Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Bohemia 2010

To by bylo dobré Prokop a Holek na Fiestách, možná i Tarabus
    Škoda forever !!!

Komentář

Já bych to napsal jinak...Tarabus určitě a možná Prokop a Holek!!

Komentář

prokop to má jako jistotu- test na Německo ,

Komentář

to solbergovec
          jo, jo, to je pravda. Slyšel jsem, že trochu změnili plány a na Barumku nepojedou.

Komentář

to je škoda že nepojede barum ,těšil jsem že by mohl prohánět pořádně IRC špičku(když v loni to je osáhaval)

Komentář

Po zveřejnění informace, že P.G.A. pojede s podporou Škody je pro mě adeptem na Rally Bohemia místo Honzy právě on!!!! To by byla paráda

Komentář

RX7: Asi jsi si to špatně vyložil, ale podporuje ho švédský dovozce Škoda. Takže ho u nás čekat nemůžeme. Jedná se hlavně o podporu v S-WRC a Švédském šampionátu.
                Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Jo, jo, jo, to já chápu. Jen si říkám, když Honza nepojede a fabrika má chystat na Bohemku druhý auto (snad je to pravda), bude ho chtít udat možnýmu zákazníkovi. Proč by ho Švédi nekoupili na příští rok? Já bych to tak zkusil navlíknout. Ale třeba se pletu

Komentář

Původně odeslal RX7 Zobrazit příspěvek
                    Jo, jo, jo, to já chápu. Jen si říkám, když Honza nepojede a fabrika má chystat na Bohemku druhý auto (snad je to pravda), bude ho chtít udat možnýmu zákazníkovi. Proč by ho Švédi nekoupili na příští rok? Já bych to tak zkusil navlíknout. Ale třeba se pletu
                    Jasně že se pleteš. To druhé auto bude pro Emila jako uznání dobré práce, kterou pro Škodovku odvedl

Komentář

-mira- : Přesně tak,to bude dárek Emilovi za vše,co pro škodovku udělal
                      AUTOSPORT KLUB RALLY PŘÍBRAM,2002 - součastnost
                      Rally fans Pribram

Komentář

Říkáš, pořídil si brýle tak může řídit i fabrický S2000.
                        http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

Původně odeslal kambiaso Zobrazit příspěvek
                          -mira- : Přesně tak,to bude dárek Emilovi za vše,co pro škodovku udělal
                          Jo, zní to hezky Emil s Fábií S2000, ale v dnešní době se za zásluhy nic nedává...

Komentář

Jakto? Když přinese velký obnos, tak se zasloužil za to, že může jet Že mu auto půjčí...
                            Škoda forever !!!

Komentář

Za zásluhy by si to zasloužilo víc závodníků... Ale pojede ten, kdo dovalí prašule, a když je nedovalí, pojede Hanninen sám... No, snad ne... Hlavně, aby jel. Na asfaltu se zlepšuje!

Komentář

Je dobrý, že je skoro potvrzený, že Prokop jede bohemku
                                Škoda forever !!!

Komentář

Working...
                                X