyřešilo za všechny. Z těžké rally, kde se má rozhodnout o titulu Mistra České republiky, se stává rallysprint a to ještě dosti nepovedený. Nemůžeme vynit organizátory za vrtoch počasí a za následné rozhodnutí. Asi nebylo jiné možnosti. Sami jsme viděli, co se na Jablonecku dělo a děje. Na druhou stranu si myslím, že by bylo od organizátorů férové posádkám část startovného vrátit. Necháme se tedy překvapit, co bude dál, a nezbývá než se smířit s tím, že o letošním titulu MMČR rozhodne tento, vinou počasí, ne zcela povedený závod hodný názvu Rally Bohemia.

Tomáš Singer

Komentář

Původně odeslal otas43 Zobrazit příspěvek
                Můžeš to víc rozvést? Informace o tom že Valda nejede jsem si všiml až teď ráno =(
                http://rallyzone.cz/rally-cesko/3109...akonec-chybet/

Komentář

Nechápu pořadatele Rally Bohemia!!!! letošní bohemka mohla být jedna z nejzajímavějších v historii aspon si myslím. Důvod vynechání kvůli sněhu mi příjde jako blbost!!!

Komentář

Náhradní RZ je kravina, to by se musela i preventivně najíždět, protože co kdyby...
                    To co se stalo je nemožný ovlivnit, sníh do zelenýho lupení je průser protože všechen zůstane na stromech a ty se lámou. Pravděpodobně byli odvoláni hasiči k nějakýmu případu a jak potom řešit nastalou situaci... Nicméně je-li pravda že některý posádky najížděli na slickách, tak bych viděl problém i tu.
                    Toto náhradní řešení je jediný logický, bohužel. Je tam navíc rz Vinec a Sosnová se pojede 2x, což mě příjde dobré i pro příště, neboť se jednou může startovat vlevo a jednou v pravo.
                    S čímpak jezdí VT?

Komentář

Tak vojtěch taky nejede a ani valda

Komentář

Johnnyxb: Ty trulo. Namontuješ snad na soutěžní vozy motorové pily a elektrikáře. Z důvodu hustého sněžení a tím i váze sněhu na stromech a drátech padají. Navíc po silném větru sníh namrzá. Kde máš bezpečnost?

Komentář

Štěpán Vojtěch – Michal Ernst

„Byl jsem jednak velmi mile překvapen jak auto funguje po stránce podvozku. Pochopitelně mi chybělo turbo a musel jsem se přizpůsobit využitelnému pásmu otáček. Je potřeba mít s autem nějakou zkušenost, abych byl schopen držet v tom správném režimu. Ale jinak je to čistokrevné závodní auto a funguje moc pěkně. Stejně tak jsem měl radost jak rychle jsem se dostal do vnímání soutěžního stylu jízdy, ani mi nepřišlo, že jsem v rallyeovém autě neseděl skoro 2 roky. Čekal jsem, že mi zvykání si bude trvat déle a o to víc mne mrzí, že nakonec na Rallye Bohemia startovat nebudeme,“ nechal se Štěpán slyšet na adresu pro něho zcela nového závodního vozu. Posádka i celý tým přistupovaly k přípravě na soutěž velmi zodpovědně, bohužel rozmary počasí přinutily tým po dohodě se sponzory svůj návrat na Štěpána Vojtěcha a Michala Ernsta na tratě českých rallye odložit.
                          „Je nám líto pořadatelů, kteří se díky počasí dostali do nezáviděníhodné situace. Na rozdíl od nás nemají možnost volby a pokusili se soutěž zachránit alespoň tím, že ji zkrátili na nějakých 60 km. Pro nás by to ale byl zbytečný luxus za takových okolností soutěž jet a raději si start s tímhle autem schováme na později, tak abychom si tuhle příležitost pořádně užili pokud možno v plné délce soutěže. Dokonce jsem si pořídil i novou helmu, ale prozatím asi skončí ve skříni,“ vtipkoval ve čtvrtek večer Štěpán.

Účinkování Štěpána Vojtěcha a Michala Ernsta na Rallye Bohemia se tak omezí na pouhé přejetí startovní rampy. Doufáme, že naši fanoušci pochopí rozhodnutí týmu a budou se stejně jako Štěpán těšit na odložené vystoupení s Fabií S2000.

Komentář

Navíc není tomu tak že v místech, kde je vyhlášena kalamita/stav ohrožení, by mohla být povolená uzavírka silnice zrušena z moci úřední? Protože průjezdných cest v těch místech třeba tolik není a uzavírat další úseky "jen kvuli závodům" v takové situaci by asi nebylo idelání.
                            Jen mě to tak napadlo, je to čistá špekulace, ale ani bych se nedivil...

Komentář

to bych se opravdu smál kdyby svůj start odvolala i kopecký a hanninen

Komentář

Původně odeslal Johnnyxb Zobrazit příspěvek
                                Nechápu pořadatele Rally Bohemia!!!! letošní bohemka mohla být jedna z nejzajímavějších v historii aspon si myslím. Důvod vynechání kvůli sněhu mi příjde jako blbost!!!
                                Pokud by nebyl sníh tak bych s tebou plně souhlasil,ale díky sněhu nikdo nechce riskovat se zdravím soutěžících..Pustit je na ten maras a navíc bez hřebíků je totální blbost.

Komentář

Working...
                                X