Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Agrotec Rally Hustopeče 2009

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Nitram
    replied
    Re: Agrotec Rally Hustopeče 2009

Mobilním telefonem,ale nejsou špatný

Zanechat komentář:

• Jiří Dokulil
    replied

Doplněny hustopečské fotky Michala Šebesty: http://www.ftr-media.com/fotogalerie/index.php?cat=26

Zanechat komentář:

• Plhus
    replied

Obrázky z Hustopečí: http://www.src.czechrallyeweb.net/pa...topece2009.htm

Zanechat komentář:

• emk
    replied

Křest ohněm

Hustopečská soutěž měla pro bratrskou posádku Nedbalů zvláštní příchuť. Poprvé pořádně pokřtili svůj závodní speciál. I přes toto zaváhání provázené nemalými problémy dokázali dovést svůj vůz do cíle a ještě si připsali body do absolutního pořadí... celý rozhovor Červa s Jirkou a Michalem je zde http://emk.cz/?p=2884

Zanechat komentář:

• emk
    replied

Agrotec Rally Hustopeče v podání

st. č. 6 Vladimír Barvík - Josef Bartončík / 30 fotek a 3 onboardy - http://emk.cz/?p=2868

st. č. 44 Tomáš Pletka - Trantišek Rajnoha / 21 fotek - http://emk.cz/?p=2869

st. č. 60 Michael Bartončík - Michal Večerka / 30 fotek - http://emk.cz/?p=2867

st. č. 212 Nedbal Michal - Nedbal Jiří / 30 fotek a 2 onboardy - http://emk.cz/?p=2870

Zanechat komentář:

• Ladis
    replied

Ještě jednou se k tomu lehvce vrátím.Včera jsme se díval na videokazetu z rally Šumava 2000 a ty špalíry a neskutečné množství diváku stojících přímo u trati a ani jeden zraněný....na tohleto já vzpomínám. A když si vezmu,že dnes chodí tak desetina lidí (jestli vůbec to),tak dybych si mohl stoupnout tam,kde jsem stával dříve normálně,tak bych viděl díky malému počtu díváku ještě mnohem víc,než dřív........no bohužel jsou to už jen vzpomínky......!!

Zanechat komentář:

• fabias2000
    replied

něco z hustopeč kvalita špatná je to foťák

Zanechat komentář:

• inek
    replied

Pánové také souhlasím a tak jsem uposlechl rad jednoho zkušeného spolujezdce a s diváka jsem se přestěhoval za volant (i když jen a pouze do poslení ligy). Situace ohledně diváků je řek bych už neunosná, na rally v Čr nikdo nechodí a ti co jdou tak nadavají (až na vyjímky a ty já obdivuji). Nejlepší příklad byla RZ na BVV kde na nejatraktivnějším místě (brod) mohlo dobře vidět cca. tak 150 diváků. Divácká RZ která není pro diváky, no nevím kam to došlo... a proto rally jako divák ANO ale NE v ČR.

Zanechat komentář:

• dalva
    replied

Asi to máme podobně,nechápu co se proti dřívějšku změnilo,snad jen to,že jezdí kdejaký ořežprut a na rallye chodí víc nezkušených,ale jak říkáš,dřív jsme mohli stát kde jsme chtěli(bezpečně) a ted je to souboj a hra na schovku.

Zanechat komentář:

• Ladis
    replied

...k tomu konci - ale je to prostě absurdní a v té době na trati nebylo žádné auto a bylo to hned u startu do okruhu,takže jsem samozřejmě viděl,co se děje na startu....jo,jinak taktika,že v době,kdy jedou komisaři po trati je nejlepší stát 100m v poli a tvářit se,že mě vlastně rally ani nezajímá :-)!!
    Ty Diváky jsem chtěl vidět v dědině,protože prostě se mi tam vloni líbilo a naopak ta šotolina za dědinou mi vloni až tak atraktivní nepřipadala,ale asi jsem přijel od Šitbořic z "blbé" strany,kde byli i Ti policisté,takže je jakokoliv přesvědčit,že jen přeběhnu tam, kde stojí ostatní lidé prostě nešlo.....
    Ale celkově já prostě vzpomínám na časy, kdy jsme stávali v mnohem větším počtu lidí na místech,kde Tě dnes stát prostě nenechají,ačkoliv na 99% jsou to absolutně bezpečná místa,kde se nikomu nic nemůže stát! Jednoduše nejsem nadšen z toho,co dnes jako divák mám možnost odkud sledovat a evidntně dle reakcí ostatních lidí na úsecích,kde jsem stál, nejsem sám! Z rally jsem se vždycky vracel se zážitky,které ale v poslední době vystřídalo spíš rozčarování a zklamání.Nikomu nic nevnucuji,jen konstatuji!

Zanechat komentář:

• Dag
    replied

Původně odeslal Ladis Zobrazit příspěvek
    No já jako už vysloužilý rally fanda jsem naopak z toho,co je nyní divákům "dovoleno" velmi velmi zklamaný a na příští rally se mi upřímně nechce.
    Na výstavišti mi pořadaltel v 19:08 nechtěl dovolit přejít přes trať (upozorňuji,že evidentně o tom,co je rally neměl ani šajnu).Já jsem fanda soudný,rozohdně se zabít nebo přejet nenechám,ale toto už je na mě moc. A když jsem přijel v sobotu do obce Diváky,kde se mi mimochodem vloni hodně líbilo,narazil jsem na další podobné, spolčené ještě navíc s příslušníky, takže jsem stál tentokrát za mlíkem asi 40m od trati od zatáčky,kde auto by nemohlo skončit,i kdyby ten řidič byl totálně na šrot! Rally přestává být pro nás,pro diváky,lidí už tam stejně chodí jen pár a po takovýchto zkušenostech bude ještě hůř....bude to mít ale bohužel následky v tom,že i odliv sponzorů bude pokračovat,tekže předpovídám,že úroveň bude i nadále klesat (54 stratujících ve velkém mistráku - to je panečku velká slabota)! Já jsem z toho prostě zklamaný a nelíbí se mi,kam to spěje.....pamatuji si,kde jsme stávali u trati,když jezdili WRCA, to byly zážitky,to byl občas adrenalin...a nikomu se nikdy nic nestalo. Te´d tam stojíš,jako na okruhu..a o tom rally není!
    asi bych to řešil tak že bych šel do mín přistupných míst ... jsou určitě hodnotnější než prujezdy vesnicema a hlídané je to tam méně .. předpokládá se totiž že si taková místa vybere fanoušek trochu pokročilejší. Dál bych to asi tratákovi vysvětlil ... že zakazovat přebíhat 50 minut před startem .. to naděla vic škody než užitku ... nicméně při prujezdu bezpečnosti a pozorovatelu musí byt vše jako by jelo ostré auto

Zanechat komentář:

• JaraKl
    replied

Má pravdu předsedo,já byl na druhou rundu s ním,bez problémů jsme prošli 15 min před ostrým autem od hospody po trati až na šotolinu za dědinou(cca 300m),pěkně hezky i se škopkem v ruce.Zpět samozřejmě už po poli zadem (ještě jezdila auta).Ale i jinde byli pořadatelé v pohodě.

Zanechat komentář:

• pokec
    replied

to ladis:no vidíš já byl taky v Divákách na obě rundy at už u hospody nebo na návsi pár metrů od silnice dokonce jsem několikrát přebíhal a vůbec žádný problém tam ze strany pořadatelů nebyl.

Zanechat komentář:

• gonzo
    replied

Jedna zajímavost z Hustopečí.Loni dojel na 9 místě J. Votava a 10 byl Pantálek.Votava se dostal před Pantálka v poslední RZ. Letos se situace opakovala naprosto stejně.Votava Pantálka pojel opět až v poslední RZ a opět boj o 9 místo.

Zanechat komentář:

• sledus1
    replied

to jeleň: tak že by měl někdo natoučenou přímo tu ranu, tak to řeknu na 100%, že nikdo. Jediný živý, kdo tam byl, byl pořadatel a pro něho to musel být taky šok, protože viděl až konec. Bylo to v lese, okolo samé šáší, takže viditelnost velmi špatná. Samozřejmě fotky rozbitého auta někde najdeš, zkus se třeba podívat na stránky rallysportu příluky

Zanechat komentář:

Working...
X