Oznámení

Collapse
No announcement yet.

45. Mogul Šumava rallye Klatovy 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: 45. Mogul Šumava rallye Klatovy 2010

tak doufám že příští rok bude vltava samostatně protože šumava se stává přívěškem Vltavy :-)
    http://www.youtube.com/user/jardars videa historiků i soudobých rally z ČR i odjinud ...
    Škoda rally club-safety cars Milan Blahout fan club

Komentář

Mně naopak formát dva v jednom vyhovuje. Vltava mě v posledních letech láká víc než Šumava (letos vůbec není co řešit), ale na Šumavu jezdím už čtvrt století a z tradice nemohu vynechat. A trmácet se do Klatov dvakrát za rok se mi moc nechce.

Komentář

Původně odeslal Jarda-rs Zobrazit příspěvek
        tak doufám že příští rok bude vltava samostatně protože šumava se stává přívěškem Vltavy :-)
        Ano, na příští sezonu je Vltava zvlášť v předběžných plánech, jelikož se pojede 20. ročník.
        www.SKODAteam.cz

Komentář

Zde konečně snad už oficiální harmonogram http://www.pamk.cz/sumava/upload/use...Mapa_MRSK1.jpg
          http://www.pamk.cz/sumava/upload/use...Mapa_MRSK2.jpg
          Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Je to ostudný... Holt co se dá dělat?

Komentář

Chtěl jsem se zeptat, na Čínově se bude startovat od nejvyššího startovního čísla po nejnižší?
              Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

WRC_com: Pochybuju - hned po čínově následujou další RZ, takže se bude podle mě startovat normálně od st.č. 1.

Komentář

No uvidíme. Teď jsem zjistil v prováděčkách, že startovní pořadí bude zveřejněno 12.4.
                  Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Co ta prazvláštní smyčka kolem Vimperka na přejezdu mezi RZ? Ta silnice je tam zavřená, nebo je tam se spojovací etapou nepustili?(!)

Komentář

Někdo tady už myslím psal, že se tam opravuje viadukt, tak je tam objížďka.

Komentář

Původně odeslal Luky_CZ Zobrazit příspěvek
                        Co ta prazvláštní smyčka kolem Vimperka na přejezdu mezi RZ? Ta silnice je tam zavřená, nebo je tam se spojovací etapou nepustili?(!)
                        starej pes
                        Skupina N3

--------------------------------------------------------------------------------
                        Návštěvníky Rallye Šumava bych chtěl upozornit,že průjezd Vimperkem,směr Prachatice a České Budějoviceje od 6.4.2010 uzavřen z důvodu rekonstrukce železničního viaduktu.Tak že bacha při plánování přejezdů mezi RZ a nebo servisní zónou.Protože jsem se nikde nedočet že by na to pořadatel upozornil diváky,které zve a očekává v hojném počtu,tak vás na to upozornuji sám.Bylo by hloupý přijet z daleka a zůstat někde v zácpě.Objížďky jsou přez sv.Máří do bohumilic a nebo přez Boubskou,Bořanovice do Sudslavic z části v protisměru bývalé RZ.A bacha,je to tam úzký.Máte zatím čas si tyto přejezdy prohlídnout na mapách.

Psal jsem to vepředu ale jak vidím může to bejt aktuální pořád,proto to ještě přepisuju.

Komentář

Původně odeslal internet kavárna Zobrazit příspěvek
                          necelých 14 dní a on není HARMONOGRAM na těch 60 posádek nebo méně - myslím součastný vozidla - HRŮZA

aspon tady se najdou rozumný lidi jako Spoiler - PĚKNÝ , ale to by měl dělat někdo jiný který je za to placený.
                          Tož já bych si je stejnak dělal sám, nebo podle těch jejich hieroglifů bych netrefil ani do Klatov. Tož sem jich aspoň hodil na web, kdyby je ještě někdo jiný chtěl. Su rád že sa vám to líbí...

S tú organizacú to ale fakt pokulhává, je to jak kdyby pořadatelé chtěli pořádat soukromý závod bez diváků.
                          Ale zas nadruhou stranu já su z Luhačovic a kdyby byla Šumava rozdělena z Vltavou, to bych se na to vyp*d na 58 posádek jet 400 km. Takto su moc rád a chtěl bych aby se i příští rok jela Šumava společně s Vltavou, páč bych viděl cca 100 posádek a navíc, když ze třicet historiků sú dravci ze Skandinávie, kteří 50 let starý klenot pošlú dveřima napřed v každé zatáčce, někdy až moc (Hermasson - 2008 za Nahořanama v lese :-D)

Komentář

dneska jsem ve Vimperku byl a projížděl jsem tu objížďku, provoz minimální a čekalo se asi 2-3 minuty, tak si vemte, až to tam bude zacpaný

Komentář

Spoiler:

loni zkončily 2 historici před Zálesím v tom esu pravá levá, letos je tam strašně štěrku, tam to bude bomba

Komentář

Já si myslím, že na RZ 8 nemusí být marný úsek hned po startu ve sjezdu do Podzuklína. Vypadá to tam na pořádný "šus" z kopce s řadou serpentin v lese. Nikdy sem tam nebyl, takže nevím.
                                Před tím Zálesím taky to nemusí být špatné...uvidíme

Rozhodně je velká škoda, že se nejede Nuzín - Čkyně, Libotyně - Lštění, Spůle - Račov To byly aspoň perly Šumavy.

Komentář

Working...
                                X