Oznámení

Collapse
No announcement yet.

XV.TipCars Pražský Rallysprint

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: XV.TipCars Pražský Rallysprint

Původně odeslal jarallyk Zobrazit příspěvek
    Tady je můj pokus o video z Prahy: http://www.youtube.com/watch?v=9sCP66vnAXo
    Povedeny pokus! Zatim nejlepsi co jsem z letosniho Praglu videl
    Matěj Skalník
    www.matejskalnik.cz

Komentář

moje řeč mě se to stalo v pátek večer když jezdci po tmě zahřívali gumy dóle na parkovišti .Člověk nevěděl kudy jít a kolem mě si tam auta driftují to bylo docela o hubu
      WRC - Golden Age of Czech WRC ///// JKmodels
      !!!Jak bezpečně sledovat závody rally!!!

Komentář

s tima hodinama ač jsem tam byl a poprvý jsem byl bezprostředně v první řadě což byla nádhera, tak musim říct že jsem couval o dost dřív
        (vrchol byl pro mě polák ve žluté bundě,když se k němu wrc blížilo tak se ani nehnul a točil furt.

Myslil že kdyby byl na stadionu velký plácek ,tak mohli dělat všichni hodiny tam což bylo bezpečné i lepší atmosféra.
        Jinak bych souhlasil s návratem rz sever (půlka okruhu)

Komentář

Tak, tak, neznám krásnější zážitek, než dostat roztrženou gumou po tlamě a kusem šutru mezi oči. Až se vám tak stane, nezapomeňte se pak s jezdcem soudit, že vám ublížil, jako ten talent, co se před pár lety nechal na Bohemce přejet Babíkem. Taky seděl v první řadě.
          ... a přeci se točí!

Komentář

Původně odeslal Spangler Zobrazit příspěvek
            Souhlasím, poprosil bych autora, aby to pověsil někam, odkud by se to dalo stáhnout, díky :-)
            Honza Šnábl
            www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
              Ale Zdenko, nebuď tak úzkoprsá Ty kluci co kroutí tím kolečkem co se mu říká volant ví co s tim.
              Zajímavej názor...

Komentář

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
                nechal na Bohemce přejet Babíkem. Taky seděl v první řadě.
                Jo,jo taky jsem odsud utíkal......
                Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

kolecka za cilem :-)
                  http://www.youtube.com/watch?v=CVu-VgoqlHs
                  dekujeme vsem kteri na nas mysleli :-)
                  Naposledy upraveno Jarda-rs; 08-12-09, 10:55.
                  http://www.youtube.com/user/jardars videa historiků i soudobých rally z ČR i odjinud ...
                  Škoda rally club-safety cars Milan Blahout fan club

Komentář

Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
                    Ale Zdenko, nebuď tak úzkoprsá Ty kluci co kroutí tím kolečkem co se mu říká volant ví co s tim.
                    Ani se mi nechce věřit, že jsi tohle napsal... Komukoli to může kdykoli uskočit, ne? A nemusí to být selhání člověka.
                    Na mě to v Praze působí, jako že to vlastně nejsou závody, jen taková šou, kde především diváci jaksi odhazují zábrany a ostražitost, kterou na ostatních závodech mají.

Komentář

Začnem ted pokračovat v kritice a properem" další téma---kolečka---?? To se na nás příští rok vyprd...ou . Já si myslím, že to bylo super a příště se to udělá bezpečněji holt nějak.Moc zybtečně rejpeme furt...
                      To by se mohlo řešit pořád dokola, jak je nebezpečný stát někde u trati....
                      Pěkná akce"...Musím říct, že za tohle u mě polští fans sklidily sympatie
                      Takovéhle pozitivní spontální akce"...v člověku zanechaj nejvíc vzpomínek

EDIT:Tak Niki Glisič napsal ke svému videu na youtube, že ho uvidíme na Barum Rallye při soutěži historiků a pak zase na praž.rallysprintů, tak to je super!!!

Komentář

Super video, díky.
                        Původně odeslal Spangler Zobrazit příspěvek

Komentář

Pokud jde o závěrečná kolečka, řekl bych, že celkem ideální prostor byl v ohradě, která předtím sloužila jako UP.
                          Jinak mě překvapuje, že většina byla spokojena s Chuchlí. Já rozhodně ne. Sice člověk opravdu viděl absolutní většinu tratě, ale z půlkilometrový vzdálenosti, kdy nerozeznám Bryndu od Trojana či Valdy mě to nebere. A zvuk motorů, nemihla-li se auta zrovna pod tribunou, stejně přehlušily řeči okolo stojících diváků. O posuvným retardéru ani nemluvím. Zácpu při odjezdu jsem očekával a tak jsem parkoval opodál a vyhnul se jí.
                          Naopak mne mile překvapil Strahov, při RZ 3 a 4 jsem neměl problém s výběrem skvělýho místa, jakoby letos bylo míň diváků (to je jen můj pocit). A zajímavý je, že ač mě letos ani loni nebavila paralelka uvnitř stadionu za umělýho osvětlení, ve dne (RZ 5) se mi líbila. Částečně to přičítám mnohem lepší divácký kulise.
                          Z předvedených výkonů bych kromě očekávanýho řádění Bryndy vyzdvihl Matyse, kterej mě velmi mile překvapil.
                          Nakonec to bylo fajn a přiznávám, že počáteční silácký řeči, že na týhle show jsem naposledy, určitě za rok díky svý závislosti na rallye poruším.

Komentář

Původně odeslal instinkTT Zobrazit příspěvek
                            Super video, díky.
                            Díky za pochvalu.
                            Ale nějak se mi nechce objevit ve videoportálu na hlavní straně, no nedá se nic dělat....
                            Jarda Krejčí

Komentář

Forrest:
                              Hašanovský souhlas s většinou, co jsi napsal.

Mě naopak Chuchle až na ten nefér retardér hodně bavila a doufám, že se pojede i za rok. V jednu chvíli jsme napočítali 13 aut na trati. Zvuk aut byl na tribuně super (asi jsme neměli hlučné sousedy), a šotolina byla na pohled bezva i když z dálky (poznal jsem teda většinu aut i když je pravda, že u Bryndy, Valdy a Trojana to moc nešlo ani z blízka). Zácpě jsme se také vyhnuli, protože jsme tam byli až do posledního auta a bez následné zácpy i fronty na párek. :-)

Diváků taky myslím, že oproti předloňsku ubylo. :-(

Komentář

Původně odeslal luke.bean Zobrazit příspěvek
                                tak ale topol odjížděl odpoledne Volvem sám
                                A čí bylo to vládní BMW?
                                http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

Working...
                                X