Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rally Bohemia 2010

Letošní Bohemka (2. - 4. 7. 2010) má přinést řadu změn, teda alespoň to tak vypadá. Návrat do prázdninového termínu, snad prý i změna místa startu a ředitelství. Má jet fabrika, měli by přijet Poláci, teda Kuzaj, Bouffier, Kuchar, Solowow, Kajto. A hlavně, nemá prý sněžit
    Naposledy upraveno MaxH; 10-02-10, 16:27.

Re: Rally Bohemia 2010

A co to zařazení do mistrovství Polska? Podle jmen co zmiňuješ to asi prošlo.
    Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Teda, pokud vím, tak na 100% to dohodnuté ještě není, řeší se prý nějaké odlišnosti v předpisech, ale je to snad na dobré cestě…

Komentář

v cervenci by to bylo dost na drsno, kdyby snezilo... s tim polskem to byl nejaky navrh ne?
        k lesu dobrý...

Komentář

V tomto kalendáři Bohemka figuruje,tak snad to tak zůstane. http://rajdy.autoklub.pl/calendar/
          Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

aspon bude lepsi ucast nez obvykle... dalsi otazkou je,zda ti jezdci sem vubec doarzi. treba se domluvi a nepojede sem ani jeden. i toto je mozna varianta,
            k lesu dobrý...

Komentář

No to jsem si myslel vloni v říjnu taky, ale ti s lepší pamětí vědí co dělo za kalamitu . Jsem optimist a myslím, že s tím Polskem nezůstane jen u návrhu.

Komentář

Předpisy polského mistrovství nejsou totožné s předpisy pro mistrovství FIA jako tomu je u našich řádů. Takže u nás se může bez problémů jet najednou MMČR a ME a v Polsku to tak úplně asi není.
                Naposledy upraveno Stan; 10-02-10, 15:40.

Komentář

Před chvilkou jsem mluvil s Marcinem Beltowskim a ten říkal, že určitě přijede. A jeho názor na to jestli přijede více jezdců z Polska, z té pomyslné špičky, tak on si myslí, že určitě přijedou, tak uvidíme.
                  Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

tak pokud by dorazili, tak bude na bohemce paradni ucast a urcite oziveni
                    k lesu dobrý...

Komentář

Během tohoto týdne si měl v Boleslavi vyzvednout Fabii S2000 Leszek Kuzaj, Bohemii prý určitě pojede....

Komentář

Když jsi u těch Poláků, doneslo se mi, že v pátek se to má prej roseknout. Jestli se to vůbec v rámci mistrovství Polska pojede a tak. Ví někdo něco víc?

Komentář

RX7: To nevím, ale co jsem mluvil s několika předními jezdci z Polska, tak ti na 100% počítají s tím, že sem pojedou bojovat o mistrovské body.
                          Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Jediný snad čeho jsem si teď všiml, je že fungujou nový stránky Rally Bohemia 2010, dokonce je tam i první tisková zpráva, ale v ní nic určitýho .... uvidíme

www.rallybohemia.cz

Komentář

Je to tak. Na pátek se chystá jednání mezi polskou stranou a Rally Bohemia. Tam se snad vše domluví. Mimochodem, celý polský mistrák má jet i Solowow, který rezignoval na Evropu…

Komentář

Working...
                              X