Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Bohemia 2010

RX7-nezapomeň že se Juho na asfaltu zatraceně zlepšil.Pro mě jeden z největších favoritů.

Komentář

Juha vůbec nepodceňuju, máš pravdu, na asfaltu se zrychlil hodně moc. Ale Bouffier je pro mě favorit číslo jedna, na asfaltu ho považuju za málem nejlepšího jezdce s S2000. Porazit by ho, podle mě uměl jen Kopecký, doma a po boji. Ale třeba se pletu.

Komentář

Možná také zapomínáte na Valouška nebo Krestu. Valda i Kresta jsou určitě kandidáty na vítězství v Bohemce, pokud se jim budou vyhýbat technické problémy, defekty a podobně.
        Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Jsou to velký závodníci, o to netřeba pochybovat. Ale když jsem viděl, jak se vloni Juho snadno dostal přes Romana na barumce, došlo mi, že čas nezastavuje v žádném sportu... A to k Romanovi vzhlížím s obrovským obdivem... Juho je jinde technickým vybavením a Bouffier je zatím hodně nedoceněný. Věřím ale, že jim Kresta s Valouškem budou šlapat na paty.

Komentář

RX7: Máš pravdu hlavně v tom, že Juho má auto technicky trochu jinde. Roman zajel na Barumce perfektně a to jako soukromý jezdec. Před ním byli piloti s továrními vozy a ty jsou opravdu trochu jinde. Letos má Roman opět o něco lepší auto a čekám souboje o vteřinky.

Komentář

Nemyslím si že to budou souboje o vteřinky.Myslím si že Romanovo současné auto je výkonově někde jinde . A nevím zda jsou nějaké lepší úpravy které tam bude moci dát.Nevidím to na nějaký super výsledek , bude asi muset hodně tahat a bojím se aby nedošlo k nějakému problému.
              Jsem tu Novej a někdy nevím ,nezlobte se

Komentář

Do Bohemky eště měsíc.Ale slyšel jsem,že Honza chce jet Bohemku obvzvlášt po zkušenostech s Skoda Italy.Tam by se snad raději už neukázal.Nechci dělat závěry,ale rád Honzu uvidím na startu.Nechám se překvapit.
                Jo,jo.Je to tak. Jirka Sedlář to byl " Pan jezdec ". Škoda,je to už 31 let, co není mezi námi. Vzpomínáme na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

Původně odeslal Rozzman Zobrazit příspěvek
                  Nemyslím si že to budou souboje o vteřinky.Myslím si že Romanovo současné auto je výkonově někde jinde . A nevím zda jsou nějaké lepší úpravy které tam bude moci dát.Nevidím to na nějaký super výsledek , bude asi muset hodně tahat a bojím se aby nedošlo k nějakému problému.
                  Výkonově někde jinde? Ale oproti komu je jeho auto výkonově někde jinde?

Komentář

Proti Škodovkám , nebo ne ?
                    Jsem tu Novej a někdy nevím ,nezlobte se

Komentář

To: SQUUGEE

Tak to je zajímavé, já to totiž slyšel taky! Zasadní problém ale bude, že fabrika nemá auta (EVO 2). Má je jen dvě. Valdovo auto je Valdy nebo ho vlastní motorsport???? Slyšel jsem, že v termínu bohemky má být půjčené, proto Valda pojede za továrnu EVO 2. Takže mi vychází, že i kdby Kopec chtěl jet, nemá čím.... Jak to je???

Komentář

Nebo Motorsport vykopne Valdu a hned má Kopecký s čím jet.

Komentář

Původně odeslal Rozzman Zobrazit příspěvek
                          Proti Škodovkám , nebo ne ?
                          To bych neřekl. Nemůžeš zase porovnávat přípravu vozu továrním týmem a soukromníkem, i když je Roman profesionál. Škodovka má určitě o něco málo lepší techniku.

Miloš: Valdu určitě nevykopnou. Protože by potom ztratil v boji o titul v MMČR.
                          Kopec jet může. Ono se pro něj auto nějaké najde. Teď bych to nehrotil. Oni si to už nějak poštelují.

Komentář

Nevim, jak je stará tahle info, ale minulou neděli sem mluvil s jednim z Juhovo podvozkářů a ten mi potvrdil, že Honza nejede.

Komentář

Já si stejně myslím, že jasné to bude tak nejdřív za 14 dní 8-)
                              Škoda forever !!!

Komentář

Houska:to se ví od té doby kdy Kopejda začal jezdit italskej mistrák takž eje to hodně stará informace
                                Citroen Xsara KIT CAR...
                                ...BEST RALLY CAR!

Komentář

Working...
                                X