Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Krkonoše

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Krkonoše

Tys ho viděl na vlastní oči? Já ano. V civilu, bez auta a zcela jistě ne na trati!
    Původně odeslal Miloš-V Zobrazit příspěvek
    Kopecký jel, ale mimo pořadí, Hudec už si fakt dělá srandu
    ... a přeci se točí!

Komentář

Původně odeslal fabias2000 Zobrazit příspěvek
      co kopecký jel nebo ne ? teď jsem dorazil z práce tak nic nevím a ve výsledcích ho nevidím dík za info
      Honza nejel, nepustil ho hlavní technický komisař.... Vloni na Barumce to šlo, na San Remu taky, letos v Krkonoších ne. Ale ono to tou rychlostí asi nebude

Komentář

Tipovačka již vyhodnocena.
        Neříkej vždy co víš, ale vždy se snaž vědět co říkáš.

Komentář

To dítě co ho pan Hovorka srazil stál vedle mě u parovodu..já stačila utéct...byl to chlapeček..ne holčička,ale to je jedno.Doufám,že mu v nemocnici nenašli nějaký vážný zranění,prý ho udržují v umělém spánku...nevíte někdo více informací? Hrozný pohled,když se na vás řítí auto a ještě když vezme malý děcko,nikomu to nepřeju.

Držím pěsti

Komentář

Jinak Kopecký nejel....pohádal se s pořadatelem..dal Kopejdovi na výběr,prý buďpojede jako předjezdec a pomalu,nebo vůbec...tak si vybral radši druhou variantu.
            Emil se moc nepředved....no jo už to není to co to bývalo...ale sázku,že ho Míra Jnota natře jsem vyhrála ...

Komentář

tak o tom dítěti taky nic nevím co se tam stalo??

Komentář

Původně odeslal Rendis Zobrazit příspěvek
                To dítě co ho pan Hovorka srazil stál vedle mě u parovodu..já stačila utéct...byl to chlapeček..ne holčička,ale to je jedno.Doufám,že mu v nemocnici nenašli nějaký vážný zranění,prý ho udržují v umělém spánku...nevíte někdo více informací? Hrozný pohled,když se na vás řítí auto a ještě když vezme malý děcko,nikomu to nepřeju.

Držím pěsti
                jj věřím že to byl hrozný pohled já jsem zas vyděl j.semeráda jak šel do skupinky fotografů kteří byli hodně rádi že stačily uskočit.Diváci v tom místě stáli za plotem a ten tam nebít tak by to dopadlo velice špatně.V takovích chvílích raději zavřít oči a doufat že to dobře dopadne.Po tomhle incidentu už vím že autu se těžko člověk vyhne a že páska vás opravdu nezachrání a proto by si každý měl vybírat bezpečná místa
                WRC - Golden Age of Czech WRC ///// JKmodels
                !!!Jak bezpečně sledovat závody rally!!!

Komentář

A koho ten plot bil?

Komentář

Chválím kopeckého rozhodnutí

Komentář

Původně odeslal W.O.C.W Zobrazit příspěvek
                      A koho ten plot bil?
                      někdy to prostě ulítne no

Komentář

Prosím nemaťte druhé: Pořadatel a sportovní, tedy nikoli technický (jak už tu taky jeden zasvěcený znalec napsal), komisař není pořadatel. Pořadatelé zcela jistě měli zájem na startu továrního jezdce a továrního vozu, ale delegovaní činovníci byli proti. Kdo byli delegovaní činovníci se dočtete ve Zvláštních ustanoveních a někteří se budou divit, jiní se naopak divit nebudou.
                        Původně odeslal Rendis Zobrazit příspěvek
                        Jinak Kopecký nejel....pohádal se s pořadatelem..dal Kopejdovi na výběr,prý buďpojede jako předjezdec a pomalu,nebo vůbec...tak si vybral radši druhou variantu.
                        Emil se moc nepředved....no jo už to není to co to bývalo...ale sázku,že ho Míra Jnota natře jsem vyhrála ...
                        ... a přeci se točí!

Komentář

Původně odeslal veverka Zobrazit příspěvek
                          Chválím kopeckého rozhodnutí
                          Neví někdo něco víc,co jsem se dočetl tak se prý nepohodl s tech.komisařem nebo co...
                          Srnko ja se nedivím,technický komisař byl tuším Pavel Schovánek,což byl tuším spolujezdec kdysi Václava Blahny teda pokud je to on a otec Filipa Schovánka.Pokud se pletu prosím nekamenovat

Komentář

Původně odeslal fabias2000 Zobrazit příspěvek
                            někdy to prostě ulítne no
                            http://www.youtube.com/watch?v=Qm5Ew-QtKH8

Komentář

Původně odeslal W.O.C.W Zobrazit příspěvek
                              A koho ten plot bil?
                              byl to barák s plotem tam jak to poslal ven hudec akorát že hudec to strhnul do levé strany a semerád bohužel na pravou.Za tím plotem stáli majitele toho domu a jejich znamí to nevim.Nebít tam ten plot tak by to dopadlo opravdu špatně.Nevím jestli má pořadatel pravomoc takovéto diváky vyhnat ale asi né.
                              WRC - Golden Age of Czech WRC ///// JKmodels
                              !!!Jak bezpečně sledovat závody rally!!!

Komentář

Původně odeslal Lada.s Zobrazit příspěvek
                                Ví někdo jak se přesně stala nehoda Petáka?
                                Prej pomalej defekt a v zatáčce u těch stromů mu ta guma bouchla. Nejdřív trefil jeden strom na svou stranu, kolem toho se obtočil a trefil hned další, ale tentokrát na spolujezdce..

Komentář

Working...
                                X