Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2009

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Bohemia 2009

Původně odeslal kozy00 Zobrazit příspěvek
    to bych se opravdu smál kdyby svůj start odvolala i kopecký a hanninen
    ty jsou v práci, ty musej

Komentář

Stejně by to chtělo rozjet nějakou kampaň, aby se mohly všeobecně bez nutností vyjednávat výjimky jezdit pneu s hroty. takhle to nejde dál, aby se rally jezdily jen v nížinách a jen od května (pač v Aprílu je Aprílové počasí) do září.
      Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Z autodromu zjištěno následující:

Informace k RZ v Sosnové:

Cena lístků:

Stání - 50,- Kč
        Tribuna - 150,- Kč

V prodeji jsou lístky pouze na stání a tribuny D a G (nekryté tribuny).

Pozor, přístup ze Sosnové podchodem na autodrom je nemožný díky probíhajícím stavebním pracem na přeložce silnice I/9.

Komentář

Tak jsem slyšel, že Honza Kopecký už dostal od pana Hrabánka nůžky a barevný papíry a po vzoru Patrizie Sciascia na San Remu bude při jízdě vyhazovat barevný papírový srdíčka jako součást reklamní kampaně
          Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

tak to stačí za 50kč na stání.
            WRC - Golden Age of Czech WRC ///// JKmodels
            !!!Jak bezpečně sledovat závody rally!!!

Komentář

A ti co dělaj ve fabrice a jsou v odborech, mají vlezné zadarmo. Stačí se proukázat průkazem odborů.

Komentář

Původně odeslal Luky_CZ Zobrazit příspěvek
                Navíc není tomu tak že v místech, kde je vyhlášena kalamita/stav ohrožení, by mohla být povolená uzavírka silnice zrušena z moci úřední? Protože průjezdných cest v těch místech třeba tolik není a uzavírat další úseky "jen kvuli závodům" v takové situaci by asi nebylo idelání.
                Jen mě to tak napadlo, je to čistá špekulace, ale ani bych se nedivil...
                Tak presne proto se to rusi na liberecku, jablonecku i semilsku. Protoze statni organy kvuli kalamite zrusili (rusi) puvodni povoleni.

Komentář

Ale tady nejde jen o povrch RZ. Jde o to že se lámou stromy a celá oblast má jiné starosti než aby jim za baráky lítaly soutěžní auta

Komentář

Původně odeslal jonas3 Zobrazit příspěvek
                    Tak presne proto se to rusi na liberecku, jablonecku i semilsku. Protoze statni organy kvuli kalamite zrusili (rusi) puvodni povoleni.
                    http://www.rallybohemia.cz/2009/TS%20sobota%20_2.pdf

Komentář

Tak kolem poledne vyrážim sm.Boleslav,snad to tedy bude stát za něco oproti původnímu plánu.Ale těšil jsem se na to dobu a i kdybych se měl jít jen podívat na start,tak tam jedu.Jsem zvědavej,kdo všechno tedy rally pojede...
                      “...dokud udržím meč a moč, chci závodit“-L.Hršel

Komentář

Původně odeslal liposh Zobrazit příspěvek
                        Tak jsem slyšel, že Honza Kopecký už dostal od pana Hrabánka nůžky a barevný papíry a po vzoru Patrizie Sciascia na San Remu bude při jízdě vyhazovat barevný papírový srdíčka jako součást reklamní kampaně
                        tak to měl začít už před týdnem..dnes už toho moc nevystřihne...

Komentář

MarcoPOLLO: dyk to povidam, akorat jsem nevedel, kde jsem to vcera pred pulnoci v podrousenem stavu cetl, abych to sem mohl nalinkovat

Komentář

vem si deštník a teplé prádlo, opět tu prší a je 2.8 stupňů

Komentář

já vyjíždím v půj jedný vlakem tak snad stihnu ten start.
                              Nexus Racing a nikdy jinak !!!!!

Komentář

bohemak: na hlavaku přestup na vlak MB město a vyhodí Tě to rovnou na startu

Komentář

Working...
                                X