Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Rally Bohemia 2010

Solowow byl vlastně v Evropě věčně druhej...

Komentář

Tak už sa tam taky píše, návrat k tradicím. Tj přechod k modro-červenému logu soutěže a že se opět pojede v pátek ráno shakedown a odpoledňa Super RZ Sosnová. Sobota a Neděla tradice Železnobrodsko.
      Už sa nemožu dočkat, doufám že jednání s polskou stranou proběhnou úspěšně a konečně se můžem dočkat 120 posádek ve velkém mistráku.

Komentář

120 posádek by bylo krásných, ale moc tomu nevěřím...Poláků moc není, řekněme 40, když jich přijede 20 - 25, tak to bude paráda. Kolik může být našich? 50? 60? Plus továrna, někdo ze Švédska, Norska, no, myslím, že když budeme na 100, budeme slavit

Komentář

To záleží na tom, jestli do startovky budem počítat i Historic Show Potom to klidně bude tak 120-130
          Škoda forever !!!

Komentář

tak to pak jo Letní termín by měl vyhovovat i Talošům s Lanciema, no, mohlo by to být dobré, možná dost dobré

Komentář

Nepotvrzená, ale zajímavá informace hovoří o tom, že v Polsku pojede minimálně 10 S2000 - Kuzaj Škoda, Kuchar, Oleksowicz, Ruta, Solowow Peugeot, Belt má koupit 2 Protony, Kuzaj má pronajímat 2 Peugeoty a má se objevit prý ještě jedna fabie. Koscziuszko má fiestu, ale doma prý nepojede, takže bohemii taky ne, naopak Holek by prý mohl.

Komentář

RX7: Kosciuszko doma pojede Rajd Polski. Kuzaj pokud vím, tak pronajímá jeden Peugeot Rutovi. Druhý bude určitě pronajímat (pokud už je opravený). Druhou Fabii zřejmě obsadí Kajetanowicz. Habaj koupil Lancer Evo IX po Kamilu Butrukovi.
                Ale tohle všechno patří do tématu o Polském mistrovství.
                Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Rally Bohemia 2010

Změny k lepšímu snad budou, ale celkem mě zaráží inzerované shánění lidí na posty "traťáků" na městskou RZ. Proč nikdo z nových pořadatelů nezkouší kontaktovat ty, co pořádali doteď? Neříkám, že všechno bylo super, ale noví lidé bez zkušeností to sami budou zvládat obtížně... Doufejme, že jde jen o doplnění stavů a budou i zkušenější lidé z dřívějška..

Komentář

Mě osobně to zase tak nezaráží, musíme si uvědomit, že v roce 1999 byla bohužel Bohemka tak trochu "vytržena z kořenů" v podobě několikaletého odsunu do našeho hlavního města. To je zajisté jeden z několika důvodů, proč se špatně navazují přetržené nitě starých dobrých boleslavských pořadatelů...

Komentář

Co se novodobější historie týká, nezaznamenal jsem, že by letošní avizované změny souvisely s novým pořadatelem. Ten se mi zdá už 4 roky stejný, jestli se nepletu. Hlavní změnu vidím spíš v celkovém pojetí soutěže. Podle toho co se píše na webu Bohemky a jak jsem to pochopil já (což není samozřejmě směroplatné:-), jde o navázání na ty původní hodnoty, co dělaly Bohemku Bohemkou. Ať se povede jakkoli, určitě jsem na to moc zvědavej a jako dlouholetej fanoušek držím klukům palce.

Komentář

Měl jsem na mysli pořadatele z posledních ročníků, ale je pravda, že přesun do Prahy nebyl zrovna dobrý nápad...

Nevím, ale posledních pár let pořádal Bohemku klub kolem areálu Sosnová, letos snad někdo jiný. Jestli se pletu, tak se omlouvám předem...

Komentář

Dobrý nápad to určitě nebyl, ale byl to zřejmě jediný možný pokus o přežití. Což se naštěstí povedlo Kdoví jestli by bylo tohle fórum vůbec založený, kdyby se tenkrát rozhodlo jinak.

Komentář

JJ, na tom něco bude :-)

Komentář

Určitě to letos pořádá stejný pořadatel jako vloni. Ale má (staro) nového pomocníka.

viz tiskovka: http://www.rallybohemia.cz/2010/XXXV...emia_TI_01.pdf
                              Naposledy upraveno MaxH; 20-02-10, 19:34.

Komentář

"Současný pořadatel Autoklub Bohemia Sport v AČR" - není myšleno současný jako ten co to pořádá letos? Od člověka z okruhu pořadatelů mám info, že tuto městskou pořádá autoklub, ale dříve to pořádal někdo ze Sosnové, aspoň jsem to tak pochopil. Navíc nám nikdo neřekl, že by jsme měli připravovat městskou jako loni... No času je zatím dost, určitě se to dozvíme... :-) Budu jen rád, když bude vše OK...

Komentář

Working...
                                X