Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Krkonoše

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• WRC_com
    replied
    Re: Rally Krkonoše

na mediasportu lze stáhnout onboard Pepy Petáka z RZ1

Zanechat komentář:

• Paja
    replied

no, i Valda když měl pujčený auto od seznamu jel opatrněji, bude to asi tím...

Zanechat komentář:

• Ladis
    replied

Tak mě to z toho až tak jasné naopak není,protože Venca řekl,že auto je stejná specifikace,jako jeho....Že by se opravdu projevilo to,že Venca většinu tratí v mistráku už dokonale zná,má 10x odjeto...? Těžko říct....ale testovací tempo není,že mu Valda dává na každé RZ 10s,to by Vencovi k ničemu nebylo,takovým způsobem a tempem testovat.Může to tedy znamenat,že má svoje MITSU o dost lepší (nevím,technicky v čem),než ostatní konkurence u nás.Je to samozřejmě jen moje polemika a je mi jasné,že na Barumce zase bude z Myšáků suverénně nejlepší, o tom vůbec nepochybuji.

Zanechat komentář:

• Lada.s
    replied

Původně odeslal forde Zobrazit příspěvek
    Podívejte se na Autotelevizi.cz je tam rozhovor z Vencou..ještě před startem http://www.autotelevize.cz/cz/Report...konose/?acid=6
    Myslím, že teď je jasno jak to s Vencou bylo

Zanechat komentář:

• forde
    replied

Původně odeslal Ladis Zobrazit příspěvek
    Přesně tak,právě proto jsem tuto diskuzi otevřel.Dostával pravidelně na všech RZ,jel na úrovni Arazima a Orsák s tímto autem předtím vyhrával.....
    Podívejte se na Autotelevizi.cz je tam rozhovor z Vencou..ještě před startem http://www.autotelevize.cz/cz/Report...konose/?acid=6

Zanechat komentář:

• romanzl
    replied

Původně odeslal Lipton Zobrazit příspěvek
    Jo vždy závidím akreditovaným fotografům pozici na snímek ale jestli si to byl ty v tom nájezdu do garáže tak tuhle sem ti nezáviděl,toho prachu co jste se tam napapali bylo trošku více co?
    prachu tam bylo malunko víc. jde o zvik. TURA

Zanechat komentář:

• Ladis
    replied

Původně odeslal Bazalbub Zobrazit příspěvek
    Nejedná se přece o ztrátu na jedné erzetě,ale o pravidelnou,až hrozivou oblož na všech.
    Přesně tak,právě proto jsem tuto diskuzi otevřel.Dostával pravidelně na všech RZ,jel na úrovni Arazima a Orsák s tímto autem předtím vyhrával.....

Zanechat komentář:

• Petr Ptáček
    replied

Původně odeslal Ronin Zobrazit příspěvek
    Až teď jsem se všiml,že jel Tomáš Kašpárek a byl navigován Jendou Tománkem A koukam na Vrkyho,premiérový start,ten jim vystavil pěknou nepochopenku
    Vrky má talent od boha, kdyby se FAS staral o takové jezdce, tak máme v ČR více Pechů, Kopeckých a Krestů.

Zanechat komentář:

• Bazalbub
    replied

Nejedná se přece o ztrátu na jedné erzetě,ale o pravidelnou,až hrozivou oblož na všech.

Zanechat komentář:

• MravenecZ
    replied

Diskuse o výsledku Pecha v Krkonoších dobrá, ale asi nikdy se tady nedobereme výsledku. Na tom proč byl Vašek "až" sedmý může mít vliv milion věcí. Stačí drobný problém a ztráta se už nedá smazat.

Zanechat komentář:

• gonzo
    replied

Ono zase mrkni na výsledky Orsáka.Když začal jezdit auto Seznamu tak vítězí,proti tomu co jezdil dříve asi horší nebude.Jestli je Vencovo auto o tolik lepší to nevím,ale když s ním dokáže vyhrávat Orsák...

Zanechat komentář:

• ufozt
    replied

Jestli to nebylo tím, že ten sestřelenej pták, co si ho přivezli do servisu, jim auto porouchal. Mrtvolka efektivně zapíchnutá hlavou do mřížky.

Zanechat komentář:

• Mickey.nj
    replied

Výsledky Vaška Pecha mne také udivily. Podle mne nejel vlastním autem, kde jeho nastavení je mu na míru. S cizím autem jedeš přece jenom rezervovaně resp. nedovolíš si s ním co se svojim. Kdesi jsem četl,že Kresta prohlásil, že loni jeho Mitsu mělo nejlepší komponenty jaké to auto může mít a Vašek Pech přece s ním jezdil v týmu, takže museli mít až na nastavení oba shodná auta......

Zanechat komentář:

• Ladis
    replied

Pojďme trochu rozebrat,čím to,že Venca Pech zajel tak slabě?? Samozřejmě 7.místo není "slabé",ale v porovnání s jeho standardem to je slebé dost a hlavně tím,že vlastně dostával na každé RZ a jeho ztráta postupně narůstala,čili nebylo to zapřičiněno žádnou chybou,prostě tentokrát nestačil!
    Nebo je jeho ostré auto opravdu o tolik lepší,než všechny ostatni myšáky?

Zanechat komentář:

• Lipton
    replied

Jo vždy závidím akreditovaným fotografům pozici na snímek ale jestli si to byl ty v tom nájezdu do garáže tak tuhle sem ti nezáviděl,toho prachu co jste se tam napapali bylo trošku více co?

Zanechat komentář:

Working...
X