Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Krkonoše

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Rally Krkonoše

Původně odeslal Martin Plesník Zobrazit příspěvek
    Další zajímavá informace je,že pojede Vrky! se 130 LR v rámci K4 Poháru!
    Tyo teď jsem se toho všiml, Vrky s Melšou, tak to bude palba. Držím palce kluci
    http://jannidlrally.rajce.idnes.cz/

Komentář

Tak jsem se dočetla, že AJR má výhrady k první RZ na Rally Krkonoše. Jsem zvědavá, co se teď bude dít, jestli opravdu doporučení ARJ bude někdo brát vážně či ne. Podle ARJ začátek této RZ je rychlý a nebezpečný a navíc nemá žádnou sportovní hodnotu.
      I ten, kdo neumí vařit, má právo se ve slušnosti vyjádřit ke kvalitě jídla.

Komentář

Nebylo náhodou někde napsané že maximum je 120 posádek??a je jich už přes 130.

Komentář

S tím počtem nevím, kolik je maximum, ale jen připomínám, že letos na Kopné bylo přijato 129 posádek.

Komentář

Původně odeslal rak-rally Zobrazit příspěvek
            Nebylo náhodou někde napsané že maximum je 120 posádek??a je jich už přes 130.
            Jo ten počet je uveden v ZU.
            Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Doufám, že problémy s tratí nepřerostou pořadatelům a AJR přes hlavu (snad se nějak domluví, jde přeci jen o dost důležitou věc a tou je bezpečnost), na eWRC jsem o tom nic nenašla:

http://ajr.cz/?q=node/93
              http://www.rallykrkonose.cz/
              Naposledy upraveno Agatka; 01-08-09, 07:53. Důvod: překlep

Komentář

nemáte prosím nějaké typy z dobrých míst na RZtách?díky

Komentář

Z ofiko stránek: Organizační výbor Rally Krkonoše na svém včerejším zasedání rozhodl o zkrácení RZ 1, 5. Nový start RZ 1, 5 bude v bodě prvního radiobodu V Peklích.

Komentář

Původně odeslal 9Venca9 Zobrazit příspěvek
                    nemáte prosím nějaké typy z dobrých míst na RZtách?díky
                    Ahoj právě jsem sledoval zveřejnění diváckých míst na Rally. Pokud se mohu připojit s návrhem ke sledování tak možná dobré místo bude na RZ 2,6 Na Dvoračce. Pak dále uvádějí DM u retarderu, kde je vybetonovaná propusť rybníka, kterou budou projíždět po rovném úseku v klesání a pak
                    s dalším průjezdem šikany, ale tam je dosti málo místa, protože je tam parovod a ten zabírá dost místa. Leda se na něho postavit. Dále je pak dobré místo na Zámeckém vrchu, kde se prudce otáčí po stoupání. Sem je ale dosti stížený přístup ( v lese ). RZ 1,5 je pouze uvedené místo Na Hrádečku v serpentýnách v lesním porostu. Možná pak by byl dobrý úsek při sjíždění ke Golf Klubu Grund před koncem RZ. RZ 3,7 jsou místa na částí obce Trutnov - Kryblice. Volný úsek v mírném stoupání ( rychlost ). Šotolinová místa jsou na RZ 3,5 a to u sochy Sv. Josefa na Píščité výšině. Zde projíždějí táhlou pravotočivou zatáčkou v klesání. Jinak na většíně míst je nový živičný povrch. To je asi vše. Jestli chceš ještě nějak více popsat místa kudy pojedou a co Vás hlavně zajímá tak se ozvěte!!!! Hary

Komentář

Dotaz na T.Singera!! O úseku na 1.RZ se nevědělo při schvalování? Zápis hovoří jinač!!
                      Pavel PETR - Jaroměř

Komentář

Pape: Jukni na stránky asociace, Singer vysvětluje.
                        ... a přeci se točí!

Komentář

Doufam, že se tam v noci zase něco nesemlelo a ty načatý stromy z minulý bouřky nepopadaly na tratě teď....

Komentář

Doufám,že Tom Kašpárek se sveze víc než jednu RZ jak v Třebíči.

Komentář

Akorát absolutně nechápu!proč má Kašpárek s Civicem,i když nedojel ani jednu RZ v závodním tempu jako jezdec,má nižší číslo než Švidrnoch,který je celkově 3. ve třídě A6!Absolutně nechápu!

Komentář

Já taky ne,jedou 6 N2 se mě zdá,a oni ho dali hned za Pešla,dyt Kobliha je dost dobrý a Kaválek taky umí pěkně zajet.
                                Naposledy upraveno rak-rally; 03-08-09, 10:32.

Komentář

Working...
                                X