Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Příbram 2009

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rally Příbram 2009

Tak jsem zaslechl, že firma Fuchs Oi končí s Rally Příbram...Asi na Fuchs Oil dopadá krize v automobilovém průmyslu, když jsou prý prvonáplně Fuchs dodávány do Škodovek...

Tak jsem zvědav jak to bude s Příbramí, aby těch mistráků nebylo jenom šest

Re: Rally Příbram 2009

S tím jestli bude Příbram mám také veliky strach,co jsem zaslechl,tak ten nový ředitel moc pro to nedělá,když si např. nechá prodat startovní rampu.ale rád se budu mýlit.
    S tou zprávou o konci Fuchs oilu,bych se nedivil,kdyby ,tam hrála také roli malá snaha při (ne)jednáních o dalším působení jako sponzor,ale to je jen moje vize,na základě,co o tom vím
    AUTOSPORT KLUB RALLY PŘÍBRAM,2002 - součastnost
    Rally fans Pribram

Komentář

Chlapče, Ty mi piješ krev !!
      Rampu prodal Berger sen. bez ohledu na to co bude a nebude, byla jeho stejně jako rozhodnutí jak s ní naloží, nehledě na to, že jestli se Rally pojede nebo ne, nestojí na nějákém kusu železa a dřeva, ale na úplně jiných věcech, ale o tom toho asi moc nevíš......
      Stejně jako, že Fuchs měl podepsanou smlouvu s Bergerem. Měli by jsme být rádi, že se najde jěště dnes parta nadšenců co mají zájem a snahu v pokračování Rally Příbram!!!

Komentář

Bez ohledu?tak proč když to věděl,že ji chce prodávat,si ji nenechal,a bylo mu to jedno?Jinak máš pravdu že na kusu dřeva a železa to nestojí,ale už to o něčem svědčí.S tou snahou nevím,když jsem ho viděl na závěrečné schůzi,tak pochybuji,ale rád se budu mýlit,protože i mě vadí,kdyby se jet neměla
        Rally fans Pribram

Komentář

Re: Fuchs Oil Rally Příbram 2008

Tak jsem se doslechl,že se organizátoři zajímají o kdysi zajímavou rz Strýčkovy- Zadní Poříčí.Tak jsem zvědav,co se z toho vyklube
          Rally fans Pribram

Komentář

Ono se toho napovídá.....Počkal bych co a jak bude....teda jestli bude :-(

Komentář

Jojo,necháme se překvapit,taky mám strach, jetli vůbec něco bude...(nechci být negativní,ale nevím)
              Rally fans Pribram

Komentář

taky se mluvilo,že by se rally Příbram mohla vrátit na sedlčansko,neví o tom někdo?

Komentář

Mluvilo se o tom,ale asi sám víš,jaký je postoj obcí k rallye,sám jsem zvědav,co vymyslí nový ředitel
                  Rally fans Pribram

Komentář

Nevíte prosím někdo, kde bych našel startovní listinu rally pb rok 99 a 2000.Dík za případnou pomoc.

Komentář

Příbram 1999 je tady: http://www.ewrc-results.com/startlist.php?event=284
                      Příbram 2000 na ewrc-results zatím není - jestli na to spěcháš, můžu se ti mrknout doma a kdyžtak poslat mailem...
                      FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
                      Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Díky moc. Zase tolik nepospíchám.

Komentář

Tak mi to stejně nedalo a tu startovku z roku 2000 jsem ti naskenoval. Těch čísílek navíc si nevšímej, to jsou takové naše časoměřičské pokusy
                          FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
                          Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Ještě jednou děkuji.

Komentář

Rally Příbram 2009

Tak prý se Rally Příbram nebudu již jmenovat Fuchs Oil Rally Příbram, ale bude asi bez názvu hlavního partnera.....a snad se i chystá v dohledné době oficiální info k letošnímu ročníku.
                              Tolik pro "zasvěcené" dopisovatele :-)

Komentář

Working...
                              X