Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Krkonoše

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Krkonoše

Tak mě to z toho až tak jasné naopak není,protože Venca řekl,že auto je stejná specifikace,jako jeho....Že by se opravdu projevilo to,že Venca většinu tratí v mistráku už dokonale zná,má 10x odjeto...? Těžko říct....ale testovací tempo není,že mu Valda dává na každé RZ 10s,to by Vencovi k ničemu nebylo,takovým způsobem a tempem testovat.Může to tedy znamenat,že má svoje MITSU o dost lepší (nevím,technicky v čem),než ostatní konkurence u nás.Je to samozřejmě jen moje polemika a je mi jasné,že na Barumce zase bude z Myšáků suverénně nejlepší, o tom vůbec nepochybuji.

Komentář

no, i Valda když měl pujčený auto od seznamu jel opatrněji, bude to asi tím...
      !!!GO VALDA GO!!!

Komentář

na mediasportu lze stáhnout onboard Pepy Petáka z RZ1
        Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Já bych řekl, že jet s rezervou a dojet na 7. místě je podle mě na "rozjetí" před barumkou mnohem lepší, než se s půjčeným autem nesmyslně hnát za vítězstvím, a opřít to někde na začátku rally, nemyslíte?

Komentář

Nemáte prosím někdo nějaké informace o zdravotním stavu toho chlapečka?
            Děkuji moc

Komentář

Viděl bych to jako Lada.s. nebyl důvod s tím autem někde říznout. Venca je dost spolehlivý jezdec. O autu se vyjadřoval dobře. Těch proměnných je moc a nikdo nevíme co v tom bylo. (pneumatiky, nastavení, aktuální kondice, charakter trati, ...)
              MravenecZ

Komentář

Při testu Pech řekl, že auto Seznamu jede skoro stejně, jako jeho. To platilo i na prvních kilometrech všech vložek v Krkonoších, pak ztrácelo výkon. Kde je chyba se zatím hledá, ale v Pechovi to nebylo, bylo to autem a potvrdil to i tým. Jako důkaz stačí, že s tímhle autem (když bylo ve formě) dojel Valda druhej na Třebíči, jen kousek za Orsákem. A mimochodem, Orsák dvakrát vyhrál, ale s druhým autem, který má Seznam. Pech je moc velkej profík na to, aby se vymlouval na auto, pomalejší časy bral na sebe, ale problém byl fakt v autě.
                ... a přeci se točí!

Komentář

pech je opak hrdinky ten vždy sváděl všechno na druhé
                  WRC - Golden Age of Czech WRC ///// JKmodels
                  !!!Jak bezpečně sledovat závody rally!!!

Komentář

pár fotek na plochu z Krkonoš
                    http://www.czech.rallyfans.info/cont...aper-z-krkonos

Komentář

vim že to píšu se spožděnim,ale z onboardu je vidět že ta rána Petáka byla dost velká.

Komentář

Původně odeslal Rendis Zobrazit příspěvek
                        Nemáte prosím někdo nějaké informace o zdravotním stavu toho chlapečka?
                        Děkuji moc
                        Je O.K., nic vážného, bude v pořádku.

Komentář

No nedozvěděla jsem se ted nic pozitivního...držim mu pěsti a myslim na něj.Nevíte ještě v jaké je nemocnici?V Trutnově nebo Hradci?

Komentář

Původně odeslal BIKER2 Zobrazit příspěvek
                            Tak to určitě nebylo, stalo se to asi 800m. od místa, kde jsem byl i já a přibližně v okamžik, který je na inkriminované fotce, jsem byl u nehody také. Všichni se chovali ohleduplně a nemyslím si, že by mohli nějak pomoci. Přímo po nehodě nevím, myslím, že tam bylo ihned dost lidí na pomoc, protože to bylo pár stovek metrů do cíle.
                            http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=...ivaku-u-nehody
                            http://www.youtube.com/watch?v=Qm5Ew-QtKH8

Komentář

Původně odeslal forde Zobrazit příspěvek
                              Podívejte se na Autotelevizi.cz je tam rozhovor z Vencou..ještě před startem http://www.autotelevize.cz/cz/Report...konose/?acid=6
                              13:05 noční můra fotografů. Ne to, že nestihnou utéct, ale že tam nechají batoh plnej nehorázně drahýho skla. :-)
                              Červená raketa, momentálně s rozbitým nárazníkem. Ať žije kus plastu ležící na D1

Komentář

pár fotek:http://www.racingfoto.info/index.php...rally-krkonose
                                www.jirizapletal.cz:Fotky nejen z rally

Komentář

Working...
                                X