Oznámení

Collapse
No announcement yet.

XV.TipCars Pražský Rallysprint

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: XV.TipCars Pražský Rallysprint

Jen pozor na ty ofic. stránky! Některé věci jim tam jaksi zůstaly z loňska, takže je třeba mít se na pozoru, co je vlastně aktuální a pravdivé.
    Fotky z Kopné 2012 - https://plus.google.com/u/0/photos/1...50791172966433

Komentář

Aktuálnost stránky bych zatím neřešil. Upgrade a změny se chystají až na další týdny a měsíce, přeci jen do prosince času dost. Schéma bude jako loni pátek+sobota. Zjednodušeně řečeno odpadne řeporyjská vložka a někam se do programu natlačí Chuchle.
      MravenecZ

Komentář

Původně odeslal forde Zobrazit příspěvek
        To jsem zvědav, s čím pojede Josef Váňa
        zatím to není ještě oficiálně potvrzené, ale i přesto to prásku, Josef Váňa se na Pražském rallysprintu představí s vozem specifikace WRC, který bude servisovat stáj Františka Holčáka, značka vozu bude upřesněna později, ohledně angažování spolujezdce se vedou jednání s Jiřím Krytinářem a Aťkou Janouškovou
        ...Pešl není člověk, Pešl to je Bůh

Komentář

Původně odeslal Miloš-V Zobrazit příspěvek
          A jak vypadalo místo v cementárně? Prej legendární místo, ale já tam nikdy nebyl. Doložte prosím fotku, ať to vidím, co už se nepojede za legendární místo.
          Našel jsem jen video, jestli to nevadí
          http://www.youtube.com/watch?v=M7vs0...eature=related

Komentář

To první, nebo to v zástavbě, co tam Tomaštík dělá hodiny?

Komentář

To prvni. To druhe je Strahov.
              eWRC.cz team | pravdafoto.cz

Komentář

Vím že strahov, ale nějak se mi nechce věřit, že to první je legendární velice vyhledávané divácké místo, je tam s prominutím prd vidět.

Komentář

Když se kameraman blbě postaví, tak je blbě vidět. To platí i pro diváka. Ale to místo je správný, Norri nekecá, tak mu věř. A mě zase věř, že se tam dalo stát i líp
                  ... a přeci se točí!

Komentář

Já do lomu u cementárny spokojeně jezdil pěkných pár let, ale poprvé to pro mě taky bylo docela zklamání, a to přesně z důvodu zvěstí o vyhlášeným diváckým místě. V reálu to byl vpodstatě obyčejnej přírodní retardér.
                    Spíš bych řekl, že to bylo jedno z mála přístupných míst s ohledem na další přesuny, a proto tolik vyhledávaný. Taky je fakt, že se tam v posledních ročnících prostor pro diváky z bezpečnostních důvodů podstatně zmenšil. Nicméně jsou odtud některý pěkný vzpomínky.

Komentář

Na Cementárně byl hezký hlavně povrch, kdy se prach z lomu smíchal s ranní rosou - neskutečně to tam klouže

Komentář

... cimz jsi mi pripomnel Trajbolda, ktery to tam (tusim v roce 2001 nebo 2002) na kluzkem a radne namrzlem povrchu neustal, focusem wrc si otevrel vrata, vyletel ven, otocil se, otevrel si je podruhe a vratil se zas na trat Video jsem bohuzel nenasel, ale kazdopadne urcite existuje.

Jinak tohle misto podle me dobre popsal Forrest. Na normalni rally bych tam asi nechodil, takhle jsem tam ale parkrat byl a diky Trajboldovi uz na to budu asi vzdycky docela hezky vzpominat.

Komentář

Mě se zdá že to bylo v nějakým crashu od JNK
                          Citroen Xsara KIT CAR...
                          ...BEST RALLY CAR!

Komentář

Hezkej byl i Peták s bagrem Audi Coupé, co se za něj snažil připřáhnout bagr skutečnej :-) Neskutečný průjezdy tam předváděl Emil, hezkou prdu dal kousek dál Volf a oko těšíval snad vždycky Karel Trojan, ten tam měl dokonce nařízený povinný tance od Dana Vodičky :-))
                            ... a přeci se točí!

Komentář

Do dnes si vzpomínam ,když Emil jel s tovární octávií(1999) a v cementárně v tomto atraktivnim místě šel od krajnice ke krajnici(odjezd i příjezd) dovršení bylo na strahově ,kde dělal gumu a parádní hodiny(nemáte někdo z toho video?)

Komentář

Původně odeslal mirakoira Zobrazit příspěvek
                                zatím to není ještě oficiálně potvrzené, ale i přesto to prásku, Josef Váňa se na Pražském rallysprintu představí s vozem specifikace WRC, který bude servisovat stáj Františka Holčáka, značka vozu bude upřesněna později, ohledně angažování spolujezdce se vedou jednání s Jiřím Krytinářem a Aťkou Janouškovou
                                Nene, tak nakonec to bude servisovat opravdu starej Holčák a mladej, potom co za mladých let lítal na krosce a pak s vrtulníkem zachrańovat životy, se rozhodl přesednout z Liazu do WRC...Váňa prej bude manager,protože už nevidí
                                Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

Working...
                                X