Oznámení

Collapse
No announcement yet.

XV.TipCars Pražský Rallysprint

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: XV.TipCars Pražský Rallysprint

Na ten strahov jsem velmi zvědav,nevím,nevím jestli bokem.A hlavně kolik přijde lidí,asi podle počasí
    AUTOSPORT KLUB RALLY PŘÍBRAM,2002 - součastnost
    Rally fans Pribram

Komentář

Docela jsem zvědav jak to budou řešit v chuchli se startem jezdců.Budou vypouštět stylem jeden to dojede do cíle a pustíme druhého nebo pustíme jednoho a za 1.minutu dalšího?Jestli se totiž na šotolinovém úseku doženou dva jezdci tak ten druhý nic neuvidí.Nevíte kolik pojedou okruhů v chuchli protože její délka je 13,97km a to určitě nebude jedno kolo.
      WRC - Golden Age of Czech WRC ///// JKmodels
      !!!Jak bezpečně sledovat závody rally!!!

Komentář

no když by to mělo 2,8 km kolo a jelo se 5 kol tak to vyjde skoro přesně.... a těch 2,6-2,7 km to má

Komentář

To bude speciálka ...kam se hrabe Killeri.Ještě bych to viděl někde u tribun na pořádný skok

Komentář

Killeri mě radši ani nepřipomínej,beru to jako nutný zlo,protože co s načatým čtvrtečním večerem?Lidí jako sr...k,sportovní hodnota velká 00,naštěstí letos to nebylo tak nacvaklý.Banda nažranejch a hlučně zpívajících Estonců a z druhé strany do ucha mě mlaskající Rusák,toto byl jediný negativní zážitek z letošního Finska!
            V Chuchli to doufám bude jiný,i když z časovýho hlediska asi zůstanu u Strahova.Apropó místní BrablenecZ a spol. jak to vychází časově na přesun 12,5 km není zas tak velká vzdálenost?
            Vlastně Mikuldo ta seš taky Pražák,ku.a zase ta Slavia vede 1:0!
            Naposledy upraveno JaraKl; 30-10-09, 19:28.

Komentář

To Killeri bylo fakt na ho..o, tech lidi... a ani ten zazitek z rally nebyl moc velkej, ale zase to vynahradily normalni RZ!! na tu Chuchli sem moc zvedavej ale podle me bude Praha kolem Chuchle hodne ucpana takze asi zvolim MHD!!??

Komentář

Z MHD doporučuji zvolit vlak, který tě vyhodí přímo u závodiště, ten žádná zácpa nezdrží a jezdí to docela v krátkých intervalech myslím
                Honza Šnábl
                www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Jenže na Strahově vlak nejezdí.
                  Leda se přesunout autem na Smíchov a tam přesednout, ale to by člověk za a) musel najít místo k parkování a za b) přesně chytit vlak, protože jinak to celé nedává smysl. V sobotu mají vlaky půlhodinový interval.

V létě byla v Chuchli nějaká akce, mohlo tam být tak 3-5 tisíc lidí a kolona aut byla taková, že tam lidi stáli hodinu než se dostali pryč.
                  Nepochybuji o tom, že během sprintu to bude ještě výrazně horší

Komentář

Takže chceš říct,že na klasický přesun autem to nevypadá?Vždyť je to jen 13 km!

Komentář

JaraKL: Ale 13km po Praze, což je rozdíl

Pejda: že na Strahov nejede vlak samozřejmě vím, měl jsem na mysli potom zmíněnou kombinaci s přesedáním na další linky MHD, nicméně měl jsem za to, že to jezdí po 15minutách, ale asi jsem se seknul... Ale k tomu parkování - já kupříkladu na Prahu každoročně jezdím jen a pouze hromadnou dopravou, auto nechám doma, s autem strávím víc času hledáním místa k zaparkování (a kdoví, jestli najdu...) než kolik by mi (teoreticky) to auto ušetřilo času oproti MHD
                      Honza Šnábl
                      www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

No jo z Brna MHD to jaksi nejde a Pendolíno taky není jaksi spolehlivý a laciný a o rychlosti ani nemluvím.A už pár let stávám na ulici Pod stadiony a s parkováním problémy nikdy nemám.Akorát se projdeš k servisu +- 200 m,podle toho kolik je lidí(aut).Samozřejmě + metry okolo spartakiádního stadionu 500m?

Komentář

Jedou se letos nějaké klasické RZty a nebo je to jenom na stadionech?
                          Zdar jak sviňa.

Komentář

letos je to jenom samí okruh

Komentář

Tak to je škoda.
                              Zdar jak sviňa.

Komentář

letos je stejně jenom 5rz což je dost málo ale zase všechny tyhle nedostatky vynahradí startovní pole

Komentář

Working...
                                X