Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Český Krumlov 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rallye Český Krumlov 2010

38. Rallye Český Krumlov 2010
    20. - 22.5. 2010

http://www.rallyekrumlov.cz

FIA European rally cup (central)
    Mediasport Mezinárodní mistrovství ČR v rally
    Mistrovství ČR v rally historických automobilů
    http://www.rallyekrumlov.cz/dalin

Re: Rallye Český Krumlov 2010

Jo,jo na Krumlov vyrazíme bude to střelba!
    Rallyfans Tišnov GO!!!!!!

Komentář

Už aby to bylo!Nádherná příroda,nádherné RZty,pěkné počasí,doufejme že i pěkné souboje a to brodění Vltavy taky nemá chybu!!

Komentář

Taky se nemůžu dočkat těch krásných slečen, rychlých kol a hlavně domácího prostředí.
        http://www.speeder.czweb.org

Komentář

Tak mě by třeba potěšila zpráva, že se vrací RZ Tisovka, ale to asi nehrozí. Víte někdo nějaké chystané novinky, nebo se zůstane u osvědčeného formátu loňských ročníků?
          MravenecZ

Komentář

Formát z minulého roku považuji za divácky mimořádně nepovedený, chce to radikální změnu. Máte tam sice hezké okolí, ale kvůli pouhým dvěma RZ denně se nepotáhnu přes celou republiku. A to nemluvím o tom nesmyslu v Budějicích na výstavišti - nejhorší divácký speciálce ve velkým mistráku.
            Majitel exkluzivních práv na zakládání témat o Barumce.

Komentář

Tisovka, to je to co se jezdilo přes tankodrom či co to bylo?

Komentář

Ano, Tisovka končila před tankodromem, ale její podstatná část vedla lesem po velmi technické penetraci, a dokonce i šotolině. Problém je, že byla celá ve vojenském protoru a mám za to, že vojáci sem rally už nepustí. Bylo tam pár míst, kam se dalo dostat, jedním z nejatraktivnějších byl známý vracák, který je na fotkách níže:
                MravenecZ

Komentář

Copaaak? Na Živitelce netočej?
                  Původně odeslal ožrala_z_autobusáku Zobrazit příspěvek
                  A to nemluvím o tom nesmyslu v Budějicích na výstavišti - nejhorší divácký speciálce ve velkým mistráku.
                  Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Ožralo ty zase perlíš!!Vytáhls paty za hranice Moravy,když to přeženu??!!
                    Nesmysl,jak ty říkáš,přesto že nejsem zrovna milovníkem tohoto tipu RZ,se mě zrovna ta Živitelka docela zamlouvala.Pivo dobrý,klobás taky,do servisu kousíček a v zadní partii bylo docela i něco zajímavého k pokoukání.A hlavně lidí v pátek docela fajn,to je taky důvod proč na božskou Barumku jezdím až v sobotu ráno!!
                    Jinak formát je takovej jakej je.Já jsem v klidu stíhal každý den RZty tři.Pátek Živitelku a 2x Ján,pokaždý na jiným místě.V sobotu Malonty,Slavkov a Rožmitál včetně brodění Vltavy a točenýho ve vodáckým kempu.Takže já letos chybět určitě nebudu!!

Komentář

Málem se mohl změnit kvůli volbám i termín Krumlova. Naštěstí zůstává stejný.
                      Tehdy se mi ještě líbila RZ Římov. Je to škoda, že tam dělají nějaké fotbalové hřiště. Jak to tam vůbec teď vypadá?
                      Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Pořadatelé se snaží dostat soutěž do Mitropa Cupu. Určitě by to bylo oživení,i když nevím kdo se chystá tento seriál jezdit.
                        Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

V Římově to vypadá stejně od doby co se tam přestalo jezdit. Vykopaná, srovnaná zem "připravená" na zasetí trávy... Už několik let... a myslím si, že to tak ještě dlouho zůstane... To víte, vesnice jako Římov potřebuje přece dvě fotbalový hřiště. Jestli budu mít cestu okolo tak vyfotím. Římov byl super, kde jsou ty časy...

EDIT: tady je odkaz na mapy, pro představu stačí...
                          http://mapy.cz/#mm=FP@x=133184304@y=131573360@z=16
                          Naposledy upraveno vas3k; 10-02-10, 16:43. Důvod: doplnění odkazu

Komentář

No Tisovka se už nikdy nevrátí. Vojáci to hlídají jak blbý. Já bydlím 1 km u toho a nemůžu tam bez povolení. Jsem rád, že mě tam pustí o víkendu a to jen pěšky !!! Takže se s RZ asi můžeš rozloučit

Komentář

Spustili jsme nove internetove stranky 38. Rallye Cesky Krumlov 2010.
                              http://www.rallyekrumlov.cz/dalin

Komentář

Working...
                              X